Jump to content


Photo

Iertatima


  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#1
AnonymousX

AnonymousX

    Respected

  • Posts
    1,281
  • Topics
    142
  • Reputation
    2854
  • Online
    5 days
Va spun adio cred ca o sa ma las o vreme prea multi dusmani am OneCry_ Fabian_ Sch. etc etc care ma urasc asa ca o sa ma vedeti rar pe sv pe forum o sa fiu active Motivul pt care ma las e ca nu support sa am dusmani deja de ieri miam pierdut 5 prieteni buni + am luat 2 warn la admin
  • 7

#2
RapGod_

RapGod_

    RCON Adminstrator

  • Posts
    2,905
  • Topics
    228
  • Reputation
    15358
  • Online
    70 days

Hai baftă , cred că vei lua demoted ( nu prea sper )..dar cu neactivitatea asta..o sa imi fie dor dee tine ! :4:


  • 9

#3
Schweppes.

Schweppes.

    ★★★★★

  • Posts
    3,001
  • Topics
    243
  • Reputation
    4866
  • Online
    108 days

Frate , lasă-ne cu d-astea.


  • 4

#4
Pank

Pank

    Mapper

  • Posts
    1,426
  • Topics
    142
  • Reputation
    1603
  • Online
    28 days

Bafta , dar nu trb sa faci asta daca te deranjeaza nu ii baga in seama pur si simlu :|


  • 3

#5
Rebekah

Rebekah

    Always and forever.

  • Posts
    2,353
  • Topics
    170
  • Reputation
    15346
  • Online
    36 days

Hai baftă , cred că vei lua demoted ( nu prea sper )..dar cu neactivitatea asta..o sa imi fie dor dee tine ! :4:

deloc , mai are inca 2 warn's de luat pana la demoted.

 

Ai grija de tine.


  • 10

#6
SebbyDesign™

SebbyDesign™

    IDIOT

  • Posts
    352
  • Topics
    43
  • Reputation
    255
  • Online
    5 days

Intr-un gel este bine , intr-un fel nu , ca nu prea stiai de gluma , daca unu dintrea admini glumeau cu tine , tu repede reclamatie nush ce , din cauza asta iti provocii prieteni sa se intoarca in potriva ta ..Nush ce sa zic , te mai asteptam pe la noi :))


  • 3

#7
Chelios

Chelios

    The Notorious

  • Posts
    2,195
  • Topics
    150
  • Reputation
    3054
  • Online
    214 days

Bon voyage  :103:


  • 5

#8
SebbyDesign™

SebbyDesign™

    IDIOT

  • Posts
    352
  • Topics
    43
  • Reputation
    255
  • Online
    5 days

 

Intr-un gel este bine , intr-un fel nu , ca nu prea stiai de gluma , daca unu dintrea admini glumeau cu tine , tu repede reclamatie nush ce , din cauza asta iti provocii prieteni sa se intoarca in potriva ta ..Nush ce sa zic , te mai asteptam pe la noi :))

Stiu de glume dar nu preasunt cu ele pe samp

 

Cum spui tu :-j


  • 0

#9
inStinCt.

inStinCt.

    Jupânu' XSS-ului !

  • Posts
    1,943
  • Topics
    123
  • Reputation
    7624
  • Online
    86 days

Eu inafara de Panther si Max pe aici , nu cred ca am prieteni atat de adevarati pe cum se dau =))

Dar nu ma vezi sa ma las de server sau sa plec.

Sa ai dusmani e ceva normal... Mai mult ca normal... sa ai mai multi dusmani decat prieteni , asta e si in real life nu numi in viata virtuala..

Ce sa mai zic , asta depinde de tine cat de rezistent si cat de puternic esti si ce caracter ai . 

Eu cand am venit prima data aici si am luat admin si GM , toti ma urau toti imi faceau reclamatii =)) Dar s-au obisnuit cu ideea , ca nu rezolva nimic cautand doar sa faca rau..

Cred ca asa e si cu tine... esti mai bine zis pus la teste .. sau ceva de genu'...

Bafta.


  • 6

#10
woLf_

woLf_

    ζøØяξĐДиª

  • Posts
    460
  • Topics
    53
  • Reputation
    178
  • Online
    20 days

WTF =)) Sa nu te sinucizi.


  • 1

#11
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days

Fly chicken.

 

Adio's. ! 


  • 3

#12
Suma123

Suma123

    ★4:20 Blaze It★

  • Posts
    755
  • Topics
    67
  • Reputation
    676
  • Online
    9 days

bafta


  • 1

#13
AnonymousX

AnonymousX

    Respected

  • Posts
    1,281
  • Topics
    142
  • Reputation
    2854
  • Online
    5 days

Fly chicken.
 
Adio's. !

El face parte din grupul celor ot care ma las
  • 0

#14
MadWORLD

MadWORLD

    We Level Up

  • Posts
    428
  • Topics
    116
  • Reputation
    403
  • Online
    7 days

Eu inafara de Panther si Max pe aici , nu cred ca am prieteni atat de adevarati pe cum se dau =))

Dar nu ma vezi sa ma las de server sau sa plec.

Sa ai dusmani e ceva normal... Mai mult ca normal... sa ai mai multi dusmani decat prieteni , asta e si in real life nu numi in viata virtuala..

Ce sa mai zic , asta depinde de tine cat de rezistent si cat de puternic esti si ce caracter ai . 

Eu cand am venit prima data aici si am luat admin si GM , toti ma urau toti imi faceau reclamatii =)) Dar s-au obisnuit cu ideea , ca nu rezolva nimic cautand doar sa faca rau..

Cred ca asa e si cu tine... esti mai bine zis pus la teste .. sau ceva de genu'...

Bafta.

Ce ai spus ma :)) eu sunt fanul tau nr 1 :))

Insfarsit scapam de tine :)) Paaaaaaa :69:


  • 1

#15
ProLife

ProLife

    Owner

  • Posts
    2,775
  • Topics
    216
  • Reputation
    7974
  • Online
    159 days

Eu inafara de Panther si Max pe aici , nu cred ca am prieteni atat de adevarati pe cum se dau =))

Dar nu ma vezi sa ma las de server sau sa plec.

Sa ai dusmani e ceva normal... Mai mult ca normal... sa ai mai multi dusmani decat prieteni , asta e si in real life nu numi in viata virtuala..

Ce sa mai zic , asta depinde de tine cat de rezistent si cat de puternic esti si ce caracter ai . 

Eu cand am venit prima data aici si am luat admin si GM , toti ma urau toti imi faceau reclamatii =)) Dar s-au obisnuit cu ideea , ca nu rezolva nimic cautand doar sa faca rau..

Cred ca asa e si cu tine... esti mai bine zis pus la teste .. sau ceva de genu'...

Bafta.

Ce a spus el este foarte adevarat cand am luat prima data admin si am zis "Salut" au inceput toti "Donatiile astea" si tot asa.Ma rog incetul cu incetul mi-au devenit ca niste frati  :).Acum ca ai 2 warn-uri la admin nu e un capat de tara ;)


  • 5

#16
Laur.

Laur.

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    8
  • Reputation
    56
  • Online
    2 days

Frate si tu ai gresit mult..sa stii cand aveai bug ai facut reclamatie la toti adimni... ce mai vrei...tu vrei sa fi singurul admin... sau ca nu inteleg..asta e sa vezi si tu cum este sa fi tratat urat..cum faci tu de obicei...in fine ne intelegem ca suntem oamenii.. :lol2:   Da si apropo instinct.. eu sunt prieteni cu toti...dar daca ma vorbesc pe la spate si ma injunghie.. cum a facut iseeyou.. avea bug si gata reclamatie aiurea adunat niste poze una alta.. cum sa nu faca dusmani?!!!       Deci asta nu intelege el ca trebuie sa fim uniti.. nu sa facem cum sa scapam uni de altii...uite eu pe Garfiel l-am vazut ca a gresit puteam face post...dar i-am spus omule ai gresit  si apoi si-a cerut scuze tot si s-a terminat  cu bine.. lui iseeyou daca ii arati ca a gresit mai are nitel si sparge monitorul de nervi nu asa se lucreaza man pur si simplu succes in continuare  si fi mai atent!!!


  • 0

#17
AnonymousX

AnonymousX

    Respected

  • Posts
    1,281
  • Topics
    142
  • Reputation
    2854
  • Online
    5 days

Frate si tu ai gresit mult..sa stii cand aveai bug ai facut reclamatie la toti adimni... ce mai vrei...tu vrei sa fi singurul admin... sau ca nu inteleg..asta e sa vezi si tu cum este sa fi tratat urat..cum faci tu de obicei...in fine ne intelegem ca suntem oamenii.. :lol2:   Da si apropo instinct.. eu sunt prieteni cu toti...dar daca ma vorbesc pe la spate si ma injunghie.. cum a facut iseeyou.. avea bug si gata reclamatie aiurea adunat niste poze una alta.. cum sa nu faca dusmani?!!!       Deci asta nu intelege el ca trebuie sa fim uniti.. nu sa facem cum sa scapam uni de altii...uite eu pe Garfiel l-am vazut ca a gresit puteam face post...dar i-am spus omule ai gresit  si apoi si-a cerut scuze tot si s-a terminat  cu bine.. lui iseeyou daca ii arati ca a gresit mai are nitel si sparge monitorul de nervi nu asa se lucreaza man pur si simplu succes in continuare  si fi mai atent!!!

Pana acuma mi-am spart 1 tastatura si mi-am crapat putin carcasa de la monitor
  • 0

#18
Laur.

Laur.

    Jr. Member

  • Posts
    140
  • Topics
    8
  • Reputation
    56
  • Online
    2 days

Da pai poate ai inteles ceva din romanul meu..oricum eu sper sa-te schimbi..sa fi mai lasator ca doar vezi ce se intampla vorbesc la modul general..toti fac reclamatii dar nu dau nume unii au facut app al toti admini si asa si pune in cap pe toti si am relizat ca oricum toti folosesc s0b..sau mod pk interzise..!!! Sper ca din aceste discutii sa intelegeti si voi  ca in orice discute comportamentul, felul de a vorbi este cel mai apreciat!! :tongue:


  • 0

#19
kenPF

kenPF

    put the weed in the coconut and light that shit up

  • Posts
    2,363
  • Topics
    384
  • Reputation
    2538
  • Online
    94 days

Dusmanii meeeeei, viataaa meaaa =) . Cand am revenit toti imi erati dusmani, vad ca acu ne intelegem mai "bine". Deci se poate :))


  • 1

#20
[XSS]Fabian_

[XSS]Fabian_

    Respected - Old School

  • Posts
    1,213
  • Topics
    155
  • Reputation
    1485
  • Online
    73 days

Va spun adio cred ca o sa ma las o vreme prea multi dusmani am OneCry_ Fabian_ Sch. etc etc care ma urasc asa ca o sa ma vedeti rar pe sv pe forum o sa fiu active Motivul pt care ma las e ca nu support sa am dusmani deja de ieri miam pierdut 5 prieteni buni + am luat 2 warn la admin

Zici ca ai dusmani si nimeni nu te suporta.....?

Te-ai intrebat vreodata cum te porti pe server? Ai facut ceva ca sa fii respectat?

Te asteptai ca toti sa te pupe in cur pentru comportamentul ''adecvat''si ''prietenos''?

Mai intii incearca sa te schimbi pe tine, sa vezi care este motivul pentru care toti nu te pot suporta....


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users