Jump to content


Photo

cerere unban


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

Numele exact scris pe care ai primit ban:blondu@BICEPS
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: nu mi a aratat ca luasem crash
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban:[XSS]Vali_=]
Motivul pentru care ai primit ban: ca cica comportament toxic fata de admin
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: ce sa recunosc nene ca nu l am injurat de morti nu l am bagat nu l am scos l am tinut acolo unde e
Dovezi (imagini / clip video): https://streamable.com/ytlhq

https://streamable.com/pj9fo


  • 3

#2
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

video: https://streamable.com/zqb0z
img: https://imgur.com/a/x3PskhD
Eu nu consider ca xss a ajuns la nivelul in care sa incepem sa ne rugam de astfel de membri pentru a inceta cu mistocareala si toxicitatea lor!



#3
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days
Apreciz ca ai facut ss la fiecare cuvant dar asta nu e motiv de ban , pai mai bn bagam drecu aimu ca luam 3 zic si io si nu te am injurat de toata familia ta sau altceva nu am spamat nush de ce te a facut sa mi dai ban
  • 3

#4
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Apreciz ca ai facut ss la fiecare cuvant dar asta nu e motiv de ban , pai mai bn bagam drecu aimu ca luam 3 zic si io si nu te am injurat de toata familia ta sau altceva nu am spamat nush de ce te a facut sa mi dai ban

Dupa ce ca ai fost avertizat de alt admin sa te opresti/sa incetezi, tu ai continuat si ai continuat. 
Eu nu am acceptat asa zisa ta mistocareala/*katerinka*/sau cum ii mai zici tu. Avand in vedere si vechimea ta era de astepta sa intelegi sa si sa te opresti cand ti sa zis prima data, nu sa continui ca un copil de 13 ani, poate nici aia nu faceau asa. Nu am ajuns eu sa stau si sa ma uit cum un membru e toxic si incepe sa-si bata joc de mine intr-un mod foarte enervant astfel incat sa sara toti admini online in acel moment. Prin urmare iti recomand sa dai delete la samp poate asa te mai trezesti. 
Nu trebe sa injuri pentru a devenii toxic, COMPORTAMENTUL tau fiind unul extrem de urat intre orele 22:30-23:30 eu ti-am dat ban nu exagerat de mult, dar daca era altcineva in locul meu sigur iti dadea 99.
Nu mai am nimic de zis si sper ca nici tu nu ai. Asteaptam raspunul celui de Sus.


Edited by ∆V̷a̷l̷i̷∆, 14 March 2020 - 00:14.


#5
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days
Aloo usor ca nu esti pe tarlaua lu tactu pentru ce sa mi dea altu 99 daca iti convenea ce ziceam nici macar mute n ai dat acu ai sarit ca betmenu sa dai ban repede ca avem level 5 si ca ne permitem mergem si cu flycar pe la lv ca nu ne vade nimnenii ne faci pe asta care jucam samp idioti inculti si tu ce sa vezi usa de biserica, ne am dat drecu
  • 3

#6
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Aloo usor ca nu esti pe tarlaua lu tactu pentru ce sa mi dea altu 99 daca iti convenea ce ziceam nici macar mute n ai dat acu ai sarit ca betmenu sa dai ban repede ca avem level 5 si ca ne permitem mergem si cu flycar pe la lv ca nu ne vade nimnenii ne faci pe asta care jucam samp idioti inculti si tu ce sa vezi usa de biserica, ne am dat drecu

Nu poti fi serios nici la propria ta cerere de unban.
Interesant totusi modul in care schimbi subiectul.
Ma joc cu flycar de distractie nu fac absolut nici un abuz pentru POTM, iti recomand sa verifici orice top.
Si despre "mute" nu consider ca ar fi trebuit sa-ti dau mute. din moment ce ai fost destul de avertizat si ai tot continuat. + ca dupa ce expira acel mute tu incepeai din nou iar asta te-ar fi adus la inca un "mute" urmat de "warn" si la final din nou te-ai fi intors la "ban".



#7
TheWølfy

TheWølfy

    Respected

  • Posts
    1,037
  • Topics
    442
  • Reputation
    1205
  • Online
    125 days

Apreciz ca ai facut ss la fiecare cuvant dar asta nu e motiv de ban , pai mai bn bagam drecu aimu ca luam 3 zic si io si nu te am injurat de toata familia ta sau altceva nu am spamat nush de ce te a facut sa mi dai ban

Uneori persoana care se simte prost din cauza unor oameni ce folosesc metode foarte subtile de a-l enerva, se poate simti inconfortabil. Nu este vorba de ceea ce ai gresit din punct de vedere al regulamentului, ci moral. Stiti bine ca noi staff-ul cautam ca userii sa fie cat mai multumiti si vrem ca sa ii facem sa se simta bine. Omul te-a avertizat verbal, e adevarat ca nu te-a sanctionat putin mai usor inainte de a actiona la ban, dar ti-ai cerut-o. Incerc sa-mi exprim opinia fata de aceasta situatie si sa deschid ochii userilor care inca mai cauta sa deranjeze pe altii prin atitudini comune societatii contemporane. Daca Vali nu ti-a facut nimic, si chiar daca ti-a facut ceva, ii deschizi o reclamatie ca se ocupa responsabilii.

Spre exemplu, admit ca sunt unii care ma enerveaza sau care m-au enervat in trecut tocmai prin tupeismul lor, dar ignor asta si daca ma deranjeaza mult ii deschid o reclamatie.Daca tu vezi ca actiunile din seara asta nu i-a picat bine, puteai te rog frumos sa incetezi si sa-l lasi in pace. Il injurai tu in minte si faceai altceva in mod privat daca aveai ura pe el.

Vali, te rog frumos ca pe langa avertismentul verbal sa calmezi situatia si printr-un mute, ca doar pentru asta-i facuta comanda, pentru a interzice unuia sa vorbeasca pe chat.

Stiu, esti un om minunat, de caterinca, dar daca vezi ca persoana cu care ai o discutie nu-i place sa guste orice gest de caterinca, fie ea prietenoasa sau nu, ii poti respecta decizia si sa-l lasi in lumea lui.

 

Parerea mea, vina amandurora

Multumesc


  • 2

#8
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days
Pai atunci hai sa avertizam si dupa sa dam ban nu ? Si scoatem comanda /mute dupa lista ca la ce drecu ne trebuie si tu cu flycaru cum adica de distrsctie ca sunt sigur ca daca intru cu flycar si ma raposteaza cineva o sa ma sanctioneze dar tu esti porumbel cu cioc si iti permiti tu mult asa de la un timp. Lasam sa vedem ce zice un support
  • 3

#9
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

ti-am scos banul, iti ajunge o zi de pauza

vali, ar trebui si tu sa ai mai multa rabdare, doar ai mai trecut prin astea, ai experienta si avem incredere in tine, foloseste cu incredere celelalte comenzi (mute, warn, eventual kick), inainte sa il banezi

nu voi sanctiona la o eventuala reclamatie pentru acest ban

amandoi ati gresit, amandoi ati fost fraieri

 

-----

nu puteti si voi sa va imprieteniti ca sa va distrati impreuna? sa schimbati povesti interesante intre voi? sa va faceti placuti?

daca nu se poate, macar sa va ignorati, sa nu va aprindeti, poate sa va cereti scuze

voi jucati aici ca sa va distrati si sa va simtiti bine, va provoc sa va distrati impreuna


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users