Jump to content


Photo

Reclamatie BroO


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
TheWeed

TheWeed

    Newbie

  • Posts
    26
  • Topics
    6
  • Reputation
    8
  • Online
    1 days

Numele tău de pe server: TheWeed
Numele celui reclamat: BroO
Motivul reclamației, abuzul său: Nrg la capture
Dovezi (imagini sau clipuri video): https://youtu.be/SbrOdHgFh_s
Admin-ul respectiv este RCON pe server: -
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: -
De ce i-ai făcut reclamație: Adminul reclamat a folosit nrg in timp ce dadea capture.
Consideri că e un abuz grav: Da
Cum l-ai sancționa: 15 awp sau ban 3 zile

 

"Folosirea motocicletelor în timpul unui atac

* aici fac excepție motocicletele care nu au o viteză foarte mare, având posibilitatea de a nimerii conducătorul acesteia, acestea fiind: Faggio, Wayfarer, Freeway. "

 

Aceasta este regula in caz ca BroO nu stie ;)


  • 0

#2
♛ BroO ♛

♛ BroO ♛

    Jr. Member

  • Posts
    199
  • Topics
    95
  • Reputation
    1111
  • Online
    38 days

Daca asta e reclamatie deja iti cauti anturaj cu mine daca ala e capture cu nrg cand nu e nimeni pe teritoriu si ma invart in cerc cum se vede pe filmarea ta de tot rasu ai mai filmat si la baza de la camora crezand ca faci treaba, ce faci tu in video asta ce e?

Btw cred ca nu ai inteles bine regula aia,nu e interzis sa te duci cu nrg-ul la capturat ci sa stai pe el in timpul capturari fara ca ceilalti adversari sa te poata nimeri

 

Nu vreau sa fac post hunt,ca un reply pt comentariu tau e ca tu ai dat capture acolo si nu puteam sa te atac fiindca fugeai :))


Edited by ♛ BroO ♛, 27 January 2021 - 18:36.

  • 1

#3
TheWeed

TheWeed

    Newbie

  • Posts
    26
  • Topics
    6
  • Reputation
    8
  • Online
    1 days

Regula zice clar n ai voie sa folosesti motociclete in timpul unui atac, ceea ce tu faci. Nu zice nimic in regulament legat de vehicule zice de motociclete de mare viteza. Esti primu care imi zice de faza cu vehiculele,deci daca e asa cum zici tu, nu am avut de unde sa stiu ca este interzis,plus daca e sa o luam pe partea ta, nici nu m ai atacat dupa cum se vede in filmare. 

 

Man nici macar n ai venit spre mine sa zici ca fugeam :)

Nu incerca sa te scoti acuzanduma si pe mine de acelas lucru pentru ca situatia e diferita la mine, 1. Nu e scris nimic in regulament legat de inf sau de alte masini si 2. Nu mi a zis nimeni ca ar exista aceasta regula in care este interzis folosirea masinilor in terry. La tine insa e scris clar in regulament ca folosirea motociletelor pe terry, in timpul unui atac, este interzisa si ca se sactioneaza indiferent de gradu pe care il ai. Regula asta e de mai bine de un an pe server. Astept raspunsul unui suport


Edited by TheWeed, 27 January 2021 - 19:16.

  • 0

#4
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

 "având posibilitatea de a nimerii conducătorul acesteia"

de ce crezi ca s-a adaugat asta si a fost nevoie de clarificare? de ce crezi ca fix asa, ni s-a pus noua pata, celor din echipa support, pe nrg-uri si nu pe infernus-uri sau alte masini? l-as fi sanctionat daca broo incepea efectiv sa ia un nrg si sa se plimbe prin jurul bazei, nefiind posibil sa fie prins (chiar daca regula nu a fost adaugata neaparat pentru teritoriul asta, cei care au jucat la capturari pe vechiul sistem de clanuri stiu la ce teritoriu ma refer).

 

adica pe bune, ce avantaj i-ar da lui acel nrg in dovada adusa de tine? s-a plimbat 50m cu el, nici macar nu fugea de tine. as fi vrut sa raspunda alt support la reclamatie sa nu crezi ca am eu ceva cu tine, dar mi se pare la mintea cocosului asta. explica-mi te rog intr-un pm cum ti se pare ca lui i-ar oferi un avantaj acel nrg pe teritoriu, mai ales ca ar fi putut sa ia un infernus. daca lua infernus presupun ca nu i-ai fi facut reclamatie.

 

TL;DR - Nu primeste nimic broo, iar daca va mai vad ca faceti reclamatii prostesti de acest fel fara sa ganditi va sanctionez pe voi. 


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users