Jump to content


Photo

Procedura pentru reclama.


  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days
  • Pentru reclama se da 99 de zile cu motivul " . "  "pa" sau " reclama " alte motive nu sunt permise.

  • 17

#2
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

Ma scuzi ca postez P@nther dar eu cred ca acum este nevoie de admini , ca acum este in timpul scolii si unii sunt de dimineata si altii dupa masa , deci eu asa zic , sa se mai adauge niste admini , astept parerea ta P@nther :D 


  • 0

#3
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Ce pula mea inseamna 'PA! " si "pa "

 

  • Pentru reclama se da 99 de zile cu motivul " . " sau " reclama " alte motive nu sunt permise.

 

 

 

http://www.xss-serve...omenziAdmin.php

 

Daca mai vad alte motive , va scot adminul X(

 

Ce pula mea inseamna asta?
 

healt hack in lipsa adminilor - motiv la ban.

 

Admin nab..

 

ca si asa sunt multi ce vor admin :).

Adica eu.

La mine te refer-ai cu aia cu " Healt hack in lipsa adminilor "

Pai daca nu ai stat sa te gandesti la reason...

 

Am zis asa pentru ca , de multe ori cand is admini ON multi nu foloesc hack , iar cand iasa adminii si nu sunt on abuzeaza fac kill-uri cu hack si etc, si ala a fost ban 1 zi de avertizare. Nu i-am dat 10 zile sau 20.

 

Admin nab.. " 

 

Stii bine ca nu sunt " nab " , nu i-am dat ban aiurea . 8-| Sincer cate odata ai niste reguli  pe care nu le inteleg.

Adica poate acum ca ti-am explicat cum a fost treaba... Am primit PM cu reclamatia , dupa cum ai spuns si tu in acel topic , si normal ca trebuia sa iau masuri.


  • 0

#4
kenPF

kenPF

    put the weed in the coconut and light that shit up

  • Posts
    2,363
  • Topics
    384
  • Reputation
    2538
  • Online
    94 days

 

 

Adica eu.

La mine te refer-ai cu aia cu " Healt hack in lipsa adminilor "

Pai daca nu ai stat sa te gandesti la reason...

 

Am zis asa pentru ca , de multe ori cand is admini ON multi nu foloesc hack , iar cand iasa adminii si nu sunt on abuzeaza fac kill-uri cu hack si etc, si ala a fost ban 1 zi de avertizare. Nu i-am dat 10 zile sau 20.

 

 

Fara suparare, la faza cu "in lipsa adminilor" mi se pare aiurea. :))


  • 1

#5
Suma123

Suma123

    ★4:20 Blaze It★

  • Posts
    755
  • Topics
    67
  • Reputation
    676
  • Online
    9 days

Ma scuzi ca postez P@nther dar eu cred ca acum este nevoie de admini , ca acum este in timpul scolii si unii sunt de dimineata si altii dupa masa , deci eu asa zic , sa se mai adauge niste admini , astept parerea ta P@nther  :D 

correct P@nther =))


  • 0

#6
Dey

Dey

    Law Student.

  • Posts
    375
  • Topics
    61
  • Reputation
    1981
  • Online
    55 days

S-a enervat Panther  :(


  • 0

#7
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

 

Ce pula mea inseamna 'PA! " si "pa "

 

  • Pentru reclama se da 99 de zile cu motivul " . " sau " reclama " alte motive nu sunt permise.

 

 

 

http://www.xss-serve...omenziAdmin.php

 

Daca mai vad alte motive , va scot adminul X(

 

Ce pula mea inseamna asta?
 

healt hack in lipsa adminilor - motiv la ban.

 

Admin nab..

 

ca si asa sunt multi ce vor admin :).

Adica eu.

La mine te refer-ai cu aia cu " Healt hack in lipsa adminilor "

Pai daca nu ai stat sa te gandesti la reason...

 

Am zis asa pentru ca , de multe ori cand is admini ON multi nu foloesc hack , iar cand iasa adminii si nu sunt on abuzeaza fac kill-uri cu hack si etc, si ala a fost ban 1 zi de avertizare. Nu i-am dat 10 zile sau 20.

 

Admin nab.. " 

 

Stii bine ca nu sunt " nab " , nu i-am dat ban aiurea . 8-| Sincer cate odata ai niste reguli  pe care nu le inteleg.

Adica poate acum ca ti-am explicat cum a fost treaba... Am primit PM cu reclamatia , dupa cum ai spuns si tu in acel topic , si normal ca trebuia sa iau masuri.

 

Repet si e ultima data, reclamatii playeri server NU EXISTA!

Doar in cazul in care face reclama , si nu a fost niciun admin [ca de obicei] online , se face poza si se contacteaza un admin prin PM pe forum.

Daca nu iti convine regulile mele esti liber sa pleci.

Momentan , sunt niste owneri care fac regulile , nu vii cu alte reguli de pe alte comunitati , ca nu avem 500 de playeri sa banam , daca voua vi se pare normal ca sa existe 15 pagini de banuri in 2 luni , mie nu.

doar pana la pagina 4 sunt 25 de banuri doar de motiv de s0beit , voi astia smecheri cu lvl de ban , uitati ca aveti si KICK si da-ti direct BAN..

 

 

Cui nu ii convine acel regulament facut de mine si Max , e liber sa plece unde doreste.


  • 7

#8
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Nu e aiurea , si sa iti zic si de ce .

De ce ?

Cand adminii sunt on altii sunt mai " smecheri " sa zic asa nu colosesc hack-ui nu nimic , prind momentul cand adminii nu is on si rup s0beit-ul in doua.

Vreau sa scap de acest obicei de a folosii s0beitul cand nu e nici un admin , pentru ca.

Din acest motiv multi playeri pot zice asa

" Server de codati"

" Nu se ocupa nimeni "

"Imi pun si eu s0beit "

Si lista continua... pentru ca din cauza acestor persoane pot sa plece playeri cinstiti sa zic asa... Si nu mi se pare corect ca aia ce fac treaba asta sa nu pateasca nimic , doar pentru ca nu era un admin pe server.

 

Edit: Nu ti-am vazut postul.. 

Si aici vreau sa zic ceva " voi astia smeheri cu level de ban "

Pai cand m-ai vazut pe mine sa dau direct ban ? de fiecare data am dat kick , kick , kick .. si daca s-a ajuns la ban am dat pe perioada mica 5 zile maxim.. 

Si nu vin cu alte reguli de pe alte comunitati , stiu ce vreai sa insinuezi , stii bine ca nu vreau raul serverului.


  • 0

#9
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

P@nther stiu ca este putin exagerat cu banurile , doar la reclama ar trebui sa fie comanda , dar fie , tu cu MaxX decideti , si cu cererile de admin ai de gand sa le deschizi pentru noi admini care au potential sa aibe grija impreuna cu altii ? 


  • 0

#10
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

Din acest motiv multi playeri pot zice asa

" Server de codati"

" Nu se ocupa nimeni "

"Imi pun si eu s0beit "


 

Adevarat, nu sunteti in stare sa stati online ,la ce pula mea mai da-ti ban DUPA , ce a futut tot server-ul cu sobeit ? si probabil cand deja nici nu il mai are.

daca playeri decid sa plece din cauza la ADMINI , ce stau BRB , si alti se injura de mama focului pe server , si trec mereu cu vederea , dar pentru ce?

de azi inainte fiecare reclamatie va fi +1warn nu imi pasa daca e nevinovat sau nu stiu ce vrajeala , cu admini sau fara e tot aia asta e concluzia.


  • 10

#11
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

 


Din acest motiv multi playeri pot zice asa

" Server de codati"

" Nu se ocupa nimeni "

"Imi pun si eu s0beit "


 

Adevarat, nu sunteti in stare sa stati online ,la ce pula mea mai da-ti ban DUPA , ce a futut tot server-ul cu sobeit ? si probabil cand deja nici nu il mai are.

daca playeri decid sa plece din cauza la ADMINI , ce stau BRB , si alti se injura de mama focului pe server , si trec mereu cu vederea , dar pentru ce?

de azi inainte fiecare reclamatie va fi +1warn nu imi pasa daca e nevinovat sau nu stiu ce vrajeala , cu admini sau fara e tot aia asta e concluzia.

 

P@nther eu sunt in stare sa adminez si sa stau online , doar incearca-ma  , vreau sa iti arat ce pot sa fac pentru server .


  • 0

#12
kenPF

kenPF

    put the weed in the coconut and light that shit up

  • Posts
    2,363
  • Topics
    384
  • Reputation
    2538
  • Online
    94 days

Nu va plangeti ca nu aveti admini care stau online toata ziua, sunt atenti la tot ce se intampla pe server si nu gresesc niciodata, asta e doar un basm. Fiecare admin are cat o "calitate" cat si un "defect" , niciunu nu ii mai bun ca altu . (cu exceptii) =)


  • 0

#13
Dey

Dey

    Law Student.

  • Posts
    375
  • Topics
    61
  • Reputation
    1981
  • Online
    55 days

 

 


Din acest motiv multi playeri pot zice asa

" Server de codati"

" Nu se ocupa nimeni "

"Imi pun si eu s0beit "


 

Adevarat, nu sunteti in stare sa stati online ,la ce pula mea mai da-ti ban DUPA , ce a futut tot server-ul cu sobeit ? si probabil cand deja nici nu il mai are.

daca playeri decid sa plece din cauza la ADMINI , ce stau BRB , si alti se injura de mama focului pe server , si trec mereu cu vederea , dar pentru ce?

de azi inainte fiecare reclamatie va fi +1warn nu imi pasa daca e nevinovat sau nu stiu ce vrajeala , cu admini sau fara e tot aia asta e concluzia.

 

P@nther eu sunt in stare sa adminez si sa stau online , doar incearca-ma  , vreau sa iti arat ce pot sa fac pentru server .

 

Tu mai taci , ma  odata !


  • 9

#14
Hater

Hater

    encro

  • Posts
    3,070
  • Topics
    351
  • Reputation
    5975
  • Online
    109 days

Bine ai facut.


  • 0

#15
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

 

 

 


Din acest motiv multi playeri pot zice asa

" Server de codati"

" Nu se ocupa nimeni "

"Imi pun si eu s0beit "


 

Adevarat, nu sunteti in stare sa stati online ,la ce pula mea mai da-ti ban DUPA , ce a futut tot server-ul cu sobeit ? si probabil cand deja nici nu il mai are.

daca playeri decid sa plece din cauza la ADMINI , ce stau BRB , si alti se injura de mama focului pe server , si trec mereu cu vederea , dar pentru ce?

de azi inainte fiecare reclamatie va fi +1warn nu imi pasa daca e nevinovat sau nu stiu ce vrajeala , cu admini sau fara e tot aia asta e concluzia.

 

P@nther eu sunt in stare sa adminez si sa stau online , doar incearca-ma  , vreau sa iti arat ce pot sa fac pentru server .

 

Tu mai taci , ma  odata !

 

De ce sa tac , sunt online si imi place serverul , crezi ca stau toata ziua ca asa vreau eu ?  frate vreau doar sa ajut , doamne dar ce aveti cu mine .


  • 0

#16
.XSS. b0y42O

.XSS. b0y42O

    XSS VIP

  • Posts
    1,214
  • Topics
    158
  • Reputation
    1057
  • Online
    11 days

 

 

 

 


Din acest motiv multi playeri pot zice asa

" Server de codati"

" Nu se ocupa nimeni "

"Imi pun si eu s0beit "


 

Adevarat, nu sunteti in stare sa stati online ,la ce pula mea mai da-ti ban DUPA , ce a futut tot server-ul cu sobeit ? si probabil cand deja nici nu il mai are.

daca playeri decid sa plece din cauza la ADMINI , ce stau BRB , si alti se injura de mama focului pe server , si trec mereu cu vederea , dar pentru ce?

de azi inainte fiecare reclamatie va fi +1warn nu imi pasa daca e nevinovat sau nu stiu ce vrajeala , cu admini sau fara e tot aia asta e concluzia.

 

P@nther eu sunt in stare sa adminez si sa stau online , doar incearca-ma  , vreau sa iti arat ce pot sa fac pentru server .

 

Tu mai taci , ma  odata !

 

De ce sa tac , sunt online si imi place serverul , crezi ca stau toata ziua ca asa vreau eu ?  frate vreau doar sa ajut , doamne dar ce aveti cu mine .

 

vrei sa ajuti...inteleg...azi ai stat vreo 2h afk O_O ... ca admin nu o sa poti sta AFK ... cat despre ce-ai zis tu p@nther...daca o sa dai la fiecare reclamatie warn o sa aiba tot sv adm lv 0...si vip 10...in fine ;) poate daca o sa dai lv 0 la toti adminii o sa-ti gasesti 2-3 activi care sa nu incalce nici o regula pe care tu le inventezi pe moment...le modifici chiar daca in regulament scrie ceva...tu zici altceva...8-| las-o balta...nu mai zic nimic ;) 


  • 4

#17
SebbyDesign™

SebbyDesign™

    IDIOT

  • Posts
    352
  • Topics
    43
  • Reputation
    255
  • Online
    5 days

Da Panther , ai dreptate  ... Poate si eu ca admin am gresit , da am dat ban cu reason "pa" ca asa am scris la viteza , si de obicei cand unii faceau reclama , mereu dadeam banned cu reason "pa" ca asa ma obisnuisem , da o sa pu reasonu` "." ca am inteles ca este permis , ca daca stau sa scriu "reclama" sunt uni care intra cu mai multe nick`uri , scriu si imediat "/q" , asa daca mai stai si sa mai scrii ..Da aveti si voi dreptate voastra , ca va chinuiti sa faceti cv si noi stricam ..

 

Si .pDk. , tu dc vrei admin , ca ai cumparat contu` acum si gata vrei admin ? Dute tare ca nici nu cred ca stii sa scrii /warn !

Si la cum vorbesti pe server ...


  • 1

#18
๖ۣۜParadoX_x

๖ۣۜParadoX_x

    V.I.P

  • Posts
    881
  • Topics
    111
  • Reputation
    2986
  • Online
    18 days

Da Panther , ai dreptate  ... Poate si eu ca admin am gresit , da am dat ban cu reason "pa" ca asa am scris la viteza , si de obicei cand unii faceau reclama , mereu dadeam banned cu reason "pa" ca asa ma obisnuisem , da o sa pu reasonu` "." ca am inteles ca este permis , ca daca stau sa scriu "reclama" sunt uni care intra cu mai multe nick`uri , scriu si imediat "/q" , asa daca mai stai si sa mai scrii ..Da aveti si voi dreptate voastra , ca va chinuiti sa faceti cv si noi stricam ..

 

Si .pDk. , tu dc vrei admin , ca ai cumparat contu` acum si gata vrei admin ? Dute tare ca nici nu cred ca stii sa scrii /warn !

Si la cum vorbesti pe server ...

Screen cand am vorbit urat , si eu am avut stats de admin , dovada , la P@nther , nu vreau decat sa ajut ;) 


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users