Jump to content


Photo

Pentru Admini


  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#41
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

 

xoxo , gandeste-te logic ma.

Daca ar fi /changename la admini nici nu ai mai stii cine si ce admin e pe server la cat isi schimba unii numele , plus ca ar fi un efort in plus , sa stai sa le mai si cauti in log changename-ul sa vezi daca mai au warnuri in caz ca le face cineva reclamatie.

Adminii in general sa trebuie sa fie hotarati si seriosi , de ce sa isi schimbe numele de n ori cand pot juca pe acelasi nume ? Ar fi zapaceala mare daca adminii si-ar schimba numele cum vor ei.

N-ai inteles nimic din ce am spus, mai citeste odata :-j.

 

 

dai adminul lui pank inapoi -.-, pe cine ai de gand sa mai lasi admin? mai e pank lego stabby, si poate inca cnv
reykon, lasa-l sa-si dea cu parerea.

Pank a luat doar -1 Level.

Toti lingaii cu: "Seby baiat destept, bravo, perfect de acord cu tine" =), tipic.

Eu n-am zis sa fie comanda /changename si pentru Admini, am spus doar ca exagerati cu 3€ pentru schimbarea unui simplu nume, ce plm.
Va este lene sa schimbati pana si un nume, de parca sunt 200 de admini ca pe alte servere si sunteti foarte ocupati. #ROMANIA
Bine ca sunt si aia care vor un nume nou in fiecare zi, dar puteti sa-i dati un simplu raspuns, NU.

Intelege odata pentru totdeauna ca Max a facut cu cap /changename. Daca. ar fi fost de acord de la inceput ca adminii sa isi schimbe numele gratis, ar fi facut ca /changename sa mearga si la admini. Ei, ce sa vezi, el nu e de acord cu asa ceva, la fel ca mine si ProLife, asa ca, o schimbare de nume costa 3 Euro. Tu habar nu ai cati ma freaca pe mine de 3 zile cu fraze de genul: 'Seby, da-mi, te rog, level 0 sa dau un /changename' -.-
Ti se pare logic ca Max sa faca un sistem la care adminii nu au acces, iar eu sa le dau acces ? Mie nu, chiar deloc.
Incercati si voi sa ganditi macar cat o gaina inainte de a posta. (:|

Si cati admini te pot freca ma, sunt doar cativa, cum am zis si mai sus, nu e R** sau nu stiu ce server cu peste 100 de admini. De parca iti cer toti intr-o zi sa le schimbi numele. Cat iti ia sa-i dai level 0 pana isi schimba numele si dupa i-l dai inapoi?

Serios acum, tu pentru ce esti Owner? Max se ocupa cu scriptul serverului, dar tu? ca mai intri din cand in cand pe server si ti-e lene sa schimbi si numele unui admin, hmm. Asa ai putea fi un simplu Admin, nu Owner. 

"Incercati si voi sa ganditi macar cat o gaina inainte de a posta." e valabila mai mult pentru tine, bruh.

Cand era P@nther Owner, de ce oare nu erau problemele astea? :s

P@nther, come back, please.

 

Mai scutiti-ma dracu cu rss in sus, rss in jos. Sti ceva, gtfo, aici e xss, nu rss sau oricare alt server.

M-am saturat de voi, aveti o mentalitate prea idioata, si pe langa asta, ca nu ar fi fost suficient, mai vreti sa vi se ofere si totul pe tava.

 

Daca aveti probleme de personalitate si trebuia neaparat sa va schimbati numele de 31 de ori pe luna, consultati un psiholog, nu pe mine.

 

A, da. Cand era si P@nther =) de cele mai multe ori nici nu va raspundea, de aia nici nu erau problemele astea.

+ca pe atunci, ea se ocupa de reclamatii si de admini, iar daca ei ii placea sa isi bata capul cu voi, era problema ei, eu unul nu stau sa tin evidenta numelor voastre sa vad cine esti, de unde ai admin, daca ai avut vre-un warn in vre-o reclamatie si alte cacaturi. Eu va dau demote daca n-am idee cine sunteti =) asa faceam si cand se ocupa P@nther, si asa voi face tot timpul.

 

+ati vrut flycar, fast-walk si toate porcariile alea de cleo permise. Bun, v-a dat P@nther voie =) acum nu mai stiti cum sa scapati de ele, si numai din vina lor ati distrus toata economia server-ului legata de stunt, drift si race points. Acum daca ar fi sa dau restart la stunt, drift, race, ati face toti crize ca ati fost cinstiti, ca n-ati folosit nici macar odata modurile alea, ca nu stiti ce fac 8-|.

 

Nici nu imi mai bat capul. Pierdere de timp pentru mine, si voi, si xss. 


  • 21




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users