Jump to content


Photo

genius44...Ce mai om,Dumniezo o_0


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
XBossdebossX

XBossdebossX

    Newbie

  • Posts
    3
  • Topics
    3
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Nickname:XBossdebossX
Jucator-ul Reclamat:genius44 ...
Motivul Reclamatiei:Face spam LA GREU ... Ma injura are mod superman,s0b,da goto+kill+god ...
Poza cu greseala sa:http://imgur.com/a/buBeH
P.S. Stiu ca nu am reusit sa fac poze cand era cu superman mod si goto+kill ,DAR IMI DADEA KILL PREA REPEDE :| Si oricum,din aceste poze se vede ca nu prea respecta rules ... Sper sa se ia o masura!
  • 0

#2
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Arata-mi si mie o singura dovada, doar una, in care reclamatul are mod Superman, are S0beit, da /Goto la tine si te omoara, sau te omoara cu /GodMode O.o.

Si acum, hai sa le luam pe rand.

De injurat, te injura pentru ca tu il provoci, simplu.
Sa dea /Goto la tine si sa te omoare poate, dar doar daca tu ii dai accept la /goto, /get, din moment ce tu i-ai dat accept, tot ce se intampla dupa, te priveste numai si numai pe tine.
Sa te omoare cu /GodMode, poate daca tu ai viata putina si iti da o lovitura "critica", altfel, nu are cum pentru ca daca ar insista si-ar lua +1 Warn la VIP.

In concluzie ?
  • 0

#3
[RNG]EAGame™

[RNG]EAGame™

    Newbie

  • Posts
    25
  • Topics
    5
  • Reputation
    0
  • Online
    0 hours
Ai uitat de SPAM in VIP Chat  :))

In concluzie: TC
  • 0

#4
deleted_snK

deleted_snK

Arata-mi si mie o singura dovada, doar una, in care reclamatul are mod Superman, are S0beit, da /Goto la tine si te omoara, sau te omoara cu /GodMode O.o.

Si acum, hai sa le luam pe rand.

De injurat, te injura pentru ca tu il provoci, simplu.
Sa dea /Goto la tine si sa te omoare poate, dar doar daca tu ii dai accept la /goto, /get, din moment ce tu i-ai dat accept, tot ce se intampla dupa, te priveste numai si numai pe tine.
Sa te omoare cu /GodMode, poate daca tu ai viata putina si iti da o lovitura "critica", altfel, nu are cum pentru ca daca ar insista si-ar lua +1 Warn la VIP.

In concluzie ?

MaX :| Totusi:( Si neb1 a pus poze cu mine cand injuram eu :P nu cand eram provocat si injurat deci:|

#5
Kobra

Kobra

    Jr. Member

  • Posts
    163
  • Topics
    47
  • Reputation
    16
  • Online
    0 hours
sNk , zi mersi ca MaxXx te-a reprimit , tu esti un but si jumatate !


Genius , incetea-za cu spam-ul pe chat si incearca sa nu mai folosesti cuvinte obscene !

Topic Close
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users