Jump to content


Photo

MaxXx look!


  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

MaxXx , am intrat putin mai tarziu pe server si cineva a dat mkick la mai multi , nick : Dac19 .Cica a dat cu reason "te pupa esu" , te rog sa verifici logurile .Eu nu-l gasesc la player stats .Gangul este nou si cp/esu/tl au pica pe noi ca am facut cam 15.000 gp in 2 zile :D 


  • 10

#2
Shadow.

Shadow.

    Ce te uiti asa ?

  • Posts
    150
  • Topics
    37
  • Reputation
    154
  • Online
    12 days
Eu nu am pica pe voi , desi sunt in esu , daca aveti mai multe gp ca noi , bravo voua !
  • 0

#3
On3Remix3D

On3Remix3D

    Jr. Member

  • Posts
    190
  • Topics
    10
  • Reputation
    32
  • Online
    2 days

Eyes sincer esti jalnic , nu mai veni cu texte dastea ca nai pica etc.. dc tu si esuati [scuzati limbajul] nu aveati pica si mai ales esuatul sef [Floryn] ala, nu trimiteati pe Duck19 ala sa dea kick cu reason : Va pupa esu :* ON:Esuatilor [scz limbaj] chiar asa de jalnici si josnici ati ajuns :-|?
 


  • 1

#4
Shadow.

Shadow.

    Ce te uiti asa ?

  • Posts
    150
  • Topics
    37
  • Reputation
    154
  • Online
    12 days
Ma , daca tu nu stii care e diferenta dintre un player si altul , nu mai critica tu , daca foryn are , boala rea ' pe voi , asta nu inseamna ca si eu am , eu nu am nimic cu nimeni , oricum ma gandesc sa ma duc in alt gang ...
Si ma copile , cat s-a intamplat chestia asta eu am fost in spital ., oricum , ies din gang , ca vad ca din cauza lui esu ajung sa fiu criticat de toti
  • 0

#5
On3Remix3D

On3Remix3D

    Jr. Member

  • Posts
    190
  • Topics
    10
  • Reputation
    32
  • Online
    2 days

Frate , fa ce vrei oricum ESuati [scz limbaj] o sa aiba remove la gP cum vede MaXxX , FLoryn ala sa zica mz ca nui da banned MaXxX pentru ce a facut .... :lol2:


  • 0

#6
Adrian...

Adrian...

    Newbie

  • Posts
    35
  • Topics
    13
  • Reputation
    20
  • Online
    20 hours

Deci eu eram afk si a intrat unu , mai tz am intrat pe samp am dat /gstats si nu mai eram in gang , i-am intrebat si pe ceilalti membrii si a zis ca le-a dat /mkick unu Dac19 , as vrea sa te uiti in logo si sa dai /rban pe ip , ca eu am pierdut gp :((


  • 0

#7
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

Ma , daca tu nu stii care e diferenta dintre un player si altul , nu mai critica tu , daca foryn are , boala rea ' pe voi , asta nu inseamna ca si eu am , eu nu am nimic cu nimeni , oricum ma gandesc sa ma duc in alt gang ...
Si ma copile , cat s-a intamplat chestia asta eu am fost in spital ., oricum , ies din gang , ca vad ca din cauza lui esu ajung sa fiu criticat de toti

Ursulet , nimeni nu are pica pe tine :)) .Ursuletule =]]

 

 

 

NICK : 

Dac99

Edited by lย๓เץ ๏ŦŦเςเคl, 03 February 2014 - 09:05.

  • 0

#8
Hater

Hater

    encro

  • Posts
    3,070
  • Topics
    351
  • Reputation
    5975
  • Online
    109 days

Ce fail ati dat,ala era ciudos pe voi =)).


  • 6

#9
wassss'up

wassss'up

    ★★★★★★

  • Posts
    428
  • Topics
    54
  • Reputation
    136
  • Online
    10 days

Eu il vad la player stats uite:

Nickname Dac99 Admin Level: 0 VIP Level: 0 Hours: 3 Minutes: 11 Respect: +1/-7 Best Killing Spree: 27 Kills: 1 (Newbie Killer) Deaths: 6 Score: 440 Coins: 1895 Money: 999962799$ Property: No House: No Stunt Points: 0 (Begginer) Drift Points: 0 (Begginer) Race Points: 5375 (Most Wanted) XSS Rank: 0 (Member: No) Gang: † Little Devils † (Co-Leader) Clan: None (None) Last Time Online: 03/02/2014 - 07:46 Stats Note: 2/10
 

  • 0

#10
SwiTch.

SwiTch.

    Iubesc serverul XSS :D

  • Posts
    803
  • Topics
    74
  • Reputation
    246
  • Online
    12 days

a fost un but de la ESU.


  • 0

#11
RapGod_

RapGod_

    RCON Adminstrator

  • Posts
    2,905
  • Topics
    228
  • Reputation
    15358
  • Online
    70 days

Nu vă inteleg , ce naiba postati la ' Discuţii administratori ' postaţi altundeva...


  • 0

#12
On3Remix3D

On3Remix3D

    Jr. Member

  • Posts
    190
  • Topics
    10
  • Reputation
    32
  • Online
    2 days

Varule , dai pm lu paradoX.. si o sa-ti explice el totul...:D


  • 0

#13
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

Duc19 este FloRyN :)) ca altu nu avea cine sa faca :))


  • 0

#14
★ Diamond ★

★ Diamond ★

    VIP

  • Posts
    447
  • Topics
    92
  • Reputation
    305
  • Online
    10 days

MaxXx , am intrat putin mai tarziu pe server si cineva a dat mkick la mai multi , nick : Dac19 .Cica a dat cu reason "te pupa esu" , te rog sa verifici logurile .Eu nu-l gasesc la player stats .Gangul este nou si cp/esu/tl au pica pe noi ca am facut cam 15.000 gp in 2 zile :D 

Asta e si mie mi-au facut lafel =] ON:Si TNC are pica pe voi :* si ALLAH Aka CosmiNN are pica pe voi cum sunteti gang de gay vorba lui =))


  • 0

#15
On3Remix3D

On3Remix3D

    Jr. Member

  • Posts
    190
  • Topics
    10
  • Reputation
    32
  • Online
    2 days

Daca LD-u este gang de gay , atunci TNC ce e gang de: P**&** , R*&*&&  si B*^*&*&^*   =)))) [scuzati de limbaj am cenzurat ]


  • 0

#16
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

 

MaxXx , am intrat putin mai tarziu pe server si cineva a dat mkick la mai multi , nick : Dac19 .Cica a dat cu reason "te pupa esu" , te rog sa verifici logurile .Eu nu-l gasesc la player stats .Gangul este nou si cp/esu/tl au pica pe noi ca am facut cam 15.000 gp in 2 zile :D 

Asta e si mie mi-au facut lafel =] ON:Si TNC are pica pe voi :* si ALLAH Aka CosmiNN are pica pe voi cum sunteti gang de gay vorba lui =))

 

Nu ti-a cerut nimeni parerea , poti sa pleci de unde ai iesit .


  • 0

#17
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Imi ceri degeaba, nu am si nici nu voi avea vreodata log la comenzile folosite in ganguri/clanuri.

E responsabilitatea owner-ului/leader-ului/etc cine pe cine invita/da afara dintr-un clan/gang...


  • 3




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users