Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii


  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#21
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days
Numele tau de pe server: bpatratminus4ac

 

Aka: stinga

Varsta reala: 17

Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: sex frontal sa stie

De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: ca stiu sex orizontal

Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: adev

Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: hai iubito cu mn in padure sa culegem fructe tropicale

Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: adev

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 69 / 69 * 10 * ++0;
  • 3

#22
santos_

santos_

    BERZERK.EXE

  • Posts
    130
  • Topics
    87
  • Reputation
    60
  • Online
    23 days
 
 

Numele tau de pe server:H00D.

 

Aka:k9.
Varsta reala: 17
Ce abilitati con1sideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:Sa cunoasca s0b,aim,flycar etc.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Ca vr admin
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:N-am nicio parere
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Pai imi place sa stau la pc,sa ajut oamenii care au nevoie de ajutor,sa fiu sociabil nu conteaza ce om sau copil si cam atat. =]
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:7-8. Peace!

Edited by k9.furtuna, 09 March 2019 - 10:49.

  • 7

#23
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

Numele tau de pe server:[XSS]Shandwave.

 

Aka: "Aimboterul" 
Varsta reala: 18
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Sa stie ce este aimbot,s0b,wallhack,speedhack,etc,etc.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pai am aplicat deoarece in trecut am mai fost admin si stiu sa ma ocup
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Putem trece peste aceste obstacole,no problema
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Pai eu sunt un om loial,imi esti prieten,iti sunt prieten,ma respecti,te respect,ma vorbesti pe la spate? Asta inseamna ca sunt cu mult in fata ta ;)
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Aici nu stiu ce sa zic..fiecare cu parerea sa.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: idk 8-9,mi-as fii dat 10,dar dupa sar haterii sa latre. Dar ma pot considera si un admin de nota 10,deoarece de fiecare data am luat demoted+ban pentru ceva ce nu am si acest lucru mi se pare nedrept.

  • 8

#24
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

Hellooo!

 

Am analizat cu atenție toate cererile voastre și în urma unei discuții cu colegii mei din echipa Support & Management am luat decizia de a acorda admin (level 1) următorilor aplicanți:

  1. twainesmecher
  2. abyfake.
  3. halfffffff.bb
  4. [us.familia]alexis
  5. BLONDU.

Pentru oricine care a depus o cerere în acest topic: puteți oricând să-mi scrieți un mesaj privat pentru a vă acorda un feedback. Sunt conștientă că feedback-ul este foarte important în dezvoltarea personală și sunt dispusă să vi-l ofer în privat pentru ca voi să știți pe viitor ce trebuie să îmbunătățiți la voi.

 

Doresc să ii felicit pe viitorii noștri admini și le urez succes și multă putere de muncă în vederea administrării serverului.

Vă pupicesc! :11:


  • 5




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users