Jump to content


Photo

Bugg la /stats URGENT!))


  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1
(c)xDaY

(c)xDaY

    Newbie

  • Posts
    20
  • Topics
    4
  • Reputation
    2
  • Online
    6 hours

Nickname: [XSS]KenT_=]

Bug-ul gasit:http://www.imgz.ro/fullview.php?imagine=1409842524-sa-mp-002.png    Dupa cum vedeti eu am stats 5/10 dar trb 8/10 deoarece +1 la Property , +1 la House , +1 la VIP +5 la XSS Clan Member (Rank5)

http://www.imgz.ro/fullview.php?imagine=1409842911-sa-mp-003.png    Acesta este buggul cu property eu am dat buy si el este al meu dar nu stiu de ce il detine altul si de la aceasta nu imi da +1 stats la note. Am incercat sa il cumpar pe acesta ca aveam altul si parca este al meu a 2 zi cind intru este al lui Thomas. dar cind dau /myp zice sistema ca property e al meu
Unde ai gasit acest Bug:Acest Bugg eu la-m gasit cu 2 zile in urma doar la contul meu. Ca la orice property cind dau buy el se cumpara dar cind il gaseste altul si da buy chiar daca sunt proprietar el il POATE CUMPARA


Edited by KenT_, 04 September 2014 - 17:01.

  • 0

#2
TheHitman

TheHitman

    Jr. Member

  • Posts
    219
  • Topics
    51
  • Reputation
    112
  • Online
    6 days

Am acceasi problema... doar ca am 2000 pct drift ,  1000 race , 300 kill si stats note 0  e normal?


  • 0

#3
rullz

rullz

    Respected

  • Posts
    1,157
  • Topics
    91
  • Reputation
    549
  • Online
    29 days

Nickname: [XSS]KenT_=]

Bug-ul gasit:http://www.imgz.ro/fullview.php?imagine=1409842524-sa-mp-002.png    Dupa cum vedeti eu am stats 5/10 dar trb 6/10 ca am si Property

http://www.imgz.ro/fullview.php?imagine=1409842911-sa-mp-003.png    Acesta este buggul cu property eu am dat buy si el este al meu dar nu stiu de ce il detine altul si de la aceasta nu imi da +1 stats la note. Am incercat sa il cumpar pe acesta ca aveam altul si parca este al meu a 2 zi cind intru este al lui Thomas. dar cind dau /myp zice sistema ca property e al meu
Unde ai gasit acest Bug:Acest Bugg eu la-m gasit cu 2 zile in urma doar la contul meu. Ca la orice property cind dau buy el se cumpara dar cind il gaseste altul si da buy chiar daca sunt proprietar el il POATE CUMPARA

Acest bug doar la tine sa intamplat.

Mie sincer nu.

Multi au incercat sa dea /buy la myp :DDDDD


  • 0

#4
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days

n00b , /clantest , pt rank 5  XSS , acum trebuie sa faci un test de race si unul de dm . a , si daca ai rank 5 la unu si 4 la altul tot 4 iti ramane <3


  • 0

#5
rullz

rullz

    Respected

  • Posts
    1,157
  • Topics
    91
  • Reputation
    549
  • Online
    29 days

Am acceasi problema... doar ca am 2000 pct drift ,  1000 race , 300 kill si stats note 0  e normal?

/ranks ca sa vezi ce-ti trebuie pt 1/10,etc!


  • 0

#6
zeppelin_

zeppelin_

    L E G E N D

  • Posts
    563
  • Topics
    77
  • Reputation
    205
  • Online
    7 days

Iti trebuie si member : YES.


  • 0

#7
Angel.X

Angel.X

    Member

  • Posts
    376
  • Topics
    55
  • Reputation
    203
  • Online
    8 days

E asa de greu de inteles ? 

 

Pentru cele 5 puncte de stats va trebuie urmatoarele : 

 

5000 stunt , 10000 drift , 7000 race

 

Rank 5 DM | Rank 5 DM (/clantest)

 

Si cerere pe ( www.xss-server.com ) pentru XSS Member : Yes 

 

Ce naiba nu intelegeti ? Trebuie explicat ca la bebelusi ca voi nu intelegeti.


  • 0

#8
(c)xDaY

(c)xDaY

    Newbie

  • Posts
    20
  • Topics
    4
  • Reputation
    2
  • Online
    6 hours

Asculta  UsheR- (nai ce ma face n00b ca singur esti asa  :112: ) Eu am trecut si Test DeadMach (Rank 5) si Test Race tot (Rank 5) si ms pentru info. ca eu nu am dat cerere pentru rank XSS YES ms Angel.X. Iar tu SlayerKFC esti drept, dar la totzi arata ca Nau Member Clan chiar si daca au rank 5 .


Edited by KenT_, 04 September 2014 - 20:41.

  • 0

#9
Angel.X

Angel.X

    Member

  • Posts
    376
  • Topics
    55
  • Reputation
    203
  • Online
    8 days

Asculta  UsheR- (nai ce ma face n00b ca singur esti asa  :112: ) Eu am trecut si Test DeadMach (Rank 5) si Test Race tot (Rank 5) si ms pentru info. ca eu nu am dat cerere pentru rank XSS YES ms Angel.X. Iar tu SlayerKFC esti drept, dar la totzi arata ca Nau Member Clan chiar si daca au rank 5 .

Deoarece sait-ul www.xss-server.com este in contructie iar nimeni nu a putut sa faca cererere.

 

Acum esti lamurit ?


  • 0

#10
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Nui nici un bug.



#11
(c)xDaY

(c)xDaY

    Newbie

  • Posts
    20
  • Topics
    4
  • Reputation
    2
  • Online
    6 hours

Nui nici un bug.

Eu cu XSS Rank mam lamurit! Dar cu Property, inca nu uite atent la imagine cine-i proprietar dar cind dau /myp zice sistem, ca bizz e al meu, da intradevar, eu am dat buy la el, dar nu stiu de ce altul tot a putut sa-l cumpere.  ;)


  • 0

#12
[XSS]Seby

[XSS]Seby

    Owner

  • Posts
    553
  • Topics
    24
  • Reputation
    2214
  • Online
    13 days
S-a schimbat sistemul de notare, si de aia v-a scazut la toti nota...
  • 0

#13
†xss†XoXo_69.

†xss†XoXo_69.

    aka: robbo_ & Lay. & Duffi

  • Posts
    293
  • Topics
    154
  • Reputation
    140
  • Online
    12 days
Seby Tu PE unde Te duci iti lasi amprenta :))))
  • 0

#14
Razvy.

Razvy.

    Newbie

  • Posts
    37
  • Topics
    9
  • Reputation
    31
  • Online
    15 hours

Cica vrei 8/10 cand nu ai King la nimic??? uite asta /stats meu asa trebuie sa ai pt 8/10

 

 

 

 

http://www.imgz.ro/succes.php?uid=115387


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users