Jump to content


Photo

[Video] Hall of Fame XSS 2014


  • This topic is locked This topic is locked
35 replies to this topic

#21
MoMo

MoMo

    Sr. Member

  • Posts
    770
  • Topics
    213
  • Reputation
    1908
  • Online
    113 days

Am impresia ca voi postati pentru +1 post(momo si ala plm cum il cheama),nu va place,nu postati

asta e ultima chestie si te las:

 

daca posta pt +1 post nu scriam atata.

nici nu ma uitam la clip si scriam ceva de genu: gj, bravo, fain,


  • 0

#22
Weimer

Weimer

    Full Member

  • Posts
    261
  • Topics
    165
  • Reputation
    355
  • Online
    6 days

 

Hall of Fame, in traducere Hala Faimei unde sunt atasati cei mai buni oameni de pe XSS al anului 2014, pe tot parcursul. Hall of Fame nu are top, toti sunt la fel de importanti si egali, pe langa faptul ca acest Hall of Fame facut de tine este plin de persoane care iti sunt prieteni tie, persoane necunoscute sau abea venite. Urat!

Te referi la mine/ Eddu / Seby ? Eu zic ca nu mai are rost sa vorbim despre asta, pe RNG, noi am avut o importanta foarte mare, asa ca, daca considera el ca trebuie sa aparem....

Si chiar m-a mirat ca m-a pus, nici nu am ajuns sa il cunosc...

 

Nu am nimica cu RNG, cu niciunul dintre cei noi veniti, nu ma intereseaza chiar deloc, asta-i este treaba lu' Max si daca e de bine bravo lui daca nu suporta consecinte.

Eu m-am mirat doar de cata prostie poate avea o persoana si de cat de mult poate gandi.

Nu judec pe cineva de unde e venit ci doar pentru ce face.


Edited by Weimer℠, 03 September 2014 - 11:24.

  • 0

#23
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Tot ce zici tu Weimer este adevarat ib legatura ca ala nu e Hall of Fame , si nu prea ar putea sa faca el asta si tot...

Dar totusi el l-a postat se vede dupa el ca e incepator , nu stie nici sa editeze si-a pus si avatarele acolo ... :)) Si ala nici macar nu e Hall Of Fame...

Dar stii cum e , o sa postezi tu o sa posteze si el si tot asa... daca nu te opresti tu ... macar tu... o sa se ajunga la topicul asta 100 de comentarii.

Sa nu crede-ti ca am zis asta doar pentru ca apar in clip , nu imi pasa ca apar in el sau nu , pentru mine e tot una :))


  • 3

#24
destroyer

destroyer

    ɹǝʞɔɐH

  • Posts
    1,278
  • Topics
    155
  • Reputation
    905
  • Online
    53 days

P@nther e fata nu baiat :]


  • 0

#25
deleted_† snK™ †

deleted_† snK™ †

Hall of Fame, in traducere Hala Faimei unde sunt atasati cei mai buni oameni de pe XSS al anului 2014, pe tot parcursul. Hall of Fame nu are top, toti sunt la fel de importanti si egali, pe langa faptul ca acest Hall of Fame facut de tine este plin de persoane care iti sunt prieteni tie, persoane necunoscute sau abea venite. Urat!

Nu puteam sa o spun mai bine  :sign0109:  :sign0092:



#26
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Hello,P@nther=stop samp... :D



#27
EAGame

EAGame

    beamer boy

  • Posts
    168
  • Topics
    76
  • Reputation
    277
  • Online
    20 days

Ce e asta?

 

Ce cauta Seby, Eddu pe acolo? Ei abia au venit pe XSS, cum sa fie cei mai buni oameni de pe XSS din 2014?

+ ca anul nu s-a incheiat inca...Daca cineva face un cacat imens? O sa mai fie in asa zisul tau Hall Of Fame? No shit..

 

Mai plimba-te cu infernus-ul putin pe SA:MP, poate iti vine o idee mai buna...


  • 1

#28
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days
Really? Dabia au venit Eddu si Seby ... in fine stiu dc i-ai
pus
  • 0

#29
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

Am ras cand am vazut ca Seby e pe locul 4 (CREDEAM CA E TOPUL CELOR MAI BUNI LA DM) ... :))))


  • 0

#30
deleted_killafonic

deleted_killafonic

deci mor, ai un os de la mine, bravo.

te req, nici macar nu stii ca panther e fata si tu faci hall of fame :))) bravo pretenas.



#31
zeppelin_

zeppelin_

    L E G E N D

  • Posts
    563
  • Topics
    77
  • Reputation
    205
  • Online
    7 days

Hall of Fame, in traducere Hala Faimei unde sunt atasati cei mai buni oameni de pe XSS al anului 2014, pe tot parcursul. Hall of Fame nu are top, toti sunt la fel de importanti si egali, pe langa faptul ca acest Hall of Fame facut de tine este plin de persoane care iti sunt prieteni tie, persoane necunoscute sau abea venite. Urat!

Lasă-l că nu ştie..


  • 0

#32
deleted_M O N T E X

deleted_M O N T E X

Max e bossu.



#33
InSaNe#iceage

InSaNe#iceage

    Respected

  • Posts
    1,022
  • Topics
    224
  • Reputation
    426
  • Online
    31 days

nu merge video... :| 


  • 0

#34
Schweppes.

Schweppes.

    ★★★★★

  • Posts
    3,001
  • Topics
    243
  • Reputation
    4866
  • Online
    108 days

T/C.


  • 0

#35
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
Dai t/c daca zici,oricum Topic Closed
  • 5

#36
Lego_Evolution

Lego_Evolution

    !! Sunt Un Curcubeu !!

  • Posts
    772
  • Topics
    43
  • Reputation
    132
  • Online
    9 days

Hall of Fame, in traducere Hala Faimei unde sunt atasati cei mai buni oameni de pe XSS al anului 2014, pe tot parcursul. Hall of Fame nu are top, toti sunt la fel de importanti si egali, pe langa faptul ca acest Hall of Fame facut de tine este plin de persoane care iti sunt prieteni tie, persoane necunoscute sau abea venite. Urat!

Ma faci sa plang =]]


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users