Jump to content


Photo

O propunere..


  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

De o jumatate de ora ma chinui să vad si eu un administrator online, degeaba, dau /admins, 'No admins online' .

 

Băi frate, eu cred ca nu e adevarat :).

Dar na, asta e este scoala, dar eu zic sa va faceti timp si pentru sa:mp, ca na, doar sunteti mari administratori.

Voi doriti level-uri mari, dar inactivi sunteti . Daca a-ti primi level-ul dupa activitate, majoritatea adminilor vor avea level 3 :).

 

Imagini: » http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1389300419-sa-mp-045.png

http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1389300419-sa-mp-044.png
 
As propune sa se redeschida cererile admin , pentru cateva 'recrutari' sa zic asa , de admini . :).

  • 0

#2
Andrew

Andrew

    Full Member

  • Posts
    382
  • Topics
    67
  • Reputation
    79
  • Online
    14 days

Sunt deacord..te sustin.!!!


  • 0

#3
SebbyDesign™

SebbyDesign™

    IDIOT

  • Posts
    352
  • Topics
    43
  • Reputation
    255
  • Online
    5 days

Stiu ce vrei tu pana la urma , sa iei admin , ai cerut demoted ?

Si daca nu suntem online inseamna ca suntem la scoala , nu ?

Daca tu stai acasa nu toata lumea sta acasa ... :|

Si acum 2 min am iesit dupa server , cred ca deabia asteptai sa faci screen la asta .. :|


  • 1

#4
SebbyDesign™

SebbyDesign™

    IDIOT

  • Posts
    352
  • Topics
    43
  • Reputation
    255
  • Online
    5 days

Sunt deacord..te sustin.!!!

Tu nu vei avea admin domnule , esti cel mai mare codat , se vede dupa kill :| , si + ca ai cumparat  stats , si vrei admin ?

Acum P@nther face ce vrea !


  • 0

#5
senzor

senzor

    rege mustacios ca pe cartile de joc

  • Posts
    2,361
  • Topics
    742
  • Reputation
    1967
  • Online
    104 days

contra , contra , contra x100000

 

 

De o jumatate de ora ma chinui să vad si eu un administrator online, degeaba, dau /admins, 'No admins online' .

 

Băi frate, eu cred ca nu e adevarat :).

Dar na, asta e este scoala, dar eu zic sa va faceti timp si pentru sa:mp, ca na, doar sunteti mari administratori.

Voi doriti level-uri mari, dar inactivi sunteti . Daca a-ti primi level-ul dupa activitate, majoritatea adminilor vor avea level 3 :).

abureala , ca sa iei level up -.-


  • 0

#6
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Stiu ce vrei tu pana la urma , sa iei admin , ai cerut demoted ?

Si daca nu suntem online inseamna ca suntem la scoala , nu ?

Daca tu stai acasa nu toata lumea sta acasa ... :|

Si acum 2 min am iesit dupa server , cred ca deabia asteptai sa faci screen la asta .. :|

Mă ... so , tu , nu e cazul sa vorbesti, ca na, acum te dau de gol , tu nu esti pSk cel adevarat, sa va povestesc .. :).

Intr-o zi cu soare acest Alex42O. i-a dat lui pSk cel adevarat contul lui cu 9/10 care avea cam aceleasi lucruri pe ele ca si pSk cel adevarat.

In acea zi acest Alex42O. avea nickname-ul [XSS]Pavlik sau ceva de genu :). Nu mint, doar na, suntem din aceasi zonă si stiu tot, si el despre mine :).

El , Alex, a vorbit cu pSk sa faca schimbu, pSk stiind ca va lua demoted, pSk a acceptat, si Alex i-a dat contul lui, si pSk invers. :)

Alex a mintit-o pe Panther ca este pSk si i-a zis sa-i schimbe nick-ul in [XSS]Alex42O. , si , na, asa a tinut-o pana acum, cand eu i-am dezvaluit toata smecheria lui .. :).

A, da , sa va spun ca a facut si abuz de bug, cu /stats, stiti cand a postat b0y la board Discutii Server acea poza cu acele points-uri ? :)).

[XSS]Casillas.. este contul dragului nostru Alex42O. , el a facut un abuz de bug, si sa va spun si care , a facut mult drift points, si cand dadea /changename, i se dubla points-ul, asa facand si cu acele multe killuri.

Sper ca MaxXx/Panther sa i-a masuri in privinta asta. 


  • 0

#7
Andrew

Andrew

    Full Member

  • Posts
    382
  • Topics
    67
  • Reputation
    79
  • Online
    14 days

BA BUTULE NU AM EU KILLS DIN DIFERITE CODURI...L-AM LUAT..AM DONAT..!!FRAIER IMPUTIT


  • 0

#8
SebbyDesign™

SebbyDesign™

    IDIOT

  • Posts
    352
  • Topics
    43
  • Reputation
    255
  • Online
    5 days

 

Stiu ce vrei tu pana la urma , sa iei admin , ai cerut demoted ?

Si daca nu suntem online inseamna ca suntem la scoala , nu ?

Daca tu stai acasa nu toata lumea sta acasa ... :|

Si acum 2 min am iesit dupa server , cred ca deabia asteptai sa faci screen la asta .. :|

Mă ... so , tu , nu e cazul sa vorbesti, ca na, acum te dau de gol , tu nu esti pSk cel adevarat, sa va povestesc .. :).

Intr-o zi cu soare acest Alex42O. i-a dat lui pSk cel adevarat contul lui cu 9/10 care avea cam aceleasi lucruri pe ele ca si pSk cel adevarat.

In acea zi acest Alex42O. avea nickname-ul [XSS]Pavlik sau ceva de genu :). Nu mint, doar na, suntem din aceasi zonă si stiu tot, si el despre mine :).

El , Alex, a vorbit cu pSk sa faca schimbu, pSk stiind ca va lua demoted, pSk a acceptat, si Alex i-a dat contul lui, si pSk invers. :)

Alex a mintit-o pe Panther ca este pSk si i-a zis sa-i schimbe nick-ul in [XSS]Alex42O. , si , na, asa a tinut-o pana acum, cand eu i-am dezvaluit toata smecheria lui .. :).

A, da , sa va spun ca a facut si abuz de bug, cu /stats, stiti cand a postat b0y la board Discutii Server acea poza cu acele points-uri ? :)).

[XSS]Casillas.. este contul dragului nostru Alex42O. , el a facut un abuz de bug, si sa va spun si care , a facut mult drift points, si cand dadea /changename, i se dubla points-ul, asa facand si cu acele multe killuri.

Sper ca MaxXx/Panther sa i-a masuri in privinta asta. 

 

Neamulee :)) , am mintit-o pe Panther , daca era s-o mint se vedea clar , cine a donat :|


  • 0

#9
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

 

 

Stiu ce vrei tu pana la urma , sa iei admin , ai cerut demoted ?

Si daca nu suntem online inseamna ca suntem la scoala , nu ?

Daca tu stai acasa nu toata lumea sta acasa ... :|

Si acum 2 min am iesit dupa server , cred ca deabia asteptai sa faci screen la asta .. :|

Mă ... so , tu , nu e cazul sa vorbesti, ca na, acum te dau de gol , tu nu esti pSk cel adevarat, sa va povestesc .. :).

Intr-o zi cu soare acest Alex42O. i-a dat lui pSk cel adevarat contul lui cu 9/10 care avea cam aceleasi lucruri pe ele ca si pSk cel adevarat.

In acea zi acest Alex42O. avea nickname-ul [XSS]Pavlik sau ceva de genu :). Nu mint, doar na, suntem din aceasi zonă si stiu tot, si el despre mine :).

El , Alex, a vorbit cu pSk sa faca schimbu, pSk stiind ca va lua demoted, pSk a acceptat, si Alex i-a dat contul lui, si pSk invers. :)

Alex a mintit-o pe Panther ca este pSk si i-a zis sa-i schimbe nick-ul in [XSS]Alex42O. , si , na, asa a tinut-o pana acum, cand eu i-am dezvaluit toata smecheria lui .. :).

A, da , sa va spun ca a facut si abuz de bug, cu /stats, stiti cand a postat b0y la board Discutii Server acea poza cu acele points-uri ? :)).

[XSS]Casillas.. este contul dragului nostru Alex42O. , el a facut un abuz de bug, si sa va spun si care , a facut mult drift points, si cand dadea /changename, i se dubla points-ul, asa facand si cu acele multe killuri.

Sper ca MaxXx/Panther sa i-a masuri in privinta asta. 

 

Neamulee :)) , am mintit-o pe Panther , daca era s-o mint se vedea clar , cine a donat :|

 

A , da , ma mai si mintea pe mine ca contul ala e al lui si a lui Panther, si eu na, prima data l-am crezut , si i-am zis sa-mi dea si mie niste kills ceva , si cica nu , ca nu ma lasa Panther, a zis ca-mi da demote + ban :).

Eu fiind mai credul de fel, l-am crezut, am zis lasa-le incolo de killuri, etc. :-j

Pana intr-o zi cand am tinut-o eu ca Panther nu stie , Panther nu stie , tu minti .

Si pana la urma mi-a recunoscut.


  • 0

#10
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

Ma cererile ar trebuie sa se deschida , dar tu ai cerut demote , nu cred ca te va mai primi P@nther ...


  • 13

#11
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Ma cererile ar trebuie sa se deschida , dar tu ai cerut demote , nu cred ca te va mai primi P@nther ...

 

Ma cererile ar trebuie sa se deschida , dar tu ai cerut demote , nu cred ca te va mai primi P@nther ...

Si daca se deschid crezi ca tu primesti admin ? :).


  • 0

#12
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days

Cand ownerii o sa decida ca au nevoie de admini o sa le deschida nu ca faceti voi 10.000 topicuri !


  • 0

#13
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

UPDATE 10.01.2014 / 14:30

 

» http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1389357009-sa-mp-049.png

http://www.imgz.ro/view.php?imagine=1389357009-sa-mp-048.png
 
 
LIMBAJUL PE CHAT , PRIVITI CU ATENTIE LIMBAJUL LUI GoLdWiNN

  • 0

#14
AnonymousX

AnonymousX

    Respected

  • Posts
    1,281
  • Topics
    142
  • Reputation
    2854
  • Online
    5 days

Văru'., on 10 Jan 2014 - 2:49 PM, said:
Nici nu mă gândeam să fie topic-ul al altcuiva..frate , cand ownerii vor considera ca au nevoie de admini vor deschide cererile..degeaba ai facut topic-ul că nu primesti admin.. :).

mda asta e disperat cand a venit prima data pe sv de pe sv ala nu dau nume era de treaba eram ca un bro cu el dar sa prostit
  • 0

#15
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

:locked: cand va vedea un owner asta, sa de-a unlock, ca na, vad ca nu am cu cine ma intelege .. :).


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users