Jump to content


Photo

reclamatie Wolfenstein. (sta pe sv fara admin si se face reclama la greu)


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Numele tău de pe server: [XSS]BadBoy._
Numele celui reclamat: Wolfenstein.
Motivul reclamației, abuzul său: sta pe sv fara admin si se face reclama la greu
Dovezi (imagini sau clipuri video): https://imgur.com/a/QyZTu3F
Admin-ul respectiv este RCON pe server: da
Dacă da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces: /set level
De ce i-ai făcut reclamație: c-o facut aleax reclama la greu
Consideri că e un abuz grav: da
Cum l-ai sancționa: cum trebuie



#2
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

:))) tu chiar nu ai minte, jur. Daca ai vazut acolo ca nu am admin si ca sunt afk, de ce nu iti folosesti creierul tau ala care oricum ii mic sa te gandesti ca nu eram pe server in acel moment, de aceea mi-am dat level 0. Exact ca si reclamatia de acum o saptamana sau 2...esti penibil. 

 

Crezi ca daca eram pe server, nu imi dadeam set level 10 secunde sa il banez pe ala ? Cata minte poti sa NU ai....


  • 2

#3
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Tu ai cam uitat ce rank ai pe server:)) daca ai nivelul de ban nu cred ca ar trebui sa stai si sa te uiti cum se face reclama.
Daca ai rcon si pile nu mi se pare corect sa scapi la orice reclamatie in special la asta! Reclama aia s-a vazut destul de bine si tu nu ai facut nimic pracitc!
SI TOT TU-MI ZICI CA N-AM CREIER. Pai baiatu' meu daca ai pile ai cam uitat ca esti doar un player. Uita-te la tine c-ai ajuns sa faci POTM cu s0b de 3 luni, asta e exemplu de player? Cand o sa se trezeasca un Manager sa verifice putin pe aici cum merge treaba?
Sper sa fii santionat ca asta nu e prima ta reclamatie + ca asta e cea mai grava fiind reclama pe chat public + spam!



#4
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Crezi ca nu am fost verificat in tot timpul asta ? De cate ori sa iti mai spun ca aveam jocul in bara si ca nu eram la pc cand facea nush care reclama ? Spune nabule ? Iti mai repet o data, daca eram pe server crezi ca nu imi setam admin sa scap de ala ce a facut reclama ? Du-te la scoala fra mai bine, du-te fa seralul si termina 12 clase ca, cu profesionala nu o sa faci nimic in viata..incearca sa ai si tu o viata.

 

 

 

 Ban log  17/03/2019 at 17:53:06

sefulmareboss has been banned for 99 days by Wolfenstein.. Reason: .

 

Cand am revenit l-am banat pe acel player. Ce vrei mai mult ? 

 

Daca eram si cand facea ala reclama pe server, de ce nu mi-as fi dat cu 1 minut mai devreme admin ca sa il banez sa nu se ajunga la reclamatii inutile ca si aceasta ? 


  • 0

#5
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

:))) imi place ca schimbi subiectul pt. ca te doare adevarul
Nu te-a verificat nimeni deci nu mai minti! Stim amandoi ca toti ce au peste 1k stunt in /top stunts au facut cu flycar.
Si daca tot te intereseaza viata mea, sa stii ca scoala nu te ajuta mereu in viata ;)



#6
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

:))) imi place ca schimbi subiectul pt. ca te doare adevarul
Nu te-a verificat nimeni deci nu mai minti! Stim amandoi ca toti ce au peste 1k stunt in /top stunts au facut cu flycar.
Si daca tot te intereseaza viata mea, sa stii ca scoala nu te ajuta mereu in viata ;)

Chiar asa, sa stai non-stop pe XSS chiar nu te ajuta deloc scoala, nici profesionala. Ti-am explicat foarte frumos tot ce s-a intamplat, nu am schimbat niciun subiect.

Daca tot ai spus ca eu schimb subiectul, ce legatura are top stunters cu reclamatia asta sau ai facut reclamatia asta doar ca sa aduci in discutie si lucrul acesta cu stunt in discutie ? Chiar vrei sa stau o zi intrega sa fac cu un support stunt toata ziua sa vezi ca iti fac cel putin 2k ? Daca ai sta sa calculezi un pic (desi nu prea cred ca stii) ai vedea ca daca aduni toate punctele de la stunt iti da vreo 300 si ceva de stunt points. Din acele 37 de stunt-uri sa zicem ca nu fac vreo 3-4 maxim, aia ar veni vreo 270 (nici mai mult nici mai putin, depinde de stunt). Pentru a le termina pe toate care le pot face nu imi ia mai mult de 10 minute, hai sa zicem 15. Daca fac toate stunt-urile care imi reusesc de vreo 8 ori intr-o zi, i-a vezi cat da ? Daca tot ai vrut sa iti explic si asta, geniule.


  • 3

#7
Jonathan.

Jonathan.

    Ghost's Never Die

  • Posts
    10,004
  • Topics
    257
  • Reputation
    10013
  • Online
    60 days

Din cate vad ,jucatorul a fost banat.

 

La urmatoarea abatere din start 50 RWP.

Data viitoare iesi de pe server.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users