Jump to content


Photo

Reclamatie Ametarasu+Shad0w


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Briliantu

Briliantu

    Newbie

  • Posts
    55
  • Topics
    32
  • Reputation
    16
  • Online
    6 days

Numele tău de pe server: Qbz.Briliantu
Numele celui reclamat:Amaterasu +Shad0w
Motivul reclamației, abuzul său: Amaterasu- favorizari    Shad0w-Limbaj fata de un support
Dovezi (imagini sau clipuri video):https://imgur.com/a/TTdCMEd
Admin-ul respectiv este RCON pe server: -
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: -
De ce i-ai făcut reclamație: I-a dat 3 avertizari de limbaj, chiar daca am surprins in screen-uri doar doua, pe cand ar trebui sanctionat din prima pt cuvinte de genu. (Amaterasu )       |     Shad0w se vede clar cui si ce spune in acel screen.
Consideri că e un abuz grav:
Cum l-ai sancționa: -


  • 0

#2
qTeeW.

qTeeW.

    Newbie

  • Posts
    39
  • Topics
    12
  • Reputation
    10
  • Online
    1 days

Ba, mai frustrat de atat nu cred ca poti fi. Daca a zis "ma pis pe ea" sa il sanctioneze el, nu actionez in numele altora, cum ea nu l-a sanctionat pe Under_Taker cand eu am vrut, cand Wolf a pus dovezile pe forum si adina nu i-a facut nimic, prefer sa nu ma mai bag pentru altii, daca vrea adina il sanctioneaza, daca nu nu.

 

Iar in cazul cu Shadow, am ales sa il avertizez prima data, nu a injurat pe nimeni, am ss si pentru asta. Cum Support Team ne iarta pe noi am ales sa fiu mai indulgent si sa nu mai sanctionez din prima vip chat, dupa cum vezi i-am zis "Shadow, limbajul"

 

Dar, in schimb, vad ca tu iti atentionezi cheaterii din clan sa nu activeze hackul. Daca stii ca are, de ce nu dai report? Asta se poate numi favorizare, deci nu mai baga vrajeli de genu.


  • 2

#3
Briliantu

Briliantu

    Newbie

  • Posts
    55
  • Topics
    32
  • Reputation
    16
  • Online
    6 days

Esti amuzant. Ceea ce tine de adina, i-am trimis in pm ss-u si va decide ea daca-l va sanctiona sau nu, deci nu-mi adu mie exemple d-alea cu Wolf si Under. In reclamatie am specificat si cazut dat chiar daca nu am vrut fiindca am trimis deja un pm, insa asta continea poza si pana vede adina, il poate sanctiona un alt support . Indulgent poti fi odata, printr-o avertizare. Insa sa fii  "indulgent " de 3 ori in 5min cand e ex. clar de mute , deja nu mai e indulgenta.

Ceea ce tine clan chat, pur si simplu am vazut ca omul este suspect si aveti intentii sa-l banati, asa ca i-am recomandat sa dezactiveze " daca are " hack-uri ,pentru ca este suspectat.


  • 0

#4
qTeeW.

qTeeW.

    Newbie

  • Posts
    39
  • Topics
    12
  • Reputation
    10
  • Online
    1 days
Bagi vrajeli acum, am dat exemplele ca sa nu zici ca bag de la mine, si daca l-am iertat odata care e problema? La adina ti-am zis ca nu ma bag, a 3 a care e?
  • 0

#5
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

+20 AWP pentru favorizarea prietenilor, la prima abatere se intelege, dar la a 3-a deja este prea mult si se observa ca il favorizezi (Amaterasu.)


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users