Jump to content


Photo

sugestie pt shop [ doar pt admini, dar puteti vota si ceilalti ]


Best Answer JaW , 25 March 2019 - 21:05

Deoarece aproape aceasi chestie a mai fost propusa dar pentru scop de Jucator ci nu de Admin  si din cate am inteles a fost respinsa deoarece Admin Warning Pointsurile respectiv Warning Pointsurile au o data de expirare, acum nu e nimeni de vina ca iei tu AWP-URI pana la urma tu gresesti si ceea ce trebuie sa faci tu mai exact este doar sa astepti sa iti dispara deoarece dupa ce trece perioada de 90 zile tu vei primi automat 0 AWP. 

 

 

 

Nu cred ca mai are rost sa pastrez aceasta Sugestie, am sa dau lock.

Desigur daca un Support/Manager doreste sa adauge sa dea unlock.

Go to the full post »


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

Numele tau de pe server:twainesmecher
Sugestia / ideea ta: pe shop sa se adauge "clear 15 awp" care sa coste 35 credite si "clear all awp" care sa coste 70 credite
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat:m-am gandit eu
De ce consideri ca ar trebuii aplicata:deoarece daca sa zicem ca primesti 25 awp stai 90 de zile sa se duca si sunt 3 luni aproximativ, cu aceste optiuni poti sa iti cureti din el sau sa il cureti pe tot


  • 0

#2
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Nu mi se pare ok. Daca ai ajuns la 100 awp, poti cumpara din nou nivel de admin si e cam acelasi lucru cu ce zici tu.


  • 0

#3
JaW

JaW

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    306
  • Topics
    69
  • Reputation
    126
  • Online
    15 days
✓  Best Answer

Deoarece aproape aceasi chestie a mai fost propusa dar pentru scop de Jucator ci nu de Admin  si din cate am inteles a fost respinsa deoarece Admin Warning Pointsurile respectiv Warning Pointsurile au o data de expirare, acum nu e nimeni de vina ca iei tu AWP-URI pana la urma tu gresesti si ceea ce trebuie sa faci tu mai exact este doar sa astepti sa iti dispara deoarece dupa ce trece perioada de 90 zile tu vei primi automat 0 AWP. 

 

 

 

Nu cred ca mai are rost sa pastrez aceasta Sugestie, am sa dau lock.

Desigur daca un Support/Manager doreste sa adauge sa dea unlock.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users