Jump to content


The New Generation of Gangs!


  • This topic is locked This topic is locked
34 replies to this topic

#21
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days
Ba max. Daca citesti comment-ul asta dai odata ban in plm. Noi vrem sa facem cea mai frumoasa comunitate sau cel putin eu cred ca este cea mai frumoasa. Nu vrem idei plagiate de Alin Ionut dupa R$^. Copilu asta nu face decat sa dea un simplu ''copy , paste'' sau mai modifica el ceva cu gramatica de nota -10 cu felicitari. M-am saturat de plagiatori care vor sa ne strice comunitatea noastra superba... chit ca nu avem foarte multi players dar cu timpul noi vom reusi si asta impreuna. Si apropo , Aline , de cand ai devenit tu asa inspirat... si bla bla bla. Ba. Tu te tot plangi ca avem ceva cu tine .. Noi nu avem nimic cu Romana ta. Pe noi ne enerveaza faptu' ca te dai ''stecher'' ca iti vin tie idei si te lauzi ca ''Nu ie plagiata . Mia venit mie asa pur si simplu.'' Cand ai avut ban 2 zile ''acelea fiind zilele noaste de pace'' comunitatea a fost foarte linistita si populata. Sper ca cu asta sa-ti fi inchis gura pentru totdeauna.
  • 2

#22
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

:CONTRA: Esti un copil tampit,retardat si plagiator.


  • 1

#23
Selgros

Selgros

    W R L D

  • Posts
    1,515
  • Topics
    327
  • Reputation
    1664
  • Online
    54 days

Nu ai plagiat-o?

Da ce e aci? :)))

 

1407133693-nab.png


Edited by Selgros, 04 August 2014 - 08:20.

  • 0

#24
b0y42O

b0y42O

    Newbie

  • Posts
    30
  • Topics
    6
  • Reputation
    13
  • Online
    7 hours

:CONTRA: , dupa titli mi-am dat seama ca e plagiata.

Salut Horke Jr

 

Nickname:[XSS]AlinIonut
Sugestie/Idee:                                ''Ce noi suntem mai prosti sau ce!''Asa sa facem si noi o generatie ma inouo pentru gang-uri
Cum vor decurge mai exact lucrurile in aceasta noua generatie: Mam gandit si eu sa facem o noua Generatie la Gangs.Pentru ca,gangurile ne prea incurca pe sus am zis sa fie facute sub pamant,in care sa aibe o trapa in care dam /ift sa ne bage inuntru si acolo sa fie gangul.
1.Nu vor mai exista ziduri inalte pana la cer, sau acoperis,si cu aceasta chesti nu vom mai avea lag cand vom merge pe langa gang.
2.In fiecare gang sa aiba o casa in care sai teleporteze in ea si sa fie teleporturi pe ia doar teleporturi in care ii teleporteaza doar in baza si nimeni sa nu aiba accesul de a intra in baza lor.
3.Sa fie un tele pe o mapa doar pentru a recruta /recrute si acea mapa dupa ce vine unu cu arme si trage in noi sa fie spawnat iar in gang si sa fie interzis membrilor care nu sunt in gang.
4.Cei ce captureaza un gang sa scrie deasupra lui 'Capture'
5.Cei ce vor sasi faca gang-uri pe apa pot sasi faca ca un fel insula incare sa fie inchisa.

De ce crezi ca ar trebuii aplicata: ON ar fi super.

LOL insusi HORKE cel real. WTF?!

ON: Plagiata, :CONTRA:


  • 0

#25
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

 

asta de unde ai mai plagiat-o? /:) 

Da,e plagiata de pe alta comunitate.

 

Am vrut si eu sa fac o sugestie si gata am plagiato poate voi ati plagiat gangurile...



#26
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

Daca am gresit o litera, gata sunt un analfabet?Pfff.


Edited by NeaCristy, 04 August 2014 - 11:02.

  • 0

#27
P U N K E R

P U N K E R

    Very Important Person

  • Posts
    1,754
  • Topics
    200
  • Reputation
    2268
  • Online
    77 days

Chiar as dori sa apara o noua generatie de ganguri



ON: Idee plagiata, #Contra!


Edited by PünKe® ツ, 04 August 2014 - 11:18.

  • 0

#28
StyleFARAONU

StyleFARAONU

    Cf hamm?

  • Posts
    668
  • Topics
    121
  • Reputation
    668
  • Online
    18 days

Ce plagiator esti ma Alin :))


  • 0

#29
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Ok nu vreti si voi o generatie noua de gang era un ex.. Oricum pe mine nu mar interesa ca nici nus in gang. 


Edited by AlinIonuţ, 04 August 2014 - 11:50.


#30
hammondbukhamseen

hammondbukhamseen

    mason


  • Posts
    2,624
  • Topics
    253
  • Reputation
    3624
  • Online
    153 days

Ok nu vreti si voi o generatie noua de gang era un ex.. Oricum pe mine nu mar interesa ca nici nus in gang. 

Nici nu o sa fi


  • 0

#31
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Ba max. Daca citesti comment-ul asta dai odata ban in plm. Noi vrem sa facem cea mai frumoasa comunitate sau cel putin eu cred ca este cea mai frumoasa. Nu vrem idei plagiate de Alin Ionut dupa R$^. Copilu asta nu face decat sa dea un simplu ''copy , paste'' sau mai modifica el ceva cu gramatica de nota -10 cu felicitari. M-am saturat de plagiatori care vor sa ne strice comunitatea noastra superba... chit ca nu avem foarte multi players dar cu timpul noi vom reusi si asta impreuna. Si apropo , Aline , de cand ai devenit tu asa inspirat... si bla bla bla. Ba. Tu te tot plangi ca avem ceva cu tine .. Noi nu avem nimic cu Romana ta. Pe noi ne enerveaza faptu' ca te dai ''stecher'' ca iti vin tie idei si te lauzi ca ''Nu ie plagiata . Mia venit mie asa pur si simplu.'' Cand ai avut ban 2 zile ''acelea fiind zilele noaste de pace'' comunitatea a fost foarte linistita si populata. Sper ca cu asta sa-ti fi inchis gura pentru totdeauna.

Ma daca esti asa jmecher R*& ala ma pis pe gangurile lor sti carei faza eu am vrut sa le facem sub pamant sa nu mai avem lag sau cand trecem pe un drum ni sen trerupe pc se face pff si cateodata imi si iese  afara si deaia..Na daca vreti nam nmk cu voi puteti sa faceti gangurile cum vreti.Citezz 'Nu sunt intr-un gang nu ma intereseaza'



#32
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

Sunt :CONTRA: la sugestia ta dar :PRO: pentru o noua generatie a gangurilor 


  • 0

#33
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days
Lag? Inseamna ca ai pc de tabla.
  • 0

#34
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Lag? Inseamna ca ai pc de tabla.

Bai te cred dar se mai reduce lagul daca va fi sub pamant gangul.



#35
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Vrei sa te felicit ? Bine atunci. Ai un 'os' de la mine. 

Acum dute si ia un 'os' si de la Runix pentru ca i-ai copiat ideea.


  • 7




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users