Jump to content


Photo

Un-ban (stiu ca e inutila dar nah) =))


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
MoMo

MoMo

    Sr. Member

  • Posts
    770
  • Topics
    213
  • Reputation
    1908
  • Online
    113 days

Nickname: MoMo
Admin-ul care ti-a dat Ban: P@nther
Poza cu motiv-ul Ban-ului: http://i.imgur.com/0l2Fk8J.jpg
Adresa ta IP: 79.112.44.88
De ce doresti sa primesti UnBan: Pentru ca am luat ban in mare parte pe expriamrea unei opini . I-am zis lu' Raula (pietena lui panther, evident, altfel nu aveam ban) sa invere regulamentu inainte sa dea warn aiurea. Nah ea sa dus la prietena ei panther sa ma parsca ca doar nah sa banam toata lumea care ni se impotriveste... Si da inca imi sustin opina ca raula trebuie sa invete sa invete sa admineze.... pana la urma a luat admin ca e prietena cu panther , si de asta am luat si ban ,daca era oricine alt cineva nu se ajungea la asta

,dar nah asa e  daca esti prietena cu P@nther esti imun/a la toate. Sincer nu mi se pare  corect.

 

PS: a da si sa termin de filmat ce am inceput -.-"

PS2: s-ar putea sa am si ban pe forum dupa acest topic, in functie de cat de mult o va deraja adevarul.


  • 2

#2
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

O sa primesti un-baneed, daca nu de la P@, de la MaxXx 100%.


  • 0

#3
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

O sa primesti un-baneed, daca nu de la P@, de la MaxXx 100%.

Hai nu fi asa sigur .

 

Cat despre tine MoMo , mereu ti-am zis sa incetezi cu exprimarea opiniei despre mine , Raula nici macar nu stie ce este ala 'admin' , eu vorbeam cu ea la telefon si mi-a zis cum voi toti il faceti pe Slow catel , si javra si in toate felurile ca o ajuta sa invete server-ul , dar cine pula mea va credeti voi ? niste javre mai mari probabil , eu am zis sa iti dea /warn , nu te-ai intrebat daca tot faci pe inteligentul de ce a durat asa mult ? huh ..in fine , cereti respect , dar voi nu stiti sa oferiti , cum Raula si Slow nu s-a luat de voi , astept acelas lucru si din partea voastra , nu mai cereti atentie, ca sunteti penibili .

App rban ai , din motiv ca ma faci pe mine miloaga , cand o sa vin la voi sa cersesc ceva atunci sa ma faci tu pe mine  'o miloaga proasta' :)


  • 3




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users