Jump to content


Photo

Reclamatie OneFlash si LauTzZU


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
XSS.Marian

XSS.Marian

    Newbie

  • Posts
    14
  • Topics
    8
  • Reputation
    15
  • Online
    6 days

Numele tau de pe server: $arpe
Numele celui reclamat:  OneFlash si LauTzZU
Motivul reclamatiei, abuzul sau:  OneFlash =aimbot si auto c-bug. LauTzZU Limbaj grosolan
Dovezi (imagini sau clipuri video): 
https://www.youtube....eature=youtu.be         https://imgur.com/a/loNanjv
Jucatorul respectiv este VIP pe server:  nu
Daca da, acesta a abuzat de o functie VIP la care are acces:  nu
De ce i-ai facut reclamatie:  Pai nu erau administratori on si aceste hackuri sunt interzise ,celuilalt in schimb pt limbaj deoarece el a chemat fricosii de pe xss la dm si nu mi se pare normal sa ai astfel de reactii,putea sa faca reclamatie daca aveam aim ca a precizat ca are filmare
Consideri ca e un abuz grav : Consider deoarece stiau ambii ca nu sunt administratori on

Cum i-ai sanctiona: Va las pe Dumneavoastra sa luati aceasta decizie.


Edited by Sarpe94, 24 July 2019 - 11:30.

  • 0

#2
XSS.Marian

XSS.Marian

    Newbie

  • Posts
    14
  • Topics
    8
  • Reputation
    15
  • Online
    6 days

Fratioru meu ,ma inspaimanti ,ai fost pe server ,ti-am zis ca LauTzZu era online si m-am rugat de tine sa ii dai mute daca tot ai intervenit in reclamatie si nu i-ai dat ,m-ai ignorat,iar oneshot a primit deja kick de la matrix dupa cum bine am vazut in logs dar asta inainte sa fac eu reclamatie ,ceea ce inseamna ca acum ar trebui sa primeasca ban,iar Lautzu in mod normal warn dar nici macar mute nu i-ai dat... lasa pe cineva care chiar se ocupa nu doar scrie ca o va face...


  • 0

#3
XSS.Marian

XSS.Marian

    Newbie

  • Posts
    14
  • Topics
    8
  • Reputation
    15
  • Online
    6 days

Inchideti si reclamatia asta ,vad ca ati sarit peste ea ,am sters clipul cu oneshot ca nu stau 1000 de ani cu clipurile de pe samp pe yt,multumesc administratorilor (gm) care s-au ocupat ,sunteti nr 1 ,multumesc tare mult ,o sa mai revin in sectiunea asta cand o sa apara un support care sa se ocupe ca pana acum,pana atunci ,mult succes ,excelenta treaba spun asta vazand si raspunsurile la celelalte reclamatii.


  • 0

#4
TheWølfy

TheWølfy

    Respected

  • Posts
    1,037
  • Topics
    442
  • Reputation
    1205
  • Online
    125 days

Inchideti si reclamatia asta ,vad ca ati sarit peste ea ,am sters clipul cu oneshot ca nu stau 1000 de ani cu clipurile de pe samp pe yt,multumesc administratorilor (gm) care s-au ocupat ,sunteti nr 1 ,multumesc tare mult ,o sa mai revin in sectiunea asta cand o sa apara un support care sa se ocupe ca pana acum,pana atunci ,mult succes ,excelenta treaba spun asta vazand si raspunsurile la celelalte reclamatii.

Ne pare rau pentru neplacerile cauzate privind ignoranta dar si incapabilitatea unui administrator de a se ocupa de o reclamatie si ca se intarzie cu raspunsuri finale. Ca si sfat, daca vezi ca reclamatiila o ia pe aratura, poti contacta in privat un support pentru a lamuri mai repede situatia. Regulamentul spune ca nu ai voie sa retragi reclamatia, dar daca deja ai sters dovezile, imi pare rau dar o voi declara respinsa (poate un support mai jos sa preia cazul si sa ii schimbe statutul). Inca odata, ne cerem mii de scuze :mellow:


  • 0

#5
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days
Scuzați-mă Maiestate pentru că nu v-am răspuns la reclamație în termen de 48 de ore, așa cum probabil v-ați așteptat. Poate data viitoare găsiți și niște motive pertinente pentru care ați retras reclamația. O zi bună în continuare!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users