Jump to content


Photo

Reclamatie abyfake.


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
TheWølfy

TheWølfy

    Respected

  • Posts
    1,037
  • Topics
    442
  • Reputation
    1205
  • Online
    125 days

Numele tău de pe server: TheWolfy707
Numele celui reclamat: abyfake.
Motivul reclamației, abuzul său: Este o persoana foarte impulsiva, asa cum am vazut si eu si de fiecare data cand cineva incepea sa zica ceva nepotrivit se baga si el si il provoca. Am avertizat de atatea ori adminii sa nu mai raspunda la provocarile alora pentru ca nu merita - In primul rand vei incepe o cearta si toata lumea va avea de suferit si in al doilea rand nu asta reprezinta postura unui admin. In seara asta chiar m-a enervat pentru urmatoarea situatie: Eram spec pe johnny, el intreband pe cineva despre un server (l-am avertizat si totodata i-a zis in fata ca nu vrea sa faca reclama), aby a stat si el spec si dupa a inceput sa se bage in conversatie si sa raspunda provocarilor. Dupa aceea totul a devenit un haos: mute-uri,warn-uri,ban-uri dar el practic nu s-a simtit pentru ca practic a instigat la cearta si totodata a recunoscut in chatul privat pentru admini ca vrea sa-l provoace si mai tare.
Dovezi (imagini sau clipuri video): ZgL8mYJ.jpg

7OPmoGy.jpg

 

6oDvEt2.jpg
Admin-ul respectiv este RCON pe server: nu
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: -
De ce i-ai făcut reclamație: Pentru ca nu asa actioneaza un admin. Sincer aby, nu am nimic cu tine, dar nu imi place deloc felul in care actionezi in general. Trebuie sa fi calm si totodata sa inveti sa te stapanesti si sa sanctionezi.
Consideri că e un abuz grav: Da
Cum l-ai sancționa: Sincer nu stiu.... dar eu personal l-as scoate afara din staff tocmai pentru felul in care isi arata de fiecare data impulsivitatea si subtila toxicitate. Doar uitati-va la impulsivitatea lui extraordinar de mare de pe discord... Frate acum pe bune,le dai replici si inrautatesti situatia iar mai apoi daca acea persoana te injura pe tine si incepe sa se scarbeasca de server si de personal este vina lui. Invata-te sa te controlezi si sa nu mai actionezi asa, totusi esti un admin si totodata moderator si trebuie sa iti pastrezi o postura exemplara pentru aceste functii si sa devii un exemplu pentru ceilalti. Eu personal ti-am facut reclamatia asta pentru ca ma deranjeaza atitudinea ta generala pe care o ai pe comunitate...nu-mi place deloc. Te credeam un model si totodata te-am laudat dupa ce ai postat acea cerere frumoasa de la cererile de moderator, iar acum te bagi in rahat prin atitudinea ta de prost gust


  • 0

#2
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days

Imi faci tu reclamatie si nu el? Daca nu a facut-o el inseamna ca nu l-a deranjat, il astept pe el sa-mi faca, wolf, nu imi pasa daca ai ceva personal cu mine sau nu, parerea mea este ca ai, intrasem in jocul lui acolo, dar dupa 2 replici, nu am mai zis nimic, am lasat sa zica ce vrea.

ps: ti am zis acolo sus '' asta caut '' '' e slab , nu rezista sa nu ma jigneasca '' in ultima ta poza dupa cum se vede, l am lasat in pace, mi am revizuit vorbele si n am mai continuat nimic, am vrut sa ma refer prin ce am zis la ignoranta, ca il ignor, in a 2 a si a 3 a poza de aici https://imgur.com/a/oCw7kFf , se obeserva, ca il lasasem in pace, si nu mi cautam niciun motiv de cearta, ce ti-am zis in ultima ta poza, era strict ca il ignor nu altceva.


  • 1

#3
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

Chiar daca ti-a facut Wolf reclamatie si nu ti-a facut persoana instigata la cearta, asta nu inseamna ca scapi cu basma curata si lumea este roz

Te inteleg, vrei sa instigi la cearta, chiar daca o faci in gluma sau nu, asta nu este un comportament decent, de administrator, trebuie sa oferi playerilor, cu toate ca sunt putini un exemplu de maturitate si intelepciune

Daca aveti o problema, o puteti rezolva pe discord sau in privat

 

+75 AWP, data viitoare demote si iti este interzis sa mai detii vreo functie aici


  • 5




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users