Jump to content


bag.. m-am saturat.


  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1
deleted_4SALLE

deleted_4SALLE

Bai Max,m-am saturat sa vad idioti care isi  ia rhino baga /vup si ii omoara  pe cei din aer ( apasand intr-una pe Y ca sa  ii  mentina in aer ) si  m-am  mai saturat de prostii care ba dau cu  /vup  peste gard ba captureza din spawn, eu  propun asa, toata cacaturile astea, sa faci ceva system tu, ori sa dam noi kick sau  +warn, mie imi convine  oricum, dar nu vreau sa  iau ban ca ii  i-am  dat  kick ca nush ce ca  blabla .


Edited by ƒorsale., 04 May 2015 - 23:41.


#2
Swepy

Swepy

    Bass Generation

  • Posts
    3,458
  • Topics
    684
  • Reputation
    3794
  • Online
    75 days
Am facut eu o sugestie pe aceasta tema.si eu m-am saturat
  • 0

#3
Hater

Hater

    encro

  • Posts
    3,070
  • Topics
    351
  • Reputation
    5975
  • Online
    109 days

Din cate imi amintesc asa faci si tu cu hunter .


  • 4

#4
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Am în minte o idee de a preveni asta și cred că o să vă placă.
  • 0

#5
Ionut Baws

Ionut Baws

    Respected

  • Posts
    1,355
  • Topics
    760
  • Reputation
    1770
  • Online
    137 days

Am în minte o idee de a preveni asta și cred că o să vă placă.

Dacă vrei pereți la gang, să știi că s-a scos faza cu pereții.


  • 0

#6
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Am în minte o idee de a preveni asta și cred că o să vă placă.

Dacă vrei pereți la gang, să știi că s-a scos faza cu pereții.
Nu.
  • 0

#7
MiSteR007

MiSteR007

    Full Member

  • Posts
    256
  • Topics
    45
  • Reputation
    1091
  • Online
    15 days

Bai Max,m-am saturat sa vad idioti care isi  ia rhino baga /vup si ii omoara  pe cei din aer ( apasand intr-una pe Y ca sa  ii  mentina in aer ) si  m-am  mai saturat de prostii care ba dau cu  /vup  peste gard ba captureza din spawn, eu  propun asa, toata cacaturile astea, sa faci ceva system tu, ori sa dam noi kick sau  +warn, mie imi convine  oricum, dar nu vreau sa  iau ban ca ii  i-am  dat  kick ca nush ce ca  blabla .

asa fac si ratatii din HoT de la tine inclusiv tu .


  • 1

#8
†GSF.Legend†.Sez.™

†GSF.Legend†.Sez.™

    Jr. Member

  • Posts
    134
  • Topics
    28
  • Reputation
    98
  • Online
    1 days

Bai Max,m-am saturat sa vad idioti care isi  ia rhino baga /vup si ii omoara  pe cei din aer ( apasand intr-una pe Y ca sa  ii  mentina in aer ) si  m-am  mai saturat de prostii care ba dau cu  /vup  peste gard ba captureza din spawn, eu  propun asa, toata cacaturile astea, sa faci ceva system tu, ori sa dam noi kick sau  +warn, mie imi convine  oricum, dar nu vreau sa  iau ban ca ii  i-am  dat  kick ca nush ce ca  blabla .

N00b ce e tare faza ,tot ce a zis ,a zis de el =)))))))) ca el face asta cand vine si captureaza CP ,ca fara acesta nu mai captureaza el gang-urile,gangul vostru e de n00bi la fel ca tine.


  • 0

#9
deleted_Axee

deleted_Axee

Bai Max,m-am saturat sa vad idioti care isi  ia rhino baga /vup si ii omoara  pe cei din aer ( apasand intr-una pe Y ca sa  ii  mentina in aer ) si  m-am  mai saturat de prostii care ba dau cu  /vup  peste gard ba captureza din spawn, eu  propun asa, toata cacaturile astea, sa faci ceva system tu, ori sa dam noi kick sau  +warn, mie imi convine  oricum, dar nu vreau sa  iau ban ca ii  i-am  dat  kick ca nush ce ca  blabla .

da-te ma =)))))))) 
nu tam da voie sa vorbesti cand faci si tu acel lucru,atunci cum o sa capturezi tu CP? cred ca o sa abuzezi cand nu vor fi Admini on.



#10
KaMiKaZe19

KaMiKaZe19

    Jr. Member

  • Posts
    120
  • Topics
    25
  • Reputation
    22
  • Online
    2 days

Ba for,m-am saturat(cred ca toti) de tine si de porcariile tale...Tu ai admin doar pentru a putea folosi hack-uri..Faza comica este ca tot ce ai scris tu acolo...,ce sa mai...ti se potriveste perfect..De ce nu puteti fi si voi macar o data corecti??...pe bune, HoT e gangul cu cei mai multi codati,nu ma mir ca ati ajuns pe locul intai intr-un timp asa de scurt..


  • 1

#11
deleted_4SALLE

deleted_4SALLE

Ba for,m-am saturat(cred ca toti) de tine si de porcariile tale...Tu ai admin doar pentru a putea folosi hack-uri..Faza comica este ca tot ce ai scris tu acolo...,ce sa mai...ti se potriveste perfect..De ce nu puteti fi si voi macar o data corecti??...pe bune, HoT e gangul cu cei mai multi codati,nu ma mir ca ati ajuns pe locul intai intr-un timp asa de scurt..

Tu faci parte din acei copii de 9 ani care vorbesc doar sa se afle in treaba, te rog  numai comenta, si daca ai ceva de zis vino cu dovezi ;)



#12
Shandwave.

Shandwave.

    Jaa

  • Posts
    178
  • Topics
    49
  • Reputation
    51
  • Online
    3 days
Pentru ca valoare Shandwave. Deaia suntem pe 1.
  • 0

#13
kenPF

kenPF

    put the weed in the coconut and light that shit up

  • Posts
    2,363
  • Topics
    384
  • Reputation
    2538
  • Online
    94 days

Pentru ca valoare Shandwave. Deaia suntem pe 1.

 

Dupa ani si secole la rand te saturi sa fii pe locul 1, e timpul sa lasam si pe altii sa se bucure.


  • 1

#14
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

din cate stiu eu nu ai voie sa sari cu vupu peste gard dar nu stiam ca nu ai voie sa sari cu vupu din afara si sa omori cu tanku pe cei din aer 


  • 0

#15
deleted_4SALLE

deleted_4SALLE

 

Pentru ca valoare Shandwave. Deaia suntem pe 1.

 

Dupa ani si secole la rand te saturi sa fii pe locul 1, e timpul sa lasam si pe altii sa se bucure.

 

Pana acum gang-ul meu  nu a existat,caci daca exista tot top1 eram :D



#16
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days
Ok, dar sa se scoată și hunter cu seasparrow.
  • 0

#17
KentSecondary^^

KentSecondary^^

    Respecta-ma si te voi respecta

  • Posts
    183
  • Topics
    23
  • Reputation
    285
  • Online
    8 days

Ok, dar sa se scoată și hunter cu seasparrow.

Atunci nu o sa mai cumpere nimeni gold vip deoarece nu va mai fi mare diferenta intre g.vip si vip level 10.


  • 0

#18
M5erious.

M5erious.

    Legendary M5

  • Posts
    1,835
  • Topics
    383
  • Reputation
    2301
  • Online
    20 days

Scz ca ma bag, dar la CP nu exista gard ! Deci , acolo putem intra pe unde vrem .


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users