Jump to content


Photo

reclamatie deadly


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

Numele tău de pe server:[Thug4Life]steel_.
Numele celui reclamat:[XSS]Deadly.
Motivul reclamației, abuzul său: /res aiurea de 2 ori
Dovezi (imagini sau clipuri video):https://imgur.com/a/sNABPup 20 secunde pe unu cu aimbot? lolololol dar adevarat
Admin-ul respectiv este RCON pe server:no
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces:no
De ce i-ai făcut reclamație:pana mea, dau report pt aimbot si el sta 20 secunde /spec lul
Consideri că e un abuz grav:meh
Cum l-ai sancționa:10 awp frt


  • 1

#2
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

@Deadly._ asteptam o dovada care arata ca te-ai ocupat de report


  • 0

#3
Deadly._

Deadly._

    Newbie

  • Posts
    35
  • Topics
    3
  • Reputation
    13
  • Online
    4 hours

Uite aici dovada cum ca avea aimbot ! https://streamable.com/dq2eh


  • 0

#4
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

vreau un motiv pentru care am primit /res aiurea, pentru asta am facut reclamatia


  • 0

#5
Deadly._

Deadly._

    Newbie

  • Posts
    35
  • Topics
    3
  • Reputation
    13
  • Online
    4 hours

Motiv-ul pentru care am dat /res aiurea a fost din greseala ! Chiar imi pare rau pentru chestia asta... Dar am fost prost si am stat 20 secunde spec pe el... Doar sunt admin incepator si trebuie sa invat de la ceilalti cum sa fac fata acestor mari probleme ! Dar cum nu e nimeni cine sa ma invete si sunt numai ... cum sa spun eu...
toxici (maq,blondu),n-am ce sa fac.. De aceea raman asa slab. Pentru ca nu am de la cine invata..


  • 0

#6
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

din cate am inteles din alta parte ai dat /res inainte sa observi ca are aimbot, iar dupa ce ai observat codul nu l-ai sanctionat din frica unei posibile reclamatii

ne-ai aratat dovada ca ai stat spec pe el dupa ce a primit report, dar nu ai sanctionat cand era clar ca are aimbot (cel putin in loguri nu vad nimic)

dupa parerea mea (si nu cred ca doar a mea), ai primit prea multe avertismente verbale, va trebui sa te sanctionez pentru /res aiurea, jucatorul cu aimbot (vizibil clar) nu a fost sanctionat

ca sa scapi de aceasta frica, pur si simplu fa-ti treaba fara sa te gandesti ca exista reclamatii, daca iti faci treaba cum trebuie nu ai cum sa fii sanctionat

iar daca vrei sa inveti, cere asta de la ceilalti admini mai experimentati, nu astepta sa ti se dea mura in gura

 

in concluzie, +15 awp


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users