Jump to content


Photo

Branza


  • This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

#21
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

 

Ma doare FIX IN CUR DE G.VIP-u vost ;)

si pe mine de sugestia ta

 

daca ai de gand sa vorbesti frumos cu ei, fii sigur ca o sa scoata vweaps, dar daca vorbesti ca un animal, ca de obicei, o sa-i doara la fel de mult in fund ca pe mine de tine :)))

 

restu, pro


  • 3

#22
deleted_fallen

deleted_fallen
Contra

#23
.XSS. b0y42O

.XSS. b0y42O

    XSS VIP

  • Posts
    1,214
  • Topics
    158
  • Reputation
    1057
  • Online
    11 days

 

 

Ma doare FIX IN CUR DE G.VIP-u vost ;)

si pe mine de sugestia ta

 

daca ai de gand sa vorbesti frumos cu ei, fii sigur ca o sa scoata vweaps, dar daca vorbesti ca un animal, ca de obicei, o sa-i doara la fel de mult in fund ca pe mine de tine :)))

 

restu, pro

 

/cry . Ia-ti un servetel si plange. De cate ori i-am zis lu Ken, Razor si Nea sa-l scoata? Si le ziceam frumos. Dar ei noo. Isi iau raped cu tot cu el ;)


  • 1

#24
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days

Nickname:TheQ
Sugestie/Idee:

1. /hunter sa nu se mai poata lua incontinuu. Sa se puna o limita. 5-10 minute

2./rhino sau /vtank la fel.

3. /hydra la fel

4. Cand dai /weather sau /myweather cum era sa-ti ramana permanent cat esti pe server chiar daca mori. Daca iesi de pe server si intrii iar sa ai default weather

5./mytime la fel

NEW:

6. /vweapons sa nu mai fie permis in zone de dm. In teritorii de gang da, dar nu in zone de dm /mrf /de /garena, etc. Sa se dezactiveze automat.
De ce crezi ca ar trebuii aplicata:Se abuzeaza. 1,2,3-Eu atac, il omor odata, merg la capture si el iar vine cu hunter si ma omoara. Si tot asa.

4,5- Pentru ca de fiecare data cand mor trebe sami bag /myweather 40 si alt time. Daca mor la /garena sau alt DM nu am cum.

6. De branza. La /de cu vweapons si cand vad playerii mai nabi ca tot dau in el si la ala ii creste HP, ies de pe server.

 

P.S: Voturile o sa fie asa. cP(TT,TL)= :CONTRA: , restu :PRO: De ce? Pentru ca TT mereu abuzeaza de ele. -_-

1. :CONTRA: -\

2. :CONTRA: --- de ce am mai donat pentru g.vip ? ca sa stam si sa dam laba ca am donat ca p***tii pentru a ne da mari ca am dat banii degeaba?

3. :CONTRA: -/

4. :PRO: sunt de acord cu tine la 4 si 5 , dar sa nu ti se schimbe nici daca un admin iti da /set weather sau /set time

5. :PRO:

6. :PRO: am g.vip dar nu il folosesc in zone de dm , decat atunci cand vad lake-ii cu vweapons si ma enerveaza x((((

Surprise ! sunt din CP (TL,TT) si sunt de acord  50 % :o


  • 3

#25
destroyer

destroyer

    ɹǝʞɔɐH

  • Posts
    1,278
  • Topics
    155
  • Reputation
    905
  • Online
    53 days

:CONTRA:


  • 0

#26
M5erious.

M5erious.

    Legendary M5

  • Posts
    1,835
  • Topics
    383
  • Reputation
    2301
  • Online
    20 days

:PRO: LAU !
 


  • 0

#27
Tataee

Tataee

    Da-mi doamne rabdare ca daca-mi da-i putere ii omor.

  • Posts
    440
  • Topics
    29
  • Reputation
    272
  • Online
    12 days

:PRO: pentru cea cu weather !!!


  • 0

#28
Æ Sweaty

Æ Sweaty

    Full Member

  • Posts
    393
  • Topics
    123
  • Reputation
    123
  • Online
    7 days

pro la tot


  • 0

#29
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

 

 

 

Ma doare FIX IN CUR DE G.VIP-u vost ;)

si pe mine de sugestia ta

 

daca ai de gand sa vorbesti frumos cu ei, fii sigur ca o sa scoata vweaps, dar daca vorbesti ca un animal, ca de obicei, o sa-i doara la fel de mult in fund ca pe mine de tine :)))

 

restu, pro

 

/cry . Ia-ti un servetel si plange. De cate ori i-am zis lu Ken, Razor si Nea sa-l scoata? Si le ziceam frumos. Dar ei noo. Isi iau raped cu tot cu el ;)

 

B0SS, eu n-am avut niciodata G.Vip ca sa am /vweapons. asa ca GTFO(vezi ca am dat pro mai sus).


  • 0

#30
deleted_GlontZi

deleted_GlontZi
:CONTRA:

#31
Johnnyz.

Johnnyz.

    $Johnny€

  • Posts
    97
  • Topics
    9
  • Reputation
    44
  • Online
    1 days

Daca facem cu ai zis la devenim prea exigenti, cine plateste G.VIP-ul are si avantaje fata de un player normal, acu ca n-ai ghinionul tau .


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users