Jump to content


Photo

Reclamatie [XSS]Vali_=]


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
eLtRaCk.

eLtRaCk.

    Marele member

  • Posts
    243
  • Topics
    71
  • Reputation
    189
  • Online
    104 days

Numele tău de pe server:[wA]eLtRaCk.
Numele celui reclamat:[XSS]Vali_=]
Motivul reclamației, abuzul său:flycar
Dovezi (imagini sau clipuri video):https://streamable.com/2ndx5
Admin-ul respectiv este RCON pe server:nu
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces:-
De ce i-ai făcut reclamație:flycar
Consideri că e un abuz grav:Sa zicem pentru ca e admin si nu respecta regulamentul
Cum l-ai sancționa:awp

Dupa pc filmarea se observa mult mai bine


  • 4

#2
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

1. Nu apare numele acestui Server. 
2. E posibil sa fie alt server (xss copy)
3. Nu e o dovada foarte clara cum ca eu nu eram intr-un /vw
4. Nu e doavda suficienta.
5. Nu apare o data in acest video. ( Doar nu vrem sa fie un video de acum 2 ani )
6. Data viitoare filmeaza toate detaliile acestui SERVER.



#3
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

Ma scuzati ca intervin dar sa fac dovezile putin mai clare

 

Deci avem asa in poza asta pe harta se vad playeri deci nu esti in vw poti sa vezi si tu ca esti tanar si ai ochii buni

BwfsfuW.png

 

Apoi se vede pe chat ca ala e contu tau :[XSS]Vali_=] esti in gangu brothers si se poate vedea si numele lui  [XSS]TheJokeR care e in gangul white army asa ca ce sa vezi erai pe xss )) si te ai facut de ras cu ocazia asta

 

KEYySnw.png

 

Si am mai gasit ceva se pare ca azi adminul nostru vali a dat cu flycar pe sv pentru ca inainte ma bateam cu 7days la /de si avea acelasi id ca si in filmare se poate vedea in chat idu 7. Nici macar nu iti recunosti vina minti intruna ca asa sunt astia ca tine  bafta cumetre

LSdRf5N.png


Edited by blondu16Hz, 31 March 2020 - 20:46.

  • 1

#4
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Cand ma jucam cu flycar asta fiind acum cateva ore eram in /vw
acei playeri pe care mi o aratat Blondu care nu are nici o legatura cu aceasta reclamatie, erau prieteni de-ai mei care se aflau tot in /vw cu mine. Deci nu vad problema



#5
eLtRaCk.

eLtRaCk.

    Marele member

  • Posts
    243
  • Topics
    71
  • Reputation
    189
  • Online
    104 days

Si astia tot prietenii tai sunt ? si aprop. de cand ai tu prieteni?

aweYIQ9.jpg

 

 

acei playeri pe care mi o aratat Blondu care nu are nici o legatura cu aceasta reclamatie, erau prieteni de-ai mei care se aflau tot in /vw cu mine. Deci nu vad problema

 

O luam astfel,adu dovada ca erai in vw in timp ce foloseai flycar


  • 2

#6
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Si astia tot prietenii tai sunt ? si aprop. de cand ai tu prieteni?
aweYIQ9.jpg
 
 
acei playeri pe care mi o aratat Blondu care nu are nici o legatura cu aceasta reclamatie, erau prieteni de-ai mei care se aflau tot in /vw cu mine. Deci nu vad problema
 
O luam astfel,adu dovada ca erai in vw in timp ce foloseai flycar

Nu traiesc pe samp 24/7 astfel încât să filmez tot timpul cand joc

#7
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Ce mizerie de dovada. Nici acum nu ma prind care sunt motivele pentru care ai filmat asa, daca ai putea sa-mi explici, ma mai gandesc la rezolutia finala.

 

1. Nu apare numele acestui Server. 
2. E posibil sa fie alt server (xss copy)
3. Nu e o dovada foarte clara cum ca eu nu eram intr-un /vw
4. Nu e doavda suficienta.
5. Nu apare o data in acest video. ( Doar nu vrem sa fie un video de acum 2 ani )
6. Data viitoare filmeaza toate detaliile acestui SERVER.

1. Da.

2. Poate, dar nu e.

3. Cam multi jucatori totusi in vw-ul tau.

4. In halul in care e filmarea, cred si eu. Lasa loc de mai multe interpretari decat sa dovedeasca mare lucru.

5. Complet de acord.

6. Da, de acord. 

 

Darr:

 

Ma scuzati ca intervin dar sa fac dovezile putin mai clare

 

Deci avem asa in poza asta pe harta se vad playeri deci nu esti in vw poti sa vezi si tu ca esti tanar si ai ochii buni

BwfsfuW.png

 

Apoi se vede pe chat ca ala e contu tau :[XSS]Vali_=] esti in gangu brothers si se poate vedea si numele lui  [XSS]TheJokeR care e in gangul white army asa ca ce sa vezi erai pe xss )) si te ai facut de ras cu ocazia asta

 

KEYySnw.png

 

Si am mai gasit ceva se pare ca azi adminul nostru vali a dat cu flycar pe sv pentru ca inainte ma bateam cu 7days la /de si avea acelasi id ca si in filmare se poate vedea in chat idu 7. Nici macar nu iti recunosti vina minti intruna ca asa sunt astia ca tine  bafta cumetre

LSdRf5N.png

Baiatul acesta caruia i s-a dat hide la post, a venit cu cateva clarificari si completari logice (in special prin ultima poza si paralela intre culoare, id si data din screenshot-ul sau fata de cele din video)  fapt care are legatura cu reclamatia si care ajuta. Asa ca nu inteleg unde logica lui Wolfenstein a esuat in a intelege aceste aspecte si a dat hide ? 

 

Cand ma jucam cu flycar asta fiind acum cateva ore eram in /vw
acei playeri pe care mi o aratat Blondu care nu are nici o legatura cu aceasta reclamatie, erau prieteni de-ai mei care se aflau tot in /vw cu mine. Deci nu vad problema

Ba cam are legatura, a venit cu cateva chestii care au sens si sunt bine punctate.

 

 

Astept niste explicatii de la ElTrack cu privire la filmarea absolut mizera si extrem de interpretabila.

Lui Wolfenstein am sa-i cer explicatii in celalalt topic, daca va mai fi cazul pana verific si restul subpunctelor.


  • 1

#8
eLtRaCk.

eLtRaCk.

    Marele member

  • Posts
    243
  • Topics
    71
  • Reputation
    189
  • Online
    104 days

Ce mizerie de dovada. Nici acum nu ma prind care sunt motivele pentru care ai filmat asa, daca ai putea sa-mi explici, ma mai gandesc la rezolutia finala.

 

1. Da.

2. Poate, dar nu e.

3. Cam multi jucatori totusi in vw-ul tau.

4. In halul in care e filmarea, cred si eu. Lasa loc de mai multe interpretari decat sa dovedeasca mare lucru.

5. Complet de acord.

6. Da, de acord. 

 

Darr:

 

Baiatul acesta caruia i s-a dat hide la post, a venit cu cateva clarificari si completari logice (in special prin ultima poza si paralela intre culoare, id si data din screenshot-ul sau fata de cele din video)  fapt care are legatura cu reclamatia si care ajuta. Asa ca nu inteleg unde logica lui Wolfenstein a esuat in a intelege aceste aspecte si a dat hide ? 

 

Ba cam are legatura, a venit cu cateva chestii care au sens si sunt bine punctate.

 

 

Astept niste explicatii de la ElTrack cu privire la filmarea absolut mizera si extrem de interpretabila.

Lui Wolfenstein am sa-i cer explicatii in celalalt topic, daca va mai fi cazul pana verific si restul subpunctelor.

Filmarea e facuta de catre [XSS]TheJoker,el nu are aplicatii de filmat in pc si a filmat cu telefonul

Iti pot arata conversatia cu el in privat (daca e nevoie)


  • 0

#9
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Si de ce n-a facut TheJoker reclamatia ? Se face in nume personal daca tot avea dovada si el a fost cel afectat.

 

No, invalida. Data viitoare veniti cu dovezi mai concludente in nume propriu, ca nu cred ca era greu sa se fi filmat nici cu telefonul, cat sa se vada tot ecranul.

 

 

Vali, data viitoare du-te si joaca-te cu FlyCar intr-un /vw totusi, ca mie nu mi se pare a fi intr-un vw din dovezile postate.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users