Jump to content


Photo

Cerere un-ban [XSS]Kiddu.noLifeR, al dreq Kiddu asta numa cu aim joaca.


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
_Kiddu.noLifeR_  

_Kiddu.noLifeR_

    vipperino

  • Posts
    328
  • Topics
    122
  • Reputation
    8

Numele exact scris pe care ai primit ban: [XSS]Kiddu.noLifeR
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: Se vede in video.
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: BLONDU.
Motivul pentru care ai primit ban: Aimbot :( M-a prins..., daca nu sti sa dectezi un aimbot la ce te mai joci la DM ? ai auzit de fast c-bug cu click stanga dupa dreapta si rotare, nu cred!
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla:
Dovezi (imagini / clip video):

Aveti aici video-ul meu, si asa zis aimbotul asta, cum ma intorc eu dupa playeri in timp ce fug, simplu prin rotire mai repede decat imaginea folosind mouseul, click stanga + click dreapta si introci mouse-ul din timp 

https://www.youtube....eature=youtu.be



#2
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

Sunt satul de astia ca voi 

 

https://streamable.com/ts9ew

https://streamable.com/o2yzd

 

eram cu unu pe discord ignorati l 


  • 0

#3
_Kiddu.noLifeR_  

_Kiddu.noLifeR_

    vipperino

  • Posts
    328
  • Topics
    122
  • Reputation
    8
Ba bossule, in al doilea video din 6 gloante intra 1 in tine in timp ce alergi si gata e aimbot ? Tu ai vazut cate am tras pe langa pana te-am nimerit ? =))))))))) Esti jalnic+ se vede clar si la mine in video ca nu am nimic in cleo ba chiar mai mult, daca crezi ca am scos codul sau ceva te inseli, se poate vedea jos data modificari la cleo te pwp multa bafta. Si app si in video se vede clar cum fac fast-ul. Nu mi-a sarit nici un glont sa zici pe x,y,z. Esti cel mai tare admin 4ever sunt satul de voi chiar trebuie sa va invat eu ce este ala busted la aimbot ? Revin cu un video sa iti arat busted de aimbot in cel mai scurt timp

Edited by _Kiddu.noLifeR_, 31 July 2019 - 20:07.


#4
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

In dovezile aduse de admin jucatorul banat nu are aimbot.

Jucatorul a luat unban.

 

 
Cu aceasta ocazie vreau sa reamintesc trei aspecte si as vrea ca toti care cititi sa luati la cunostinta:

  • In argumentele si contraargumente va rog sa va pastrati calmul si sa oferiti numai informatii relevante in vederea solutionarii cazului dat. Va voi explica intr-un exemplu din aceasta cerere:

    Ba bossule, in al doilea video din 6 gloante intra 1 in tine in timp ce alergi si gata e aimbot ? Tu ai vazut cate am tras pe langa pana te-am nimerit ? =))))))))) Esti jalnic+ se vede clar si la mine in video ca nu am nimic in cleo ba chiar mai mult, daca crezi ca am scos codul sau ceva te inseli, se poate vedea jos data modificari la cleo te pwp multa bafta. Si app si in video se vede clar cum fac fast-ul. Nu mi-a sarit nici un glont sa zici pe x,y,z. Esti cel mai tare admin 4ever sunt satul de voi chiar trebuie sa va invat eu ce este ala busted la aimbot ? Revin cu un video sa iti arat busted de aimbot in cel mai scurt timp

    Cu portocaliu am evidentiat numai informatia relevanta din acest argument. Restul postarii este irelevant, ba chiar duce la instigare la cearta si atac la persoana, iar in viitor se va lua in calcul sanctionarea membrilor ca atare. Repet: pastrati-va calmul si limitati-va doar la ce e relevant.
    De asemenea, tot irelevante le consideram si clipurile din momentul in care ati fost deconectat de pe server sau clipurile de pe alte servere in care faceti DM. Ne intereseaza situatia actuala, data spre dezbatere cu ocazia reclamatiei/cererii unban, nu trecutul vostru...
    Va las si motivele pentru care am ascuns restul postarilor.
    WtmwkOE.png
  • Pentru moderatori (sau cu drept de moderare): daca o reclamatie sau o cerere de unban este valida, nu se va inchide topicul: doar cand nu este respectat modelul impus il puteti inchide! De obicei sarim peste cererile sau reclamatiile inchise deoarece consideram ca acestea nu au nevoie de interventia noastra. De exemplu, aceasta cerere a fost verificata doar pentru ca mi s-a cerut prin mesaj privat sa-l verific. Daca se continua cu argumente irelevante, membrii trebuiau sanctionati, dar numai daca se instigau la cearta si se atacau unul pe altul. Abaterile repetate de acest gen va pot aduce un warn asupra rank-ului vostru.
  • Pentru admini: in cazul unui jucator suspect de aimbot, nu filmati doar o faza sau doua, filmati macar 45-60 de secunde pentru a fi siguri ca din dovada voastra reiese cu siguranta faptul ca jucatorul suspect este, intr-adevar, vinovat. De asemenea, nu va grabiti! Analizati atent situatia, jucatorii cu aimbot sunt cel mai greu de sesizat! Aceste tipuri de greseli se sanctioneaza, de obicei, cu AWP.

Nu am sa amintesc de aceste aspecte in fiecare cerere de unban sau reclamatie, va rog sa retineti aceste idei si daca aveti neclaritati sa-mi dati mesaj mie sau colegilor mei.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users