Jump to content


Photo

Dark view, nu are rost sa fac iar reclamatie.


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days
#2 icon_share.png
Posted Today, 09:13 PM

20CM RECORDS

  • photo-1703.gif?_r=1420727458
  • Moderator
  • m.png
  • 3,668 posts
  • Reputation:4,022
  • Location: Piatra Neamt
  • Gender : Male
  • Gang : Empire States Underground

Admin: sa dus de 2-3 ori spre aur

Admin: scira pe chat am gasitt aur ba diamante si m-am intepat
Admin: m-am bagat pe v 
Admin: si l-am vazut
 
avand in vedere ca ai mai fost prins odata cu x-ray, adminul ce te-a banat nu primeste nici un advertisment

7nS2UXv.png

TU consideri ca am x-ray da? Hai sa incepem, pot sa-ti scriu si sa te plictisesc, dar spun adevarul.

 

1.Faza cu "s-a dus de 2-3 ori spre aur"

Este handicapat adminul asta. Eu nici nu vreau aur, nu-mi pasa de aur. E mai bun ironul. Si baiatul cu care minam mi-a aratat aurul pentru ca nu avea tarnacop sa-l ia. Eu i l-am luat si i l-am dat, dupa cum am spus, ironul e mai bun, mie nu-mi place aurul.

 

2.Faza cu "scira pe chat am gasitt aur ba diamante si m-am intepat"  (avand in vedere ca  ma astept sa fie New_E aka Chelios, ca el avea acces ban si era pe server, adminul e si analfabet) 

Pentru ca nu ai pus poza cu conversatia , pun si eu conversatia cand am gasit dmd.

(PLAYER) bigstoony: baa am gasit dmd

(PLAYER) bigstoony: pff nu pot sa-l iau ca e pe protectie

(PLAYER) Nu mai stiu cum il chema pe partener:  unde e

(PLAYER) bigstoony: aici

(PLAYER) Nu mai stiu cum il chema pe partener: pfffffffff...

La faza cu "m-am intepar", nu inteleg la ce te referi, am cazut in lava.

"Admin: m-am bagat pe v 

Admin: si l-am vazut"
Ok, ok, te-ai bagat pe /v. De ce nu ai facut si dovada Chelios cum ca am xray? Dark si tu crezi in vorbe goale? Serios acum, chiar ca m-am enervat. Daca gasesc iron cu noroc, asta inseamna ca am xray? Asa poate venii un player si zice pe chat: baa am gasit 5 iron.   Admin Chelios has banned *PLAYER* for x-ray. 
Acum nu mai cred nimic, ma las de server smr daca nu iau unban pana maine. + vreau sa vad dovada cum ca am folosit xray.
Mersi :) Inca ceva. Dark ai admini incompetenti (inafara de Flaton care-i de treaba).

 


  • 1

#2
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days
New_E nu e cheli :)).
  • 4

#3
Chelios

Chelios

    The Notorious

  • Posts
    2,195
  • Topics
    150
  • Reputation
    3054
  • Online
    214 days

Mor  :lol2:  New_E este cu totul alta persoana =)) Apropo maine incepe scoala ar fi frumos sa dai o fuga. ;)


  • 2

#4
New_E

New_E

    Newbie

  • Posts
    4
  • Topics
    2
  • Reputation
    3
  • Online
    6 hours

Ba frate in primu rand eu sunt acel admin si nu este frumos sa-mi vorbesti asa doar pentru un joc :) ok ? sa-ti fie clar copile in primu rand eu nu sunt analfabet ? daca am scris un cuvant gresit inseamna ca sunt analfabet ? copile eu doar imi fac treaba :) tot te laudai pe chat ca ai gasit aur ca ai gasit diamante ca ai gasit iron si m-am pus pe vanish sa vad ce faci asta e treaba mea sa protejez serverul de trisori ca tine in primu rand nu stiu cum se face dar vedeai iron-ul care era la 4 cuburi bagat in perete inteleg ai gasit 1 data de 2 de 3 .... te-am lasat am stat sa ma uit am zis poate e noroc dupa ai dat in aur ... sapai stanga dreapta deci eu care am gm 3 si ma bag si prin pereti nu vedeam cum vezi tu ? explica-te eu am vorbit cu dark pe messenger si i-am spus ca prin poza nu se intelege nimic ....si video nu am cum sa fac  i-am explicat cum sta treaba si a zis sa-ti dau ban fiindca ai mai fost prins odata cu x-ray "Lupul isi schimba parul dar naravul ba " si maine incepe scoala vorba lui chelios apuca-te de scoala ca se vede ca nuprea dai pe la ea si chelios e o persoana eu alta :)


  • 0

#5
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Ba frate in primu rand eu sunt acel admin si nu este frumos sa-mi vorbesti asa doar pentru un joc :) ok ? sa-ti fie clar copile in primu rand eu nu sunt analfabet ? daca am scris un cuvant gresit inseamna ca sunt analfabet ? copile eu doar imi fac treaba :) tot te laudai pe chat ca ai gasit aur ca ai gasit diamante ca ai gasit iron si m-am pus pe vanish sa vad ce faci asta e treaba mea sa protejez serverul de trisori ca tine in primu rand nu stiu cum se face dar vedeai iron-ul care era la 4 cuburi bagat in perete inteleg ai gasit 1 data de 2 de 3 .... te-am lasat am stat sa ma uit am zis poate e noroc dupa ai dat in aur ... sapai stanga dreapta deci eu care am gm 3 si ma bag si prin pereti nu vedeam cum vezi tu ? explica-te eu am vorbit cu dark pe messenger si i-am spus ca prin poza nu se intelege nimic ....si video nu am cum sa fac  i-am explicat cum sta treaba si a zis sa-ti dau ban fiindca ai mai fost prins odata cu x-ray "Lupul isi schimba parul dar naravul ba " si maine incepe scoala vorba lui chelios apuca-te de scoala ca se vede ca nuprea dai pe la ea si chelios e o persoana eu alta :)

Astept video daca am x-ray :) 

 

Chelios scuze ca te-am acuzat ca ai fii tu.


  • 0

#6
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

ma las de server smr daca nu iau unban pana maine

suntem in 14 septembrie, topicul a fost facut pe 13 septembrie.

BFTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT


  • 2




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users