Jump to content


Photo

inStinCt. down !


  • This topic is locked This topic is locked
60 replies to this topic

#61
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

Snk iti dai aiurea cu parerea , nu stii defapt ce discuti sunt intre owneri , nu stii defapt ce se intampla in real cand esti jucator , da corect vezi din alte privinte diferit , cat despre ceilalti hmmm , poate sunt rea si chiar enervanta uneori , dar o fac pentru voi , pentru ca am zis cu frumosul si nu ati bagat la cap , atunci cand sunteti certati tine-ti minte , exact ca si 'plm' ceva bun uitati iar ceva rau , va ramane in minte, deci da ...consider ca va fac un bine , ca va scot ochii cu greselile voastre si nu va ascund.

Iar daca am considerat ca sunteti noobi = incepatori , am facut cu referire ca va comportati ca unii, si poate in multe privinte chiar da-ti dovada ca da.

Oricum , mereu a fost ca majoritatea persoanelor care i-am facut cineva aici cat si pe rse comunitatea ce s-a desfintat au ajuns precum Instinct , au prins multe aluree , si da , au ajuns sa plece .

si probabil sunt fitoasa ca doar sunt fata .

 

il laud pe Fabian , un copil extraordinar , care niciodata nu a cerut nimic , mereu si-a asumat vina , si mereu a stiut care e limita lui,Si tot ce am dat la toti ce nu a meritat ar fi trebuit sa ii dau lui , pentru ca da , chiar merita.

 

sau Trix , regret de el , candva pentru toti era un 'prost' asa il jigneati , mai ales dupa ce i-am oferit GM , dupa un timp ati inceput sa priviti diferit ma rog unii...nu persoane gen Kentholl ce dedesta 98% din populatia lumii.


  • 16




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users