Jump to content


Photo

Cerere UnBan [Ban Fara Motiv]


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
KIRI

KIRI

    Newbie

  • Posts
    12
  • Topics
    7
  • Reputation
    1
  • Online
    21 hours

Numele exact scris pe care ai primit ban: itsKIRI
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 188.25.64.197
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: Amaterasu.
Motivul pentru care ai primit ban: Salut. [Ban Degeaba]
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: Nu sunt vinovat cu absolut nimic, Prima data mi-a dat Kick tot Degeaba [Nu am mai facut ss] Deoarece domn admin [Degeaba are admin LVL 5] ar fi banuit ca am HH . Pai in primul rand, putea sa foloseasca comanda /explode ca sa se lamureasca odata pentru totdeauna, ca sa nu mai zic ca dansul facea Drive By Impreuna cu TrackTracktorul [Nu am apucat sa filmez]. Am inceput sa deschid focul de arma asupra lor. Respectivul admin vazand ca HP-ul lui scade, se pune pe /god si continua sa execute Drive By-ul. TrackTracktorul vazand ca nu mor [Nu e vina mea ca nici DB nu stie sa faca], S-a dat jos din vehicul si a inceput sa traga cu minigunul asupra mea la /SFPD [Toata actiunea s-a petrecut aici]. M-a omorat, iar dupa am revenit acolo. L-am executat cu Chainsaw-ul, si dupa am incercat sa imi cumpar HP+Armour. Adminul Profitand de incident, S-a dat de pe /god si a inceput sa deschida focul de arma asupra mea. Nu m-a nimerit cu niciun glont, Dar eu da. Si aici mi-a dat Kick... Sper ca este cineva mai destept si capabil decat el in comunitatea aceasta de Staff sa inteleaga cele spuse si sa faca ceva despre toata povestea scrisa. Chiar imi pare foarte rau ca nu am filmat incidentul sa ma credeti in deajuns cu cele spuse mai sus.
Dovezi (imagini / clip video): Doar poza cu BAN am : https://imgur.com/a/PSoErBc


  • 1

#2
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days

@ dovezi?
 


  • 0

#3
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days
Revin cu un update.

Apropo, cum sa zici ma ca făceam db cand eram cu masina la sfpd si nu te lăsăm sa tragi =)) Eram cu god de cand ajunsesem acolo, mănânci prea mult căcat, din vorbe iti spun si eu ca ai facut reclama da nu am poze. O sa revin curând cu un edit cu un.

Edited by Amaterasu., 24 April 2019 - 19:47.

  • 2

#4
KIRI

KIRI

    Newbie

  • Posts
    12
  • Topics
    7
  • Reputation
    1
  • Online
    21 hours

Revin cu un update.

Apropo, cum sa zici ma ca făceam db cand eram cu masina la sfpd si nu te lăsăm sa tragi =)) Eram cu god de cand ajunsesem acolo, mănânci prea mult căcat, din vorbe iti spun si eu ca ai facut reclama da nu am poze. O sa revin curând cu un edit cu un.

Eu zic sa lasi odata vrajeala asta de Amator ca nu ma prostesti, Ma tot impingeai cu masina sau ce drq imi faceai de nu ma lasa-i sa ma misc si TrackTracktorul tragea cu Uzi sau TEC9 [Putin imi pasa], si dupa a iesit din masina si m-a omorat cu un minigun, iar dupa ce ai vazut ca am rev la /sfpd si l-am omorat cu Chainsaw, te-ai dat repede de pe /god si trageai dupa mine repede, da' nu e vina mea ca nu stii sa tintesti ca lumea XD


  • 0

#5
qTeeW.

qTeeW.

    Newbie

  • Posts
    39
  • Topics
    12
  • Reputation
    10
  • Online
    1 days

Da-mi si mie dovada frate si las tot ce vrei. Nu am dat peste tine absolut deloc, Track era afk cat eram la sfpd.

Daca nu stiu sa tintesc calumea, atunci asta ce e?

https://streamable.com/u98k5

 

Se vede clar cum trag in tine, sare sange, si nu iei  hit, la 1-2 hituri sa zicem ca e de la sv, da de la restul ce mai e?


  • 1

#6
KIRI

KIRI

    Newbie

  • Posts
    12
  • Topics
    7
  • Reputation
    1
  • Online
    21 hours

Da-mi si mie dovada frate si las tot ce vrei. Nu am dat peste tine absolut deloc, Track era afk cat eram la sfpd.

Daca nu stiu sa tintesc calumea, atunci asta ce e?

https://streamable.com/u98k5

 

Se vede clar cum trag in tine, sare sange, si nu iei  hit, la 1-2 hituri sa zicem ca e de la sv, da de la restul ce mai e?

Habar n-am, Cred ca Lag, Eu iti mai zic odata, eu nu umblu cu hackuri ca unii derbedei, puteai sa folosesti comanda /explode ca nu ieseam de pe server bossu ;D. Daca as fi folosit, mi-as fi recunoscut fapta din prima si as fi suportat BAN-ul [Topicul asta nici nu ar fi existat daca aveam]. Chiar mi se pare o prostie ceea ce ai facut azi de mi-ai dat interdictie degeaba. Sper sa intelegi odata si sa imi dai UnBan pentru ca nu sunt vinovat cu absolut nimic :)


  • 0

#7
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days
E a 2 a oara cand iti spun, exista hh imun la explode, de asta nu ma mai bazez pe el.
  • 0

#8
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

Urmareste videoclipul tau la viteza 0.25...

L-ai nimerit foarte rar, iar atunci cand l-ai nimerit a luat damage.

 

Dovezi insuficiente, unban.


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users