Jump to content


Photo

Cerere demote(Forum).


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days
Succes in continuare, avem un staff exceptional care da demote pentru un sistem si dupa il anunta, vreau decat sa le urez succes in continuare lui Track, Death, Vali, Soone, Nitu, Blondu, Twain, Stalin, Joe, Alpha si Anet, dar nu numai. Succes clanului in continuare, imi puteti scoate moderatorul, se pare ca am stat aiurea on, dar ce sa faci. Acum va puteti linge pe bot adina si Axe, ati reusit intr-un final sa scapati de mine ;) Cine vrea stats PM me, succes.
  • 13

#2
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

o sa-mi lipsesti frt :(


  • 0

#3
winderVEVO

winderVEVO

    winder.exe

  • Posts
    126
  • Topics
    24
  • Reputation
    166
  • Online
    16 days
Pa Amadeus
  • 1

#4
halfffffff.bb

halfffffff.bb

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    19
  • Reputation
    44
  • Online
    5 days

Salut,be strong 


  • 0

#5
TheWølfy

TheWølfy

    Respected

  • Posts
    1,037
  • Topics
    442
  • Reputation
    1205
  • Online
    125 days

Buna,

Pentru a evita posarile de genul:

 

Pa Amadeus

 

o sa-mi lipsesti frt :(

am sa inchid topicul lasand support-ul sa continue dupa mine,deoarece aceasta este o cerere de retragere si vrem sa evitam orice fel de cearta sau postare din genurile de mai sus.

Ca si o paranteza, sincer man nu trebuie sa te ambalezi asa doar pe niste decizii. Fii tare mintal si incearca sa nu bagi de seama,pentru ca asa este si in viata reala - ti se vor face multe nedreptati / acuzatii sau cazuri similare,dar trebuie sa treci peste ele.

Bafta :)


  • 1

#6
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

Fiind postul meu, imi atribuiesc dreptul sa actionez fiind locked. Wolf, nu m-am abalat deloc, dar cand vezi ca se fac greseli de genu chiar nu poti sa mai continui. E prima data in 7 luni de administrat continuu cand mi se intampla asta. Cu tot cu dovezi, cand vezi ca dau res dupa 2 minute tu imi zici mie de inactivitate in timpul unui report? Am acceptat multe greseli, de la AWP aiurea la certuri fara rost, dar cand vezi ca munca ta de atata timp se duce din cauza greselilor lor, ca nu au auntat sistemul, eu de unde aveam sa stiu? In astea 7 luni 4 luni am fost top 1 admins, nu e in scop de laudare, ci pur si simplu o dovada simpla ca nu am facut greseli de genu in trecut. Astept decizia lui Max si o sa vad daca voi continua.


  • 1

#7
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Ne pare rau sa auzim asta. Totusi, nimeni nu a incercat sa scape de tine (cel putin din echipa support). Trebuia sa trimiti un PM tuturor supporterilor si sa spui ca te-ai simtit nedreptatit atunci cand ai fost sanctionat in topicul X sau Y, ca sa nu se ajunga asa. Oricine greseste, iar daca nu ne atragi atentia, vei ramane nedreptatit, crezand ca cineva are ceva cu tine doar pentru ca te-a sanctionat gresit.

Oricum, bafta in continuare! Daca totusi, dupa spusele mele, te razgandesti, poti sa-mi trimiti un PM sa clarificam situatia :)


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users