Jump to content


Photo

Reclamatie BroO


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

Numele tău de pe server:[wA]Maq.
Numele celui reclamat:BroO
Motivul reclamației, abuzul său: Bug abuse.
Dovezi (imagini sau clipuri video):https://youtu.be/n3zjooF5jrQ

Admin-ul respectiv este RCON pe server:Nu.
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces:-
De ce i-ai făcut reclamație:Bug abuse, nu e prima data cand face asta, deja m-am saturat sincer, alta chestie, cum de noua, mie, lui Weed, lui Kypy nu ne merge /s si /l in terry si tie iti merge? Oricum, nu e asta problema.
Consideri că e un abuz grav: Da.
Cum l-ai sancționa: Awp/Demote.

 

O sa mai revin cu dovezi daca mai gasesc, momentan ajunge si asta.

 

https://streamable.com/36hku6

 

Deja o dam in nesimtire.


  • 1

#2
♛ BroO ♛

♛ BroO ♛

    Jr. Member

  • Posts
    199
  • Topics
    95
  • Reputation
    1111
  • Online
    38 days

Din moment ce unele teritorii sunt buguite de la server si nu poti folosi nici-o comanda pe ele asta e un bug ce ar trebui remediat.

Cand teritoriul se afla in posesia ta poti da /s pe el in filmare se vede clar ca veneai sa dai capture si evident ce pot face ca sa impiedic capturarea bazei? sa o apar ce dq,de cand erau gangurile inainte puteai da /s pe teritoriu gangului si /l,eram 1v10 in momentele alea,altfel nu aveam cum sa fac fata inamicilor,ceva de genu e si aici,sunt singur si voi veniti cate 3 4 acum incerc si eu ce pot 

Mi se pare o reclamatie banala,de altfel ca celelalte,daca ai fi citit si tu ai fi vazut ca pe server sunt probleme cu bugurile si pe multe dintre ele le faci involuntar,eu nici macar nu v-am zis ca abuzati sau ceva,am zis sa fie un joc relaxant,calm dar voi chiar cautati cearta

 

 

 

Ca un raspuns la comentariu tau,tu ai vazut macar reclamatiile alea? au fost jalnice,sa nu mai zic ca si ce faci tu aici e de toata jena..

nu iti cauta anturaj cu mine,nu am facut nici-o reclamatie da tu chiar cauti scandal


Edited by ♛ BroO ♛, 31 January 2021 - 22:10.

  • 1

#3
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

Din moment ce unele teritorii sunt buguite de la server si nu poti folosi nici-o comanda pe ele asta e un bug ce ar trebui remediat.

Cand teritoriul se afla in posesia ta poti da /s pe el in filmare se vede clar ca veneai sa dai capture si evident ce pot face ca sa impiedic capturarea bazei? sa o apar ce dq,de cand erau gangurile inainte puteai da /s pe teritoriu gangului si /l,eram 1v10 in momentele alea,altfel nu aveam cum sa fac fata inamicilor,ceva de genu e si aici,sunt singur si voi veniti cate 3 4 acum incerc si eu ce pot 

Mi se pare o reclamatie banala,de altfel ca celelalte,daca ai fi citit si tu ai fi vazut ca pe server sunt probleme cu bugurile si pe multe dintre ele le faci involuntar,eu nici macar nu v-am zis ca abuzati sau ceva,am zis sa fie un joc relaxant,calm dar voi chiar cautati cearta

Coaie, cum se face ca doar tu poti? Intri acum cu mine pe server, mergem pe un terry de-al meu si vezi ca nu pot /s, daca merge iau eu ban, daca nu merge iei tu, de acord?

 

Sunt probleme cu bugurile, dar asta nu inseamna ca trebuie sa abuzezi de ele, eu daca o fac ma arde instant, la tine mereu exista o portita sa te scape.

 

Cum adica le faci involuntar? Dupa atatea reclamatii primite pentru asta tot involuntar o faci? dai /s involuntar si tot involuntar dai /l nu? Deja m-am saturat sincer.


  • 1

#4
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days
20 AWP, incetati sa folositi /l si /s in terry
Trebuie ca Max sa si gaseasca o zi in care sa incerce sa rezolve din ele, tocmai pentru ca server ul este buguit nu ti dau o sanctiune mai mare
  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users