Jump to content


Photo

[UNBAN] /// SCONCSUL.FRUMiX


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
sconsu.numoare

sconsu.numoare

    Newbie

  • Posts
    4
  • Topics
    2
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours
  • Numele exact scris pe care ai primit ban: SCONSUL.FRUMiX
  • Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 109.166.128.123
  • Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: 4biss
  • Motivul pentru care ai primit ban: bag ceva n ma ta
  • Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: nu am facut nimic
  • Dovezi (imagini / clip video): https://imgur.com/a/t14GhmP

 

 

Salut!

 

Nu mi se pare normal ca sa primesc ban pentru un asa motiv, chiar trebuie luate masuri drastice pentru acest admin care nu stie sa se comporte. Daca vezi ca am gresit sau ca am facut ceva, poti sa imi dai sanctiunea pe un motiv normal fara sa ma insulti, caci eu nu am spus nimic despre tine prietene. Plus ca este un ban dat aiurea caci eu nu am facut nimic. Scuze ca postez aici, dar vreau sa respect modelul de postare, toate cele bune si la multi ani!


Edited by ΔLPHA, 04 January 2020 - 14:23.
Ti-am editat eu post-urile.

  • 3

#2
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days

@4biss ?


  • 1

#3
sconsu.numoare

sconsu.numoare

    Newbie

  • Posts
    4
  • Topics
    2
  • Reputation
    10
  • Online
    0 hours

Unde am facut frate reclama, vreau sa stiu si eu, iar daca am injurat imi poti da frumos un mute, nu sa imi dai un ban cu acel motiv, ca eu pe tine nu te-am injurat nici macar pe server. Ce sa zici si tu acum, dupa cum am spus vreau sa fie sanctionat drastic pentru limbajul folosit in motivul banului plus ca nu are nicio dovada ca sa demonstreze ceea ce zice poti sa chemi pe cine vrei tu ca oricum o sa fie de acord cu tine mai ales daca mi-ai dat ban aiurea, asa ceva nu se poate am ajuns in 2020 si tot nu te-ai maturizat.


  • 3

#4
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Unban, din moment ce 4biss nu are dovada.

Daca doresti ca respectivul sa fie sanctionat, poti face o reclamatie, punand aceasta cerere de un-ban in topicul respectiv.


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users