Jump to content


Photo

cerere un-ban vtepes


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
KING☢

KING☢

    Newbie

  • Posts
    91
  • Topics
    19
  • Reputation
    89
  • Online
    1 days
Numele exact scris pe care ai primit ban: vtepes
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 79.133.57.142
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: [xSx]K1ll3R
Motivul pentru care ai primit ban: Hai pa atunci
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: sa moara jacseana admine face omu oleaca de caterinca acolo , nu injur nimic , se ofenseaza abi ala cantaretu versiunea falsa si fara voce si isi cheama singuru prieten sa-mi dea ban 99 doamne ca abia astept sa vina duminica sa ma duc sa ma rog putin
Dovezi (imagini / clip video): https://imgur.com/a/BaMkRMZ
TIN SA MENTIONEZ , DE CE AM LUAT BAN PE FORUM ????? NU AM INJURAT STAFF / NU AM INJURAT SERVERU , hai cu ban si aici ca nu esti in stare sa vorbesti

Edited by JaW, 01 August 2019 - 22:38.
Am editat cererea erau inversate răspunsurile, și te rog următoarea data nu mai instiga la cearta ca după iar te intrebi de ce ai avut suspend ma și gândeam la ce titlu ai pus “Regele Vostru mai ales al tău” și ai specificat numele adminui..

  • 0

#2
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days

https://imgur.com/a/xUWmIKX , Nu stiu unde ai fost invatat sa te comporti astfel, dar iti spun sincer, esti o persoana toxica, ai deranjat multa lume, inclusiv pe mine cu jignirile aduse de catre tine, ok faci caterinca o data , de 2 ori, dar daca vezi ca nu-ti permite acea persoana tot exagerezi.


  • 0

#3
KING☢

KING☢

    Newbie

  • Posts
    91
  • Topics
    19
  • Reputation
    89
  • Online
    1 days

https://imgur.com/a/xUWmIKX , Nu stiu unde ai fost invatat sa te comporti astfel, dar iti spun sincer, esti o persoana toxica, ai deranjat multa lume, inclusiv pe mine cu jignirile aduse de catre tine, ok faci caterinca o data , de 2 ori, dar daca vezi ca nu-ti permite acea persoana tot exagerezi.

oai domnu diplomat , va rog foarte mult din inimioara mea saraca sa imi scuzati caterinca

eu nu sunt toxic , am vazut ca esti praf la DM si am zis sa-mi bat putin joc de tine tu ai zis ca nu imi oferi ' importanta ' ASA CA DE CE MI-AI OFERIT IMPORTANTA SI MI-AI DAT BAN 99 ??????

tu ai zis ca mama mea e nevasta ta , si tu m-ai ofensat :(

multa lume:))))))))))))))))))))))))))))))))) baaaa erau 6 persoane pe server dintre care ( IO 1 , TU 2 , ONISION care nu se ofenseaza 3 , prietenu tau virtual Killer 4 si Kaneki ala 5 ) 


  • 0

#4
KING☢

KING☢

    Newbie

  • Posts
    91
  • Topics
    19
  • Reputation
    89
  • Online
    1 days

da cine esti tu ma sa nu te calc in picioare si sa te cumpar ? pruncu lu' dani mocanu ???

sal

da pe forum de ce mi-ai luat 99 ??? io stiu ca doar aia care au facut ceva chestie MAJORA demna de ban o sa-si ia si pe forum , abi asta n-are putere pe server doar pe forum asa ca mi-a dat pe forum ???

 

EDIT : pentru inconstinenti , ma refeream la killer si la abi asta , nu la STAFF sau altcineva.
 


Edited by KING☢, 01 August 2019 - 22:47.

  • 0

#5
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Revino cu o cerere de unban peste 5 zile, pana te calmezi.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users