Jump to content


Photo

eXtreme Super Stunt - Forum Redeschis.


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Deci, dupa o lunga perioada in care am avut numai, si numai probleme, eXtreme Super Stunt revine in forta :lol:.

In primul rand, as vrea sa comentez niste "povesti" aparute la inceputul lunii, cand, am ramas si fara host la Server, si fara host la Forum <.<.
Ceea ce s-a intamplat atunci a fost doar o coincidenta de care s-au folosit niste gunoaie pentru a spune ca datorita lor am ramas noi fara host-uri :lol:.
Total fals.
Vechiul host al Server-ului a avut probleme cu un HDD, care, s-a defectat din nu stiu ce motive, iar forum-ul, pai, in ziua in care s-a dus totul, vechiul domeniu implinea un an, si, din cate se pare s-au resetat NS-urile la cele initiale cumpararii domeniului, si din pacate, nu le-am mai putut reactualiza (Host-uri idioate din Romania).

In fine, astazi am revenit cu Forum-ul, maine, vom revenii cu V5-ul mult asteptat :lol:.
In al doilea rand, si asta e in special pentru Admini, vreau sa dati Ban la absolut tot ce are tag-ul [RSE]/[SH] la nume, nu ma intereseaza ce Reason puneti, vreau doar sa le dati Ban :)).
Daca aveti prieteni care au tag-urile astea, spunetile sa le scoata inainte de a intra pe Server :)).

Cam atat am avut de spus.
  • 10

#2
SwiTch.

SwiTch.

    Iubesc serverul XSS :D

  • Posts
    803
  • Topics
    74
  • Reputation
    246
  • Online
    12 days
Ok O sa revenim in fortza:X
  • -1

#3
MoonWalk

MoonWalk

    Dream

  • Posts
    911
  • Topics
    539
  • Reputation
    1602
  • Online
    77 days
Nu voi mai pleca de aici, te iubesc XSS!!! Si respect ce ai spus mai sus MaxXx! Salut tuturor.
  • 3

#4
[XSS]Skull

[XSS]Skull

    Jr. Member

  • Posts
    104
  • Topics
    22
  • Reputation
    20
  • Online
    18 hours
Pai practic , cam toti [ aproape ]  stiu ca tu [Max] nu te lasi asa usor.
  • 1

#5
SkyScream99_

SkyScream99_

    Respected

  • Posts
    1,114
  • Topics
    163
  • Reputation
    286
  • Online
    2 days
iubesc XSS , nu ma voi lasa de el si respect vorbele tale MaxXx!  :D
  • 1

#6
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days


Pai practic , cam toti [ aproape ]  stiu ca tu [Max] nu te lasi asa usor.

Hmm, nu-mi place sa renunt asa usor in fata unora care ma vor "jos", deobicei, ma enervez si le dovedesc ca ei sunt cei ce vor ajunge in postura in care ma vor ei pe mine :lol:.

Bineinteles, ar mai fi vorba si despre faptul ca nu pot lasa munca inceputa in urma cu doi ani, doar pentru ca asa vor niste idioti :)).

Totul va lua sfarsit, abia atunci cand voi stii ca nu mai are sens sa continuii pentru ca nu mai am pentru cine, si pentru ca cei care m-au vrut "jos", au disparut inaintea mea.
  • 6

#7
KnowN.

KnowN.

    Old Player

  • Posts
    328
  • Topics
    78
  • Reputation
    168
  • Online
    1 days
Super treaba MaxXx,Restect total pentru absolut tot ce faci tu in aceasta comunitate foarte frumoasa in care ma bucur sa fiu alaturi mereu cand ma loghez pe server si nu in ultimul rand respect Kobra pt toata activitatea sa de pe server,face o treaba minunata,ajuta playeri oricand este nevoie RESPECT TUTUROR CELOR DIN ACEASTA COMUNITATE DEOSEBITA  :x
  • 1

#8
deleted_sLoW..

deleted_sLoW..
Pff ce de lingai pe sv asta frate :((....
Si eu iubesc XSS.. dar nu reactionez asa ca voi ma baieti:o

#9
[XSS].KyøTø.xD_

[XSS].KyøTø.xD_

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    2
  • Reputation
    2
  • Online
    0 hours
XSS Cel mai tare server!Si o sa fie pentru totdeauna cel mai tare! ;)
  • 2

#10
[RNG]Seby

[RNG]Seby

    Full Member

  • Posts
    325
  • Topics
    18
  • Reputation
    192
  • Online
    1 days

Pff ce de lingai pe sv asta frate :((....
Si eu iubesc XSS.. dar nu reactionez asa ca voi ma baieti:o


Everyone want to be Admin here, so...
Eu eram 100% sigur ca Max nu renunta doar ca s-au dus forumul si server-ul... Il cunosc de mult, eram sigur ca o sa revina totul la normal ^^.

In al doilea rand, si asta e in special pentru Admini, vreau sa dati Ban la absolut tot ce are tag-ul [RSE]/[SH] la nume, nu ma intereseaza ce Reason puneti, vreau doar sa le dati Ban :)).


Ban them!
  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users