Jump to content


Photo

Aplicații dechise pentru funcția de Administrator!


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Salut!

Deoarece majoritatea administratorilor au primit level 0 din cauza inactivității sau ale greșelilor pe care le-au făcut, am revenit cu un nou topic de recrutare. Dacă tu consideri că ești făcut pentru această funcție, poți aplica mai jos, respectând modelul de postare.

 

De data aceasta nu vom mai fi atât de stricți în alegerea persoanelor ideale pentru funcție, de aceea încurajăm pe toți cei care își doresc să ajute serverul, deși au dat-o în bară în trecut pe această comunitate sau au avut un comportament mai neadecvat în ultima perioadă, să aplice. Nu contează atât de mult numărul de postări sau vechimea, dar aceste lucruri vă pot oferi un avantaj în obținerea gradului.

 

În legătură cu modelul de postare, am decis să vă lăsăm libertatea să vă așezați textul și ideile cum doriți. Nu uitați să includeți toate detaliile importante precum numele pe server, deoarece degeaba faceți o aplicație de 50 de rânduri dacă noi nu știm cum să vă contactăm sau dacă sunteți persoana potrivita pentru aceasta funcție. Totuși, dacă se poate, scrieți scurt și la obiect toate lucrurile pe care le considerați importante. Aveți grijă cum asezați în pagină, întrucât este foarte greu de ținut pasul atunci când citești atâtea rânduri fără alineat sau puțină pauză. Orice lucru scris sau omis conteaza, deci mare grijă la ceea ce scrieți.

 

Acestea fiind spuse, vă urăm succes tuturor candidaților. Vom alege aleșii în aproximativ o săptămână de la postarea topicului. Nu este un număr strict de locuri, așadar am putea alege multe persoane, depinzând de aplicații și, evident, de voi.


  • 5

#2
Kypy.

Kypy.

    Newbie

  • Posts
    56
  • Topics
    17
  • Reputation
    40
  • Online
    2 days
Nick: Kypy
 
Limba natala: Romana
 
Limbi straine cunoscute: Engleza, Italiana
 
Functii importante detinute(lider/helper/admin):Am detinut functia de admin.
 
Motivul pentru care ati parasit functia respectiva: Demote
 
Descriere personala: Ma numesc Darius,locuiesc in Italia de origine sunt din Tg-Jiu judetul Gorj. Sunt un baiat inalt, castaniu cu ochi caprui caruia ii place sa joace fotbal si sa se distreze cu fetele prin oras in zilele de weekend.In timpul saptamani invat la un liceu cu profil tehnic pe clasa a 10-a pana la ora 14:30 de unde plec direct la antrenament, ajungand acasa pe la ora 16-17 intru pe samp si ma joc pana seara dupa ora 23.In weekenduri tot timpul ies cu prietena si cu prietenele ei prin cluburi si terase de noapte. Pe viitor imi propun sa termin liceul si sa merg din aceasta tara undeva in America de Nord si sa lucrez in domeniul IT. Mai multe va las pe voi sa va dati seama.
 
De ce doresti sa devii admin?: Imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa arata stafului XSS ca, chiar sunt capabil si pot fi de incredere, imi doresc sa ajut playeri cu rezolvarea problemelor care le intanpina atat playeri cei noi cat si cei vechi pe server, vreau sa ajut la dezvoltarea serverului si sa opresc lumea sa faca atatea reclamati pe forum si sa le arat cum sa joace corect si fara hackuri care iti ofera avantaje. Niciodata nu am sperat la functii mari cum ar fi cele de rcon, support, sau manager, tot timpul am stat in banca mea si am tacut, acuma doresc sa ajut serverul sa se dezvolte intr-o directie pozitiva.
 
Cu ce crezi tu ca se ocupa un admin?:Un admin este un membru al stafului care are grija de probleme mai minore ale playerilor pe server pentru a ii scuti pe supporti sau adminii mai mari sa iroseasca timpul cu probleme mai putin inportante. Ei mai ajuta si playeri incepatori cu informati unii chiar si financiar alti chiar cu anumite functii.
 
Cum te intelegi cu actualul staff de pe XSS? Admini si support: Ma intelege bine cu unii din ei, nu am avut conflicte cu nici unul ba chiar pe unii ii cunosc destul de bine si sunt prieten cu ei. Cu support nu am avut nimic si pe doi dintre ei ii cunosc.

  • 6

#3
Hydro

Hydro

    Jr. Member

  • Posts
    116
  • Topics
    15
  • Reputation
    3
  • Online
    6 days
Salut! Nu o sa ma lungesc mult la vorba in aceasta aplicatie, o sa spun doar cateva lucruri.
In primul rand, ma numesc Cosmin, am 19 ani, elev de liceu militar in curand ofiter de comunicatii.
In al doilea rand, vreau admin din simplul fapt ca am mai avut si pentru ca este nevoie. Nu stiu cati dintre voi ma mai cunosc avand in vedere faptul ca am avut o inactivitate destul de mare. Din cauza inactivitatii am pierdut pana si g.vip-ul :)))
Inainte admin-ul era de la level 3 pana la 10 , acum de la 1 la 5. Consider ca admin-ul de level mic ar trebui sa primeasca mai multe comenzi.
Sunt constient ca server-ul sufera printr-o perioada proasta cu maxim 20 de playeri conectati dar asta nu inseamna ca trebuie sa ajunga un server de teste pentru coduri.
Cer permisiunea de a avea acces la /ban
Rog dispuneti.
Nick pe server: [XSS]hydro

Edited by Hydro, 13 May 2020 - 11:34.

  • 7

#4
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

numele tau pe sv - blonduVERSACE

de cat timp joci - 2014

ai luat demote? - da

de ce ai luat demote? ca io am cerut

ai vrea sa fii admin? - da 

ai posibilitatea de a filma? da nu mai mult de 10 minute ca pusca

ai mai fost admin? - da

te ai descurcat? - da

ce lvl ai avut? 5

alte cuvinte - sanatate


  • 8

#5
winderVEVO

winderVEVO

    winder.exe

  • Posts
    126
  • Topics
    24
  • Reputation
    166
  • Online
    16 days

Numele tau de pe server: winderVEVO

Aka: Andor, BaNNeD, skillz0 si nu mai stiu altele.

Varsta reala: 18 ani

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un admin bun?: Sa stie regulamentu ala

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Ca vreau sa stopez aceasta boala care se numeste incapabilitate de a citi un regulament

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: N-am o parere anume

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt un om de pe Pamant, pe Luna n-am ajuns inca

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da

Joci sanp?: Da shafu

Alte cuvinte: Imi este putin cam greu sa scriu cu tastatura vizuală


Edited by winderVEVO, 13 May 2020 - 11:47.

  • 7

#6
WeLL

WeLL

    Full Member

  • Posts
    358
  • Topics
    156
  • Reputation
    1121
  • Online
    48 days

Nume pe server: [XSS]Follow.

Aka:[rK.LegenD]WeLL.

Ai mai avut admin?:Da

De ce ai luat demote: awp, cont spart si o data ca am fost inactiv

De ce vrei admin?:Imi doresc sa reintru in stafful adminilor deoarece imi e dor de vremurile acelea in care aveam grija de sv si ajutam playerii

  Nu vreau sa adaug multe cuvinte, practica este mai importanta decat vorbaria


  • 3

#7
eLtRaCk.

eLtRaCk.

    Marele member

  • Posts
    243
  • Topics
    71
  • Reputation
    189
  • Online
    104 days

Hello,

Numele meu pe server este turcul.,multi cunoscandu-ma ca ElTracK/[xSs]Track.

Activez pe xss din 2016,de la varsta de 13 ani,in momentul de fata avand 17.

Nu-mi place sa provoc certuri sau sa imi fac dusmani..sunt un baiat politicos,responsabil,avand cei 7 ani de-acasa.

Am avut admin de X ori pe comunitate,de fiecare data pierdandu-l prin cerere (puteti arunca un ochi la staff server).Am luat decat o singura data level 0 din cauza awp ului :http://www.xss-serve...eclamatie-trac/ (

M-am descurcat bine cand am avut admin,acel level 0 l-am luat pentru ca mi-am batut joc de blondu.

Am aplicat deoarece vreau sa revin in staff,sa va arat ca mi-am schimbat comportamentul fata de datile trecute.Ma cred capabil pentru dobandirea rankului de Admin ,stiu regulamentul mai ceva decat biblia,sunt mereu atent la chat si la tot ce e legat de server.Actionez repede in probleme dificile.

Istoricul meu pe server/forum este putin mizerabil,facand greseli grave in unele situatii.Vreau sa ma revansez fata de comunitate,sa va arat ca m-am indreptat fata de ultima oara.De asta am si donat pentru Gm ,sa mentin forumul curat de toti cei care incearca sa-si bata joc de el.

Ca administrator am avut greseli marunte.Singura greseala (mare pot spune )a fost ca mi am batut joc de blondu abuzand de comenzi

Promit sa-mi schimb total comportamentul daca e sa reprimesc rankul.

Comunitatea sta la capatul puterilor,nu cred ca mai exista ceva/cineva ca sa o scoata din ruina..totusi,noi continuam sa ne mentinem pe picioare si sa privim altfel lucrurile

Ce sa mai spun..Good Luck

(am scris tot de pe telefon..sper ca nu am gresit ceva)


  • 13

#8
Stefan_

Stefan_

    Legends never die.

  • Posts
    185
  • Topics
    25
  • Reputation
    145
  • Online
    17 days

Numele tau pe sv - [XSS]Stefann

De cat timp joci - 2015

Ai luat demote? - da

De ce ai luat demote? la cerere cred

Ai vrea sa fii admin? - da 

Ai posibilitatea de a filma? da

Ai mai fost admin? - da

Ce lvl ai avut? 5

Alte cuvinte - ceaw


  • 3

#9
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

În urma unei discuții purtate între membrii echipei Support, vor primi admin următoarele persoane:

 

[XSS]hydro - Level 3;

blonduVERSACE - Level 3;

winderVEVO - Level 3;

[xSs]Track. - Level 1;

Kypy - Level 1.

 

 

Nume pe server: [XSS]Follow.

Aka:[rK.LegenD]WeLL.

Ai mai avut admin?:Da

De ce ai luat demote: awp, cont spart si o data ca am fost inactiv

De ce vrei admin?:Imi doresc sa reintru in stafful adminilor deoarece imi e dor de vremurile acelea in care aveam grija de sv si ajutam playerii

  Nu vreau sa adaug multe cuvinte, practica este mai importanta decat vorbaria

Ai fost respins datorita multiplelor abuzuri, a inactivitatii si a aplicatiei slabe. De pe 27 aprilie pana pe 13 mai, data in care a fost anuntat topicul, tu nu ai intrat. Ce ma face sa cred ca nu se va intampla la fel cu adminul?

 

 

 

Numele tau pe sv - [XSS]Stefann

De cat timp joci - 2015

Ai luat demote? - da

De ce ai luat demote? la cerere cred

Ai vrea sa fii admin? - da 

Ai posibilitatea de a filma? da

Ai mai fost admin? - da

Ce lvl ai avut? 5

Alte cuvinte - ceaw

 

Ai fost respins datorita inactivitatii si a aplicatiei slabe. Din 26 martie pana pe 2 mai tu nu ai vizitat server-ul cel putin o data.

 

 

Felicitari tuturor si succes cu noile functii, speram sa va descurcati si incercati sa nu va mai faceti reclamatii intre voi pentru orice :) Voi sta cu un ochi pe activitatea voastra in urmatoarele saptamani si voi mai scadea sau adauga cate un nivel celora care merita. In cazul in care cineva abuzeaza si ia level 0, voi redeschide topicul pentru a aplica si alte persoane.


  • 3




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users