Jump to content


Photo

Teapa cu vip gold -,-


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
M5erious.

M5erious.

    Legendary M5

  • Posts
    1,835
  • Topics
    383
  • Reputation
    2301
  • Online
    20 days
Jucatorii care posteaza si nu au legatura cu reclamatie, risca sa primeasca ban pe forum.
 
Nume pe server:FrieStar .
Jucatorul reclamat:[XSS]CaUnAssassin
Motivul reclamatiei:Teapa cu vip gold .
Poza cu greseala sa:http://youtu.be/xH1W-h02sSA

 

 

Daca nu mi se va inapoia vipul , va rog , macar blocati contul sa nu il aiba nici el ca nu il are cinstit !!!!

Nu se vede prea bine , dar acum sper sa intelegeti .


Edited by FireStar_, 07 March 2015 - 12:19.

  • 0

#2
P U N K E R

P U N K E R

    Very Important Person

  • Posts
    1,754
  • Topics
    200
  • Reputation
    2268
  • Online
    77 days

Naspa ca poti vinde g.vip-ul. Si tu de ce i lai dat? Crezi ca il vei recupera inapoi?


  • 0

#3
M5erious.

M5erious.

    Legendary M5

  • Posts
    1,835
  • Topics
    383
  • Reputation
    2301
  • Online
    20 days

Am zis ,, daca nu il voi recupera , macar sa ii blocati contul '' nu mai conteaza cum am facut ...

Stiu ma ca nu o sa il mai am .... Si am zis sa ii de-a block daca se poate . E teapa cu Gvip ... Ma rog  , daca nu se intampla nimic si ramane cu g.vip , asta e .


  • 0

#4
deleted_4SALLE

deleted_4SALLE
Dai pm lui max

#5
M5erious.

M5erious.

    Legendary M5

  • Posts
    1,835
  • Topics
    383
  • Reputation
    2301
  • Online
    20 days

O sa incerc ... dar Ionut si Punker au dreptate .. .Eu sunt de vina si nu sper sa il primesc ... Doar vr sa i se blocheze contul ! Atat tot !

Astept un raspuns de la MaxXx / ProLife /P@nther .


  • 0

#6
deleted_4SALLE

deleted_4SALLE

Ba piciule fi atent du-te la max dai pm si zii ca ai fost prost si ca ai vrut sa ii dai g.vipul asa , ca nici eu nu imi pot da seama ce aveai in cap,mai si filmai,stiai ca o sa fuga cu el,nu cred ca o sa ti-l mai dea dar max se ocupa si se intereseaza asa ca dai pm sa-i blocheze contu cum mi la blocat si mie ca am fraierit in copil de 11 ani :)).

Apropo,asta nu e o teapa el nu ti-a promis nimic la schimb tu i-ai dat asa de capul tau , mdea fiti frate mai atenti e un GOLD VIP e foarte rar,nu multi il au dar din pacate din cauza lu P@nther are jumatate de sv :)).



#7
M5erious.

M5erious.

    Legendary M5

  • Posts
    1,835
  • Topics
    383
  • Reputation
    2301
  • Online
    20 days

Ba piciule fi atent du-te la max dai pm si zii ca ai fost prost si ca ai vrut sa ii dai g.vipul asa , ca nici eu nu imi pot da seama ce aveai in cap,mai si filmai,stiai ca o sa fuga cu el,nu cred ca o sa ti-l mai dea dar max se ocupa si se intereseaza asa ca dai pm sa-i blocheze contu cum mi la blocat si mie ca am fraierit in copil de 11 ani :)).

Apropo,asta nu e o teapa el nu ti-a promis nimic la schimb tu i-ai dat asa de capul tau , mdea fiti frate mai atenti e un GOLD VIP e foarte rar,nu multi il au dar din pacate din cauza lu P@nther are jumatate de sv :)).

Mi-am dat seama ... Nu mai are rost .... Nush dc la trade arata ca am dat vip 10 :| Lasa ... dati T/C la topic . E inutil oricum . Degeaba , oricum mersi ForSale pentru ajutor  , si nu numai lui . Tuturor ce mi-ati fost alaturi ! Asta e invatare de minte :) Mi-a aratat MaxXx ceva de la trade si nu arata goldul .... asta e ... Nu pot da timpul inapoi :(


Edited by FireStar_, 09 March 2015 - 18:24.

  • 0

#8
deleted_fallen

deleted_fallen

 

Am zis ,, daca nu il voi recupera , macar sa ii blocati contul '' nu mai conteaza cum am facut ...

Bai frate lasa ambitia in locul lui Max nu ti-as mai da g.vipul cat poti fi de prost sa crezi un copil de 1 an,daca ar face toti ca tine ce sar intampla?

 

Warned

 

On dati ban 99 zile cand il vedeti



#9
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Am zis ,, daca nu il voi recupera , macar sa ii blocati contul '' nu mai conteaza cum am facut ...

Bai frate lasa ambitia in locul lui Max nu ti-as mai da g.vipul cat poti fi de prost sa crezi un copil de 1 an,daca ar face toti ca tine ce sar intampla?
Warned
 
On dati ban 99 zile cand il vedeti
De ce să-i dau ban?Dacă el i-a dat g.vip fără să i ceară ceva în schimb + că nu sunt destule dovezi,ce un trade si pm atât.
  • 0

#10
M5erious.

M5erious.

    Legendary M5

  • Posts
    1,835
  • Topics
    383
  • Reputation
    2301
  • Online
    20 days

 

 

 

Am zis ,, daca nu il voi recupera , macar sa ii blocati contul '' nu mai conteaza cum am facut ...

Bai frate lasa ambitia in locul lui Max nu ti-as mai da g.vipul cat poti fi de prost sa crezi un copil de 1 an,daca ar face toti ca tine ce sar intampla?
Warned
 
On dati ban 99 zile cand il vedeti
De ce să-i dau ban?Dacă el i-a dat g.vip fără să i ceară ceva în schimb + că nu sunt destule dovezi,ce un trade si pm atât.

 

Am zis sa dati lock plis . Am vb cu MaxXx ;)


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users