Jump to content


Photo

Cerere unban


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
eLtRaCk.

eLtRaCk.

    Marele member

  • Posts
    243
  • Topics
    71
  • Reputation
    189
  • Online
    104 days

Model postare UNBAN:
Numele exact scris pe care ai primit ban:turcul
Adresa IP exacta pe care ai primit ban:-
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban:[wA]Maq.
Motivul pentru care ai primit ban:aim)))))))))))))))))))))
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla:nu sunt vinovat
Dovezi (imagini / clip video):turcul. has been banned for 3 days by [wA]Maq.. Reason: Aim. (Reclamatie)


  • 1

#2
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

http://www.xss-serve...ck/#entry465825


Edited by #AN3T., 02 May 2020 - 20:17.

  • 2

#3
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Legat de secunda 20, nu este aim si am sa-ti explic de ce Maq. Nu stiu daca jucatorul Daniescu foloseste un mod ilegal sau este pur si simplu o desincronizare intre el si server, dar lui Track ii aparea faptul ca l-a omorat si ca el este pe jos, intr-o anumita pozitie exacta. Atungi cand a inceput sa traga in el in acea pozitie fixata, gloantele se duceau in el, indiferent de locul in care era. Nu cred ca s-a inteles prea mult din ce am explicat, dar o sa-ti dau un exemplu. Uneori, cand omori pe cineva cu cutitul pe la spate, serverul nu il calculeaza ca fiind un kill, dar tie iti apare ca jucatorul are animatia aceea in care cineva il omoara pe la spate. Doar tie iti apare acest lucru, jucatorul putand sa se miste cum vrea el. Dezavantajul este ca tie iti apare ca jucatorul se misca cu animatia /fall mereu si e greu de tintit.

 

Legat de celelalte momente din dovada lui Daniescu, nu mi se pare ca are aim, mai ales ca jucatorul reclamat s-a filmat.

 

Track primeste unban.


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users