Jump to content


Photo

Căutăm moderatori!


  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days
Bună, dragilor!
După o mică "reorganizare" a staff-ului (adică am expluzat moderatorii inactivi din funcție), dăm startul recrutărilor pentru funcția de Moderator. Căutăm noi membri activi, entuziasmați și cu dorință de implicare care doresc să ne ajute în păstrarea unui forum curat, asigurându-se că toate regulile sunt respectate.

Cerințe:
- vechime de cel puțin două luni pe comunitate
- bun simț și responsabilitate
- activitate ridicată pe forum
- simțul dreptății
- fără conflicte în trecut și fără atitudine toxică

Funcția este valabilă 60 de zile, iar la finalul acestei perioade veți avea șansa de a fi promovați la funcția de Global Moderator. Recrutările vor dura o săptămână, iar la final vom alege trei candidați pentru această funcție (numărul poate fi mai mare sau mai mic, depinde de aplicațiile voastre).

Dacă considerați că vă potriviți în tiparul cerut de noi, vă invităm cu drag să aplicați printr-un răspuns la acest topic, respectând modelul: se copiază întrebările și se răspunde în rândul următor după fiecare întrebare (în enunțuri, bineînțeles).

Formatarea răspunsurilor (schimbarea culorii, a fontului, a mărimii textului etc.) NU este recomandată, ba chiar vă face postarea mai greu de citit și veți avea mai puține sanse de a fi aleși! Contează conținutul, nu eticheta...

 
MODEL APLICAȚIE (se copiază întrebările de mai jos)

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)


Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)


De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?


Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?


Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?


Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?
  • 8

#2
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.): Am aproape 16 ani, ma ocup momentan cu liceul, si curand, scoala de soferi, in timpul liber imi place sa imi ocup timpul cu fotbalul, sau, in cazurile in care ploua sau nu am ce face, gaming.


Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.:

Calitati: Ambitie, rabdare si umor.
Defecte: recalcitrant, orgolios si dezordonat.

De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut): Sunt membru de 3 ani, in care am luat o pauza de 2-3 luni, iar pe comunitate am reusit sa primesc rankul de admin 1, in timp acumuland activitate si seriozitate, ajungand la admin 5.


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților): Nu mai activez pe nicio comunitate, doar aici sunt activ.


De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?:Deoarece doresc liniste pe forum, curatenie, si avand in vedere pierderea jucatorilor din ultimul timp, doresc sa fiu aici sa ii tinem langa noi, sa nu incercam sa scapam de ei. Odata cu pierderea jucatorilor pierdem si moderatori, si doresc sa ajut forumul cu activitate si atentie sporita.


Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?: Nimic in general, am reusit sa ma tin de server dupa atatea conflicte, scaderi de playeri si multe altele, deci reusesc sa ma tin si de functia aceasta.


Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?: Staff-ul, nu ma refer neaparat sus, sunt multi admini inactivi, iar avand in vedere ca sunt atatia playeri care sunt capabili si inteligenti, care se tin de server, ar trebui sa li se ofere o sansa, cum mi s-a oferit mie, de asemenea.

Ar mai putea fi adaugate un update, mic sau mare la 5-6 luni, depinzand de importanta lui. In rest nimic, e perfecta asa.


Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?: Chiar daca este atata ura intre jucatori, intre admini, comunitatea va ramane mereu una sociabila, deschisa playerilor noi, dar si playerilor care doresc sa se intoarca la noi. Din pacate avem o scadere destul de mare, nu numai printre jucatori, ci si printre admini, inactivitate, dar nu a fost data sa nu ne ridicam inapoi.

 

Succes tuturor!


  • 9

#3
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)
Numele meu: Valentin (Vali imi zice lumea)
Am 18 ani.
Nu ma ocup cu nimic momentan, dar urmeaza sa lucrez.
In timpul liber stau in casa ca orice om care sta la tara, dar uneori lucrez.
Imi place sa lucrez pe pc, sa stau pe pc, orice tine de pc, dar si lucru mai de taran.
Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.
Sunt amuzant.
Uneori sunt trist.
Uneori am nervii.
Sunt dracos.
Imi place sa stau singur.
Nu-mi plac copii nou-nascuti.
Imi place sa ajut lumea.

De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)
Ma joc samp de prin 16 septembrie 2016, cam prin octombire am intrat pe xss. 
Am avut niste stats pana-n Iunie sau Iulie 2017 cand am ajuns la 7/10 si dupa am urcat la 10/10
In Decembrie 2017 am avut admin prima data.
Am avut de mai multe ori admin dar l-am pierdut. (stiu ca faceam rost de el cu credite de la potm)
Momentan am admin 1 pe sv. ( Luat prin afaceri )

Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)
Aici si rivala.
Acolo am 10/10 si vip pe forum.
Aici am 10/10 si vip pe forum.

De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?
Mi-l doresc foarte mult si de mult.
Vreau sa pot ajuta lumea si sa dau lock da topic-uri:)
Imi place mult forumu si pot fii on la orice ora.

Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?
La cat de mult vreau acest rank voi chiar credeti ca as renunta la el? :))
Nu este nimic ce ma poate face sa renunt la el! Chiar din contra sunt multe lucruri care ma fac sa-l vreau mai mult si sa am grija de el.

Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?
Pai as vrea ca MaxXx in timpul liber sa mai lucreze la server/forum. Cred ca toti vrem asta

Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?
Mereu mi-a placut comunitatea, are ceva special ce nu gasesti pe orice server.
Mi-ar placea mai mult daca s-ar mai face cateva update-uri :) vine pastele si vara, poate iasa ceva Frumos.


Edited by Vali:), 27 April 2019 - 11:31.


#4
Elena ツ

Elena ツ

    VIP

  • Posts
    25
  • Topics
    48
  • Reputation
    101
  • Online
    17 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)
Numele meu este Elena, am 12 ani (fac 13 ani pe 19 mai 2019) Momentan ocupatia mea principala este scoala. In timpul liber imi place sa ma uit la seriale, sa desenez, sa ascult muzica, sa ies la o plimbare in aer liber, sa stau pe telefon, si sa ma joc pe PC.

Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.

Calitatile mele: sunt sincera, sunt buna la suflet, si sunt calma.

Defectele mele: cateodata sunt orgolioasa, sunt trista mai mereu, si sunt egoista cand e vorba de mancare. =))


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)
Pai, sa incepem cu inceputul. Ma aflu pe aceasta comunitate de pe data de 7 Februarie 2019. Datorita varului meu (Vali) am obtinut 10/10, VIP level 5 permanent, si acum Admin level 1. Mi-as fii dorit sa imi fac statusul singura, dar el a insistat pentru a ma ajuta.

Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)
Nu mai activez pe nicio comunitate.

De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?
Am aplicat pentru aceasta functie deoarece imi doresc sa ajut comunitatea, si as face-o din placere maxima.

Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?
Sincera sa fiu nimic, deoarece acesta este strict obiectivul meu, si imi vad de treaba mea.

Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?
Mai multa implicare nu ar strica.

Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?

Parerea mea despre aceasta comunitate este ca e una minunata, cu oameni de treaba (Unii dintre ei) si sper ca asa va ramane :)


  • 9

#5
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)
Am 16 ani ,locuiesc in Targoviste,ocupatia mea este liceul momentant,timpul leber il petrec cat mai mult afara sau pe pc

Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.
N-am nicio calitate sau defect pe care sa vi l spune,is un baiat simplu si modest.Doar ca imi place sa ofer ajutorul unelor persoane care au nevoie.

De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)
Am inceput sa joc in 2016 cu numele iSlient ,dupa mi am pus numele ElTracK. si am inceput sa joc cateva saptamani,dupa am luat o pauza de la joc si am inceput sa joc Counter Strike Nexon Zombie (CSNZ) pana in 2017.
In 2017 m am plictisit de CSNZ si am decis sa reinstalez samp si aveam serverul salvat de cand l am sters,adica din 2016.Am intrat,am inceput sa joc,jucam cel mai mult rp si chestia asta m a adus sa am cat mai multa activitate.
Dupa ce m am acomodat cu serverul voiam sa obtin rank pe el,asa ca am cautat solutii sa o fac.Am dat de forum la un moment dat si am inceput sa mi fac cont cu numele de pe server [ ElTrack. ] ,dupa ce m am uitat pe forumo ora-2 am dat peste shop.Prima oara cand am vazut shop ul am stat uimit si m am holbat la el timp de o ora pentru ca era foarte frumos organizat.Dupa ce m am prins cum sa fac rost de rank [ Admin-Vip ] am inceput sa strang bani si mi am luat primul meu vip [ Level 4 ].Dupa ce mi am achizitionat vip au inceput cati mai multi playeri sa ma bage in seama si la un moment dat au inceput sa ma ia in aripa lor.Dupa , voiam sa mi cumpar admin.Au trecut
2-3 saptamani si mi am achizitionat admin [ level 1 ]. ( nu va mai povestesc cum ma descurcam cand am luat prima oara admin pentru ca o faceam foarte prost ).Ok,dupa ceva timp ce am avut level 1 m am rugat de DWIGHT in pm sa mi seteze level ca sa pot face evente,si a acceptat si am inceput sa ma descurc cat mai bine cu adminatul,pana cand i am dat ban lui anet si am primit level 0 =))) .Dupa,shadow donase pentru admin/stats/vip si ii ramasese cateva credite,mi le-a daruit mie si asa am obtinut prima oara vip pe forum.
Nu asta e tot,dar nu cred ca ar conta sa spun tot.Am spus deja jumate din toata povestea mea aici =)))),desii cred ca n ar fii trebuit sa scriu atat =)) eh..merge

Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)
Pe aceasta doar.

De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?
Deoarece consider ca sunt destul de matur pentru a dobandi rankul de Moderator si ca pot ajuta cum ar fii administrarea forum ului ,activitatea si totodata timpul necesar pentru a ma ocupa de aceasta comunitate cum am facut-o si in datile trecute.Toti invatam din greseli si la un moment dat invatam sa nu le mai facem

Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?
Pai,mai nimic..sper.Global Moderator ul l am pierdut din cauza unor certuri personale ce m-au facut sa cer rank off din cauza frustrarii si agitatiei..

 

Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?
Tema forumului,e muncita si frumoasa dar totodata cam veche,niste update uri pe server si o mapa noua creata special pentru sarbatorirea pastelui

 

Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?
In momentul de fata am o parere buna, am ramas cativa, dar uniti.


Edited by eLtRaCk, 27 April 2019 - 22:01.

  • 15

#6
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)
- Am 19 ani, scoala iar in weekend muncesc , imi place sa ies pe afara, sa stau cu tovarasii sa ies cu prietena in oras si sa ma joc pe calculator bineinteles.



Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.
-
Calitati hmm..: amuzant, invat repede si sincer. Defecte: Oh , well..ma aprind destul de repede.



De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)
-
Pai cam 5 ani, am si cont sa demonstreze curand 6, am avut de la gradul de VIP la Board Managemant obtinute prin donatie ( odata) si UP-uri iar alte dati prin sansele oferite de catre Staff-ul cel mare.



Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)
-
Nici una.



De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?
-
Deoarece, sa fiu sincer , am vazut multe greseli ale altor Moderatori...si as vrea sa le corectez eu :).



Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?
-
Nimic, intotdeauna am inceput treaba de aici si m am tinut de treaba, mi am facut treaba asa cum am stiut mai bine.



Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?
-
Avand in vedere ca STUNT-ul e mort...eu nu pot spune ce ar trebui schimbat pt.ca nu stiu nici eu.



Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?
-
A avut o evolutie fantastica si mereu gaseste o cale sa si revina pe calea de plutire. 


  • 6

#7
Shad0w:>

Shad0w:>

    Umbra

  • Posts
    249
  • Topics
    86
  • Reputation
    113
  • Online
    12 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)Am 14 ani si in timpul liber joc pe XSS, sunt clasa a- vii-a si ma ocup cu scoala si pc-ul e un hobby pt mine


Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale. nu stiu ce sa scriu


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)rank pe sv nu am avut si joc de mult


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)
Nu joc pe alte comunitati

De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?

Sa ajut server-ul cum se poate


Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?
Nimic

Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?
Mapele si atmosfera

Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?

Cea mai tare , evolutia ei a fost superba si nu am jucat pe alt sv


Edited by Shad0w_., 27 April 2019 - 09:51.

  • 2

#8
halfffffff.bb

halfffffff.bb

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    19
  • Reputation
    44
  • Online
    5 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.) : Ma numesc Alex,am 17 ani,sunt din Suceava,practic box de performanta.


Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale : Corect,Respectuos,Sincer | defecte : putin c-am aspru 


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut) : Am avut admin in 2014-2015 si vip pe forum,eram mai mic,si pot spune ca am fost naiv,deoarece am facut o greseala mare,dar am fost iertat acum 2 ani de catre maxxx.


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților) Nu mai joc pe alte comunitati ( am avut admin pe rivala+ vip pe forum-ul lor,si am primit blacklist,de atunci,nu mai joc pe alta comunitate inafara de xss )    -Stiu cu ce se mananca si despre ce este vorba.

De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator? : Ma cred in stare sa detin aceasta functie.


Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator? : Hmm..Nu stiu  daca mi-as pierde interes-ul..oricum sunt mai activ pe forum decat pe server.
 

Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric? : Majortiatea playerlilor sunt admini si nu stiu sa se descurce..As sugera sa fie doua grupe de admini.Cei de dimineata si cei de dupa-amiaza ,cei de dupa-amiaza sa fie on pe server dimineata,apoi sa se duca la scoala,apoi cei de dimineata sa intre pe la 2,cand noi plecam la scoala.


Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt : Am o parere buna fata de aceasta comunitate,imi aduc aminte  cand eram pe server 30 on,apoi am fost 200,apoi usor,usor..am ajuns unde am ajuns..nu se va termina aici.


Edited by half.bb " TANK ", 29 April 2019 - 14:15.

  • 5

#9
Angel

Angel

    Legend

  • Posts
    3,988
  • Topics
    237
  • Reputation
    3267
  • Online
    140 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.) - Ma numesc Andrei dar toata lumea imi zice Adi dupa cum stiti, am aproape 18 ani si sunt din Bucuresti. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii si sa ma joc SAMP, normal.


Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale. - Calitati: optimist, amuzant, intelegator // Defecte: impulsiv uneori (bineinteles nu pe un joc // in mediul virtual), sadic si ma incred greu in persoane.


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut) - Activez pe eXtreme Super Stunt de la sfarsitul lui 2012, mai exact noiembrie. Am detinut rank-urile de VIP, Moderator, Global Moderator, Board Management si Community Support. VIP-ul l-am obtinut prin donatie, Moderatorul l-am obtinut de la un prieten bun care s-a lasat si mi l-a daruit mie (TheWolf) iar celelalte rank-uri le-am dobandit prin activitatea mea din cadrul forumului, experienta acumulata in moderarea si administrarea unui forum si comportamentul care am dat dovada. Support-ul l-am pierdut deoarece m-am lasat o perioada de 2 luni din cauza ca aveam si scoala si pe deasupra mai si munceam si aceste 2 lucruri imi ocupau mai tot timpul, dar dupa aceasta perioada de timp am revenit din pricina unor probleme de sanatate ce nu mi-au putut permite sa mai muncesc . Ultimul meu rank, adica Board Management, l-am pierdut din cauza unor probleme personale cu MaxXx si regret asta.


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților) - pe 1 comunitate, este de tip Roleplay Game, nu detin nicio functie.


De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator? - Deoarece vreau sa reintru in cadrul staff-ului comunitatii si sa ajut din nou comunitatea.


Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator? - Nu cred ca ar fi vreun motiv pentru a mi se intampla asta.


Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric? - Inlaturarea din functii celor inactivi sau celor care si-au pierdut interesul fata de aceasta comunitate respectiv moderarea/administrarea comunitatii. 


Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt? - Am o parere excelenta despre aceasta comunitate, a fost, este si va ramane in sufletul meu, este prima comunitate pe care am activat si activez din 2012 si pana in ziua de astazi.


  • 7

#10
TheWolfyy707

TheWolfyy707

    Newbie

  • Posts
    17
  • Topics
    10
  • Reputation
    12
  • Online
    1 days

Buna. Sunt TheWolfy,numele meu real fiind Catalin,am 18 ani,deocamdata elev. Desi imi place mult sa ma ocup cu lucruri de design in web si organizari privind administrarea dar sa si ajut oamenii,in special in mediul virtual,viitorul meu sta in industria medicinei. In timpul liber imi place sa ma plimb cu bicicleta cu prietenii :)

 

Calitatile pe care le vad eu la mine ar fi rabdarea,increderea si vointa de a face un lucru. Defecte...hmm....pierderea calmului in unele momente ar fi cel mai mare defect,prinre acestea ar mai fi si orgoliul.

Pe XSS joc din clasa a 5-a daca nu ma insel,sub mai multe nick-uri. Am avut parte de multe sanse: am fost moderator,global moderator si VIP. Le-am pierdut fiindca invidia si calmul m-au depasit (mod si gm) si vip-ul i-am dat cuiva.

Aplic pentru functia de Moderator deoarece vreau sa reintru in administrare,sa ma ocup strict de asta atunci cand am timp liber si vreau sa imi redobandesc reputatia dobandita odata si pierduta.

Nu mai activez pe nici o comunitate de sa-mp,in prezent ocup functia de co-owner dobandita prin munca pe un Wikia si moderator pe diferite servere de discord.

Nimic nu mi-ar face sa-mi pierd interesul. De fiecare data cand am fost moderator aici sau altundeva cred ca am actionat cum trebuie si am tinut la acestea.

Nu stiu,pot spune ca comunitatea este deja ordonata. Nu prea am mai activat in ultima vreme pe aici deoarece cam toti prietenii vechi s-au lasat sau din cauza reputatiei,mai dadeam o vizita din cand in cand

XSS a fost si ramane o comunitate destul de activa de SA-MP,cu o reputatie destul de mare. In prezent reprezinta una dintre cele mai mari si active comunitati de sa-mp de stunt,chiar daca acum predomina modul RPG.


Edited by TheWolfyy707, 30 April 2019 - 10:10.

  • 4

#11
Death

Death

    Newbie

  • Posts
    99
  • Topics
    27
  • Reputation
    64
  • Online
    9 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)
   Buna, ma numesc Costi, am 18 ani si in mare parte ma ocup cu scoala si scoala de soferi momentan :)) in rest imi place sa ies pe afara cu prietenii si sa mai pierd vremea pe samp, xss.

Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.

   Sunt rabdator cu playerii, ascultator si bine voitor sa le sar in ajutor :) si defencte.. chiar nu stiu ce as putea zice :)) uneori ma enervez si las totul balta..


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)

   Joc de 4-5 ani pe xss.. dar nu am avut intentia de a avea rank.. doar sa ma distrez si sa-mi tin gangul sus.. dar de cand s-au scos nu prea am mai avut ce face asa.. :)) si m-am lasat acum 2 ani si ceva... si m-am reapucat prin decembrie 2018.. mi-a luat nolife admin 1 si am crescut eu pana la 5.. mi-a pierit cheful de samp si l-am pierdut.. cam atat cu rankurile :))


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)
   Pe xss mai intru din cand in cand

De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?

   Imi place cumunitatea, si daca as putea s-o ajut as facea-o cu mare drag


Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?

   Lipsa interesului celor mai de "sus"


Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?

   Nu stiu ce as putea zice aici, playerii nu sunt mai activi.. vremea a trecut, sampul nu mai e la moda...


Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt? 

  Mie imi place asa cum este, cu toate "personajele" de acii :)


  • 3

#12
♛ News ♛

♛ News ♛

    XSS WILL NEVER DIE OUT OF OUR HEARTS!

  • Posts
    1,049
  • Topics
    20
  • Reputation
    14
  • Online
    7 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.):  Numele meu este Stoica Viorel, am varsta de 15 ani, in timpul liber imi place sa ma joc fotbal cu amici. Principala mea ocupatie este de fotbalist sunt un jucator la o echipa de fotbal din liga V.


Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale: Cele 3 calitati ar fi: gandirea foarte rapida in situati dificile, rezistenta la stres si o alta calitate ar fi atentia distribuitiva.. Iar cele 3 defecte ar fi: ca am situati de crize cand sunt nervos un alt defect ar fi ca nu pot rezista cand cineva ma injura de parinti si trebuie sa reactionez cumva iar un alt defect ar fi inselaciunea in diferite cazuri cu diferiti oameni.


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut): Sunt membru al acestei comunitati de 3 ani de zile, in trecut am obtinut functia de admin level 1, printr-o donatie iar apoi am avansat pana la gradul de admin level 5 pe merit, iar in prezent detin functia de admin level 5 pe merit adica ne-mai pierzand-o de cand am obtinuto.


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților): Nu, nu mai activez pe alte comunitati.


De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?: Am aplicat la aceasta functie deoarece as dori sa ajut la dezvoltarea acestei comunitati cu orice este posibil din punct de vedere uman, in dezvoltarea  forumului in asa fel sa fie un forum "curat" si sa fie in asa fel ca toti membri sa respecte regulile comunitati.


Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?: Nimicn u m-ar putea sa ma faca sa-mi pierd interesul de la aceasta functie.


Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?: In prezent nu trebuie schimbat nimic, poate pe viitor vor trebuii schimbate lucruri, momentan totul este ok.


Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt?  Parerea mea sincera despre comunitatea XSS este urmatoarea:

Prima oara aceasta comunitate mi s-a parut foarte neserioasa odata ce m-am apucat am observat ca jucatori cat si staff-ul sunt foarte prietenosi si ai pe cine te baza si ca comunitatea dispune de o intretinere ok cu update-uri si multe lucruri care atrag jucatori.

In al doilea rand niciodata nu ai cum sa te plictisesti pe XSS. Comunitatea este minunata din punct de vedere fizic cat si moral este o comunitate foarte serioasa chiar daca uni cred ca nu este odata ce te-ai apucat de XSS nu te-ai mai lasa.

In concluzie comunitatea XSS este o comunitate exemplara cu membri civilizati educati cu cei 7 ani de acasa si o comunitate foarte corecta.


Edited by ♛ News ♛, 01 May 2019 - 13:01.

  • 1

#13
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

Spune-ne mai multe despre tine. (câți ani ai, cu ce te ocupi, ce îți place să faci în timpul liber etc.)
Ma numesc Adrian Gabriel, am 16 ani si sunt din judetul Prahova , orasul Campina.

Momentan ma ocup cu liceu-ul, nu lucrez.

In timpul liber obisnuiesc sa ma joc pe calculator SAMP sau alte jocuri, sau, sa merg pe afara cu colegii mei la un fotbal sau prin oras.

Enumeră trei calități și trei defecte de-ale tale.

Calitati : de treaba, serios si ascultator.

Defecte : Uneori ma enervez usor este o problema de a mea .. si cam atat.


De cât timp ești membru al comunității eXtreme Super Stunt și ce parcurs ai avut pe comunitate? (precizați si dacă ați avut rank și cum l-ați obținut/pierdut)

Sunt pe aceasta comunitate din 2016, atunci nu stiam de forum, ma jucam doar la fun. Dar, la inceputul anului 2017, m-am lasat de acest server, insa m-am reapucat prin martie 2018, dupa prin iulie am aflat si eu de forum si mi-am facut cont. Pe forum n-am avut niciodata rank.


Pe câte alte comunități mai activezi și ce funcții deții acolo? (nu dați numele comunităților)

Nu am.


De ce ai aplicat pentru funcția de Moderator?

Am vazut ca nu prea se mai face treaba si am zis sa aplic, de ce nu? Sunt activ pe forum si , sa nu mit ador sa dau t/c la topic-uri :) . Ma simt pregatit sa aplic pentru aceasta functie si sa speram ca o sa am sansa sa o am.



Ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de funcția de Moderator?
Nu prea m-ar face nimic sa imi pierd interesul fata de ea.

Ce consideri că ar trebui schimbat pe comunitate, din punct de vedere organizatoric?

Pai momentan, nimic, totul este bine, frumos si aranjat.


Care este părerea ta despre comunitatea eXtreme Super Stunt? 

Este o comunitate organizata, n-am mai vazut probleme sau certuri pe aici. Imi plac mult playerii de pe server, am facut azi niste evente cu ei si ne-am distrat mult :) , nu gasesti asa playeri oriunde.


Edited by lqvetwain, 01 May 2019 - 14:39.

  • 5

#14
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

Bună!
 
Am revenit cu o decizie asupra candidaților aleși pentru funcția de Moderator.
După o lungă dezbatere cu echipa de Support și Management am ales următorii:

Amaterasu
Felicitări!

Exact ca și la ultimele recrutări pentru admin, aveți posibilitatea de a cere un feedback de la mine legat de aplicația voastră. Acesta se cere prin mesaj privat (PM), iar feedback-urile altor candidați sunt confidențiale.


Edited by #ANET., 08 June 2019 - 11:26.
Doar Ειγκκα și Amaterasu. au fost aleși, de fapt.

  • 5

#15
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

Mai doresc să fac o adăugare:
Gh7rchN.png
(screenshot din conversația echipei de Support după ce s-au ales cei trei moderatori)

Vali a fost ales Moderator doar în glumă, voiam să-l amăgesc puțin și să-l fac să creadă că aici e după cum vrea el.
Dacă nu mă jignea pe la spate își păstra funcția, era al doilea favorit după Elykka...

Cei aleși pe bune pentru această funcție sunt doar Elykka și Amaterasu.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users