Jump to content


Photo

Reclamatie turcul.


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Kypy.

Kypy.

    Newbie

  • Posts
    56
  • Topics
    17
  • Reputation
    40
  • Online
    2 days
Numele tău de pe server: Kypy
Numele celui reclamat: turcul.
Motivul reclamației, abuzul său: Abuz functie.
Dovezi (imagini sau clipuri video):
Admin-ul respectiv este RCON pe server: - 
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: -
De ce i-ai făcut reclamație: Din cauza comportamentului sau exemplar, mai precis banul pe care mi l-a acordat (am primit unban, dmn ajuta), dar nu stiu cat de bine zice el ca stie regulamentul, cum am spus si in cererea unban: 
 
 
 
17 Ești obligat să specifici un motiv concret, cât mai scurt și ușor de înțeles atunci când sancționezi un jucător iar comanda îți cere un [REASON]. 
 
20 Îți este interzis să aplici sancțiuni asupra altor admini dacă acești admini încalcă regulamentul general / regulamentul prezent. Sancționarea se va face doar de către un Manager / Support în baza unei reclamații / auto-sesizări. Excepție a acestui caz se face în momentul în care admin-ul face reclamă / promovează un alt server / comunitate de SA-MP, sau dă /ban altor jucători fără motiv. În această situație un alt admin are posibilitatea de a îi da /ban acelui admin pentru a oprii reclama / abuzul și are obligația de a anunța imediat un Manager / Support, având obligatoriu dovezi în acest sens.
 
 
 
Vreau sa spun, chiar in asemenea circumstante in care el are un asemenea comportament, nu poate fii serios cand vine vorba da sanctiuni ale jucatorilor, se poate vedea [reason] a oricarei sanctiuni acordate de el. Ia totul la misto sanctioneaza cum vrea cand vrea si nu se ia nici-o masura in legatura cu asta.
 
Stiu ca are o experienta desavarsita pe comunitate si isi face treaba mai bine ca mine, dar pana la urma el avand mai multa "vechime" sa-i spunem asa ar trebuii sa fie un exemplu, si nu cineva care este urat de multi doar pentru cum se comporta.
 
Consider remove ca sanctiune din cauza regulilor pe care le-a incalcat, regula nr. 17, regula nr. 20, a sanctionat la cererea unu-i jucator oarecum si abuzul de functia de admin 5.
 
Si, inca ceva turcule, daca ai ajuns sa citesti pana aici, daca tu intri pe server si intrebi "cine vrea ban", raspund acei putini playeri care mai sunt pe server cu "da" sau "eu", le dai ban? Credeam ca ne ocupam de comunitate ca admini nu ca banam pe cine vrem ca asa ne vine noua. 
 
Cu toate astea, Crăciun Fericit tuturor ce ati citit acest post si sanatate la neamuri si familii, si tie turcule, pana la urma suntem oameni si e craciunul!
 
 
Consideri că e un abuz grav: Da
Cum l-ai sancționa: Remove

  • 1

#2
eLtRaCk.

eLtRaCk.

    Marele member

  • Posts
    243
  • Topics
    71
  • Reputation
    189
  • Online
    104 days

 

Stiu ca are o experienta desavarsita pe comunitate si isi face treaba mai bine ca mine, dar pana la urma el avand mai multa "vechime" sa-i spunem asa ar trebuii sa fie un exemplu, si nu cineva care este urat de multi doar pentru cum se comporta.

Ce exemplu coaie ca la cat de sensibili sunteti va cacati pe voi din orice

Urat de multi,ai de viata mea,l-am lasat pe winder si pe blondu sa-si faca de cap pe status update si deja iti dai cu parerea))))))

In pusca mea ca la cat de mult m-am sanctionat eu cu astia adminul devenea mai ceva ca rankul de moderator

 

turcul. has been kicked by [wA]Maq.. Reason: .
blonduVERSACE has been kicked by turcul.. Reason: saracio
blonduVERSACE has been banned for 1 days by turcul.. Reason: eu fac legea
blonduVERSACE has been kicked by turcul.. Reason: mue
winderVEVO has been kicked by turcul.. Reason: ce pl vrei
turcul. has been kicked by winderVEVO. Reason: sugi
blonduVERSACE has been kicked by turcul.. Reason: mue
winderVEVO has been banned for 1 days by turcul.. Reason: du te n plm
blonduVERSACE has been kicked by turcul.. Reason: mue
turcul. has been banned for 99 days by blonduVERSACE. Reason: muie
turcul. has been kicked by winderVEVO. Reason: ai zis ca iesi
[wA]Maq. has been banned for 99 days by turcul.. Reason: .
turcul. has been kicked by [wA]Maq.. Reason: n-ai tupeu
[wA]Maq. has been kicked by turcul.. Reason: .
turcul. has been kicked by [XSS]Stefann. Reason: cum nu
[wA]Maq. has been banned for 1 days by turcul.. Reason: tu:*
turcul. has been kicked by [wA]Maq.. Reason: tuti ceapa mati
[wA]Maq. has been kicked by turcul.. Reason: tuti ceapa mati    
turcul. has been kicked by [wA]Maq.. Reason: Sugi
[wA]Maq. has been kicked by turcul.. Reason: :*
turcul. has been kicked by [wA]Maq.. Reason: La dorinta ta
turcul. has been banned for 15 days by [wA]Maq.. Reason: ...

Amaterasu. has been kicked by [xSs]TracK. Reason: vezi cerere unban scumpa me

 

Aveam de 5 ori demote pana acum stai calm))))

 

 

Si, inca ceva turcule, daca ai ajuns sa citesti pana aici, daca tu intri pe server si intrebi "cine vrea ban", raspund acei putini playeri care mai sunt pe server cu "da" sau "eu", le dai ban? Credeam ca ne ocupam de comunitate ca admini nu ca banam pe cine vrem ca asa ne vine noua. 
 

https://i.imgur.com/SsBsgqZ.png

''eu al doilea''

l-am banat?nu,ti-am dat doar tie barosane


  • 2

#3
Kypy.

Kypy.

    Newbie

  • Posts
    56
  • Topics
    17
  • Reputation
    40
  • Online
    2 days

Da frt cum zici tu, dar mai sunt unii carora nu le place genul asta de caterinca.


  • 0

#4
Kypy.

Kypy.

    Newbie

  • Posts
    56
  • Topics
    17
  • Reputation
    40
  • Online
    2 days

@[XSS]Axe

@[XSS].AneT.


  • 0

#5
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

+35 awp pt banarea aiurea a unui alt admin


  • 4




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users