Jump to content


Photo

Cautam Admini - Aplicatii


  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#1
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

Hey, dupa cum puteti observa, in ultimul timp, o mare parte din admini au primit level 0 pentru inactivitate sau pentru acumularea a 100 AWP, abuz.

Cautam in jur de 5 administratori, activi pe server ce au cat de cat experienta.

Doritorii vor posta in acest topic, o aplicatie per user, fara posturi gen "pro", "contra" din partea altor utilizatori. Vom inchide cererile peste o saptamana probabil, in functie de interesul si numarul celor ce vor aplica, apoi vom revenii cu un raspuns.

Model de postare:


Numele tau de pe server:

Aka:
Varsta reala:
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:

Sunteti nevoiti sa fiti la curent cu tot ce se intampla pe forum. De asemenea, nu uitati sa cititi regulamentul general al serverului si regulamentul administratorilor!


  • 7

#2
N1KE.

N1KE.

    AIMBOTER

  • Posts
    85
  • Topics
    31
  • Reputation
    44
  • Online
    3 days
Numele tau pe server : xanarchy
Aka: NIKE
Varsta reala: 15
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: ACTIVITATE - RESPONSABILITATE.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: SA MI REIAU SANSA , SA NU FIE DEZAMAGITI PLAYERII DE MINE.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: NICIO PARERE.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: SUNT MAI GRASUT PUTIN , AM 15 ANI , 1,72 , SI TRAG LA FIARE SMR
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: DA.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8

Edited by xanarchy, 04 March 2019 - 22:26.

  • 8

#3
JaW

JaW

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    306
  • Topics
    69
  • Reputation
    126
  • Online
    15 days

Numele tau de pe server:[XSS]Jaw

 

Aka:[XSS]ReNq
Varsta reala: 16
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:activitate cel mai important dupa un comportament decent ( ceea ce eu nu am avut din pacate am sa imi cer scuze pentru asta.)
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Deoarece vreau sa vad cat de departe pot ajunge fara donatie stiu ca am mai avut aceasta sansa dar vreau sa merg pe criteriul AWP. si daca ma descurc rau nu am sa mai aplic aici deoarece cred ca am avut prea multe sanse.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Da si am intalnit multe si am trecut peste cu bune cu rele =). 
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt un baiat de treaba imi place mult fotbalul ma inteleg bine cu cine stiu ca pot @ nu se Numara =) glumesc incerc sa ma inteleg bine stiu ca sunt ofticat stiu lucru asta imi pare rau o sa incerc sa ma schimb daca este nevoie pentru comunitate.Altceva nu mai stiu ce sa zic is bun la dm ( cred ) stiu cheaturile sunt activ si incerc sa ma implic cat mai mult.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Da, niciodata nu sti cand se adauga anumite reguli pe care nu le stiai si acorzi sactiuni aiurea. Sau niciodata nu sti ca este asa cum zici tu d'aia trebuie sa fi sigur cand faci / spui ceva.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8 deoarece cum am zis mai sus nu sunt perfect si incerc sa ma schimb poate in viitor o sa fiu de 9.Incerc sa fiu sincer nu sa mint gata is de 10 cand eu nu stiu cum se da jail sau ceva de genu.

  • 9

#4
Twain

Twain

    best leblanc eune

  • Posts
    509
  • Topics
    212
  • Reputation
    266
  • Online
    54 days

Numele tau de pe server:twainesmecher daca e ceva il schimb.

Aka:m0tann / mast3r / adrian.jamaicanu / FloydStyle._.
Varsta reala: 15 ani
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:Calmitatea si seriozitatea
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Am mai fost admin si consider ca am facut o treaba buna, vreau sa incerc iarasi.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Stiu cum este.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Bine facut. de treaba si serios.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Nu.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:8:50

  • 3

#5
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Numele tau de pe server: [XSS]Vali_=]

Aka: [XSS]Vali1337_ > [XSS]Vali_. > [XSS]Vali._ > [XSS]2Pac_=] > [XSS]ALAN > [XSS]KEPA > [XSS]ALAN > [XSS]S0B > [XSS]RedTube > XiX >  etc, etc.
Varsta reala: O sa fac 18 pe 25.04
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: O activitate buna, o gandire matura, sa nu se streseze si sa injure ca un nebun, sa nu faca crize de nervi, sa nu injure playerii, sa nu jigneasca playerii, sa aiba dovezi pentru orice, sa nu aiba 14 ani.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: imi place sa ajut lumea csz
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: am multe obstacole dar nici una nu prea ajuta
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Ba sincer, ma enervez cand imi da cineva crash si fac urat:)) in restu sunt prietenos si de caterinca
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Pai sigur ca nimeni nu se naste expert in adminat, trebe sa pierzi si dupa sa castigi
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: Pai daca am fost admin de 6 ori si de 5 ori am fost top 1, imi dau nota 9,99!


#6
Ruben_

Ruben_

    DriftKing

  • Posts
    174
  • Topics
    43
  • Reputation
    50
  • Online
    1 days
Numele tau de pe server: Ruben_

Aka: Ruben
Varsta reala: 17
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Trebe sa fie intelept: daca unu e intelept, nu va actiona niciosata gresit.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca am multa experienta ca administrator, acumulata pe alte comunitati care s-au stins cu timpul. Tin sa mentionez faptu ca nu am primit niciodata demote, ci rank-up.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Orice chestie care nu te omoara, te fortifica.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: E cam grea aceasta cerinta.. Ce sa zic, imi place gluma, dar gluma buna e gluma scurta. Nu suport sa vad persoane care-si bat joc de alte persoane; o data da, dar ajunge.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Normal.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: Sincer, cu modestitate, imi dau un 9. Va rog frumos sa nu spuneti "daaa" sau "ia uite-l si p-asta" pana nu vedeti ceea ce sunt in stare sa fac :3
  • 10

#7
Elena ツ

Elena ツ

    VIP

  • Posts
    25
  • Topics
    48
  • Reputation
    101
  • Online
    17 days
Aka: [XSS]Elykka_.
Varsta reala: 12
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Sa fie respectuos, sa fie calm, sa fie sincer, sa fie pozitiv, si sa fie matur :)
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pai, imi doresc aceasta functie enorm de mult, si cred ca oricine merita o sansa :lol:
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: In viata, orice obstacol te doboara, tu trebuie sa inveti sa te ridici singur si sa lupti mai departe pentru ceea ce iti doresti.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt o fiinta calma, pozitiva, cu bun simt si glumeata ;)
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Consider ca acest lucru se aplica tuturor. Incercarea moarte n-are.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8

  • 14

#8
Briliantu

Briliantu

    Newbie

  • Posts
    55
  • Topics
    32
  • Reputation
    16
  • Online
    6 days

Numele tau de pe server: Qbz.Briliantu

 

Aka: Qbz.SPAIMA
Varsta reala:  Pe 16.03 implinesc 18ani
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Exigent , respectuos si responsabil
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: De ce si nu
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Depinde de la caz la caz
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:  Sunt o persoana ce-si stie limitele , si care mereu pledeaza pentru dreptate si lupta pentru aceasta, avand mereu o pozitie in orice situatie. De fire sunt foarte optimist si ambitios, cu simtul umorului dezvoltat, respectand pe cine ma respecta.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: Inca nu m-am vazut in situatie ca sa ma auto-apreciez )

  • 5

#9
Aby

Aby

    Full Member

  • Posts
    264
  • Topics
    70
  • Reputation
    211
  • Online
    39 days
Numele tau de pe server: abyfake.

Aka: Nu am.
Varsta reala: Știe viața mea axe.
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Capacitatea de a gândi matur și de a lua decizii importante la probleme dificile, amabilitatea față de toată lumea cât și o experiență necesară pentru o funcție foarte importantă de administrator , activitatea este un punct forte al unui administrator prin ea demonstrând foarte multe abilitați.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Pentru ca ma consider un aplicant bun pentru aceasta funcție , am avut de multe ori acest grad și niciodată nu am avut probleme cu lipsa de experiență , mereu am fost ideal la partea cu adminatul pe server și consider ca XSS are nevoie de oameni care se descurcă in acestă funcție.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Cu fiecare obstacol este și un beneficiu , fiecare greșeală este Învățată , consider ca aceste “ obstacole “ fac parte din viața unui administrator și va da de ele tot timpul pe parcursul administrației.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Sunt un băiat de treabă cu oamenii care merită cum se spune “ Fii om cu mine ca să fiu om cu tine “ , sunt genul de fire amuzantă și intelegatoare dacă stai sa ma Cunoști îndeajuns , sunt un om care dacă nu-i convine ceva sunt mereu sincer și dau cărțile pe față , nu ma ascund , dezvăluiesc cine sunt și ma mândresc cu asta , nu sunt personalitatea care sa fie neînțelegătoare sa se certe fără un motiv sunt genul in banca ta atâta timp nu exista o altă persoană care sa aibă ceva împotrivă.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Este și ceva normal , presupun ca nimeni nu a ajuns sa fie cine este acum fără a depune efort și timp , aceste vorbe “ nimeni nu se naște învățat “ se aplica tuturor oamenilor și trebuie tratată cu respect și înțelegere.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: Din punctul meu de vedere strict personal din partea că am posibilitatea financiară a calculatorului meu de a surprinde toate fazele necesare fără nicio problema este un plus , din celălalt punct de vedere al experienței administrative sunt un punct foarte bun din cauza timpului acordat comunității , am ajuns sa înțeleg foarte multe lucruri din a administra , ma consider cu toată mândria un administrator de nota 10.

Edited by Aby, 05 March 2019 - 00:57.

  • 20

#10
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days
Numele tau de pe server: [XSS]xShulky
Aka: [XSS]Tutankhamon, xShulky , BunicuWTF ,[XSS]RefLex
Varsta reala:  17 ani
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: sa fie atent, inteligent , sa nu faca diferente intre playerii de pe server
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Deoarece am mai fost admin pe server-ul asta de vreo 2 ori, si vreau sa ma ocup iar de server,sa ajut jucatorii (si cei incepatori si cei actuali) si dac' se poate,sa scapam si de hackerii astia care ne dau tarcoale
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Da sunt. Acele "obstacole" pot fi reclamatii,hackeri,jucatori de tot felul,sanctiuni si multe altele
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Un baiat de 17 ani,imi place sa-mi fac prieteni,cateodata imi mai place sa fac roleplay cu jucatorii de pe server ( dar acum nu prea mai fac ),imi plac anumite materii,mai putin matematica si chimia (dar merg si alea cat de cat) si nu imi plac genu ala de oameni care tradeaza.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Evident,de aceea el trebuie sa invete sa administreze cat mai bine si cat mai corect,evitand si certurile de pe server. Cu timpul,daca este atent si istet,poate ajunge un administrator de nota 10.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8

  • 9

#11
halfffffff.bb

halfffffff.bb

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    19
  • Reputation
    44
  • Online
    5 days

Numele tau de pe server: halfffffff.bb

 

Aka: [XSS]7HalF_=]]] ( ce i care joaca din 2013-2015 stiu ) half.bb (2015-2016)
Varsta reala: 17
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Sa respecte regulile pe care un admin trebuie sa le respecte.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: am fost admin aici din 2014-2015 pana in 2016.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Heh,am avut admin si stiu cum este :)) easy.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: Imi place sa ajut acolo unde este nevoie si cred ca mi s -ar potrivii aceasta functie,avand in vedere ca am mai avut-o,nu am avut probleme cu nimeni pe parcurs-ul administrarii..
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: logic,toate au un inceput.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 9

Edited by half.bb " TANK ", 05 March 2019 - 11:39.

  • 7

#12
NituAndrei

NituAndrei

    NITU THA BEST

  • Posts
    126
  • Topics
    34
  • Reputation
    84
  • Online
    52 days

Numele tau de pe server:AndreiNitu


Aka:NituAndreiDenis,[XSS]Iubitule
Varsta reala: 16
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:să fie calm,respectos si capabil
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Vreau sa ajut aceasta comunitate
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Am fost admin si nu am primit deloc awp (de 3 ori admin )Prin cerere
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt o persoană amuzantă,calma
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:da
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:6 deoarce am fost un admin capabil si fost mereu în top 3 admins
  • 13

#13
MiawAug

MiawAug

    Newbie

  • Posts
    22
  • Topics
    6
  • Reputation
    44
  • Online
    2 days

Numele tau de pe server:[XSS]MaTrix_=]

 

Aka:[XSS]MiawAug
Varsta reala:14
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:not make abuse
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:to be good admini
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:i say thanks you so much for helping me
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:i am a good boy calm and i have sense of humuor
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:maybe not and we shouldn't be arrogan't :))
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 7

Edited by MiawAug, 05 March 2019 - 16:39.

  • 9

#14
Libertyfake.

Libertyfake.

    Newbie

  • Posts
    33
  • Topics
    21
  • Reputation
    39
  • Online
    4 days

Numele tau de pe server:[XSS]LiberTy

 

Aka:[XSS]chinGU7700
Varsta reala: 10
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: sa stie regulile,sa razpunda la reclamatii etc...
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Sa vad cum e 2 ora
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:adevarat
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt mic Nu am prea multi prieteni
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Nu
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:4

  • 10

#15
DavidE

DavidE

    Newbie

  • Posts
    1
  • Topics
    0
  • Reputation
    4
  • Online
    1 hours

Numele tau de pe server:xRadu

 

Aka:N-am 
Varsta reala:11
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:sa nu injure,sa razpunda la Report sau la Reclamati etc...
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:vreau sa devin admin
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Nu
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Am 11 ani Vrau sa vad si eu cum e viata de admin
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Nu
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului:?4

  • 4

#16
winderVEVO

winderVEVO

    winder.exe

  • Posts
    126
  • Topics
    24
  • Reputation
    166
  • Online
    16 days
Numele tau de pe server: [us.familia]alexis
Aka: BaNNeD, .Andor , Winder
Varsta reala: 17
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: Bun simt, sa fie serios si sa cunoasca atributiile lui.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?: Deoarece as dori sa reajut comunitatea in postura de admin cum am facut-o si inainte.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?: Am mai fost in postura de administrator si cunosc cum merge treaba.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta: De treaba, glumet, serios cand este cazul si calm.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?: Da, nimeni nu se naste invatat de asemenea este important sa si inveti din greseli.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?: 8/9

Edited by Alaba, 05 March 2019 - 22:11.

  • 10

#17
blondu16Hz

blondu16Hz

    Respected

  • Posts
    1,418
  • Topics
    478
  • Reputation
    3056
  • Online
    180 days

Numele tau de pe server:BLONDU.

 

Aka: [XsS]K0zMyn26. GoldWix. [HoT.Legends]Blondu.
Varsta reala: 16
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?: sa fie serios, sa nu baneze tot serveru 
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Ca as dori sa fiu iara admin si sa ajut comunitatea
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Am mai fost admin si m-am descurcat binisor.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Cu sinceritate maxima va spun ca sunt de incredere nu-s sifonar sau altceva, sunt in general de treaba si restu ma stiu.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Din greseli invatam nu e un capat de lume, trebuie doar sa fim atenti
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:10 din 100 glm , 7 cam asa sa fim realisti =))
 
dumnezeu fie cu mine

  • 11

#18
GROUND

GROUND

    Newbie

  • Posts
    6
  • Topics
    2
  • Reputation
    8
  • Online
    7 hours

Numele tau de pe server:Daca voi fi ales ca admin,imi scrieti pe forum pm,inca nu am cont de server. dar cred ca va fi xxCOLEAxx

Aka:sunt vechiul GROUND sau GrouNNNd.wTF)
Varsta reala: 19 ani
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:Seriozitate,Respectos,Sa respecte regulile,Sa vorbeasca frumos si cultural,calm
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Pai am fost admin de foarte multi ori si multi ani in urma,undeva la 3 ani aici pe server,si doresc din nou sa fiu in functie de admin,deja voi luati decizia.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Cunosc.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:O persoana serioasa,educata,respectos,ajutator
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Fiecare o invatat din greselile pe care lea facut si o capatat experenta
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:Cred ca un 8

Edited by xxcoleaxx, 07 March 2019 - 13:39.

  • 7

#19
AdrianaC. 🖤  

AdrianaC. 🖤

    Newbie

  • Posts
    60
  • Topics
    29
  • Reputation
    16

Numele tau pe server: [XSS]Liana_. 

Aka: ..Malina._ ,Rafaela.Hacked 

Varsta ta reala: 15 

Ce abilitati  consideri ca trebuie sa aiba un administrator  bun?: Sa respecte regulile,sa fie respectos,sa fie calm.

De ce ai aplicat  pentru  aceasta functie: Ca vreau sa va arat ca si eu as putea sa fac o treaba buna! Nu ca altii gunoieri;)) 

Trebuie sa fii constient ca obstacolele  din drumul  sunt acolo pentru  a te ajuta,ce parere ai: Am o parere buna! :)) Nu stiu ce sa zic  

Descrie,cu sinceritate maxima,personalitatea ta: sunt o fata normala ca orice alta fata,ma enervez doar pe cei care barfesc si hackuiesc dar in rest sunt desteapta si nu ma pun la mintea copiilor.

Nimeni nu se naste  invatat,consideri ca acest lucru  se aplica si unui administrator ?: Nimeni nu se naste invatat dar... frica cea mai mare a playerilor de-a nu da ban all ca un copil(sa nu i zic pe romaneste) da se poate aplica daca in trecut a avut o experienta buna! (Daca o fi fost admin)

Pe scara de la 1 la 10,ce nota iti dai  ca administrator al serverului: Sa nu ma credeti dementa dar mi as da un 7:))) 



#20
Cristi_TD

Cristi_TD

    Newbie

  • Posts
    89
  • Topics
    40
  • Reputation
    24
  • Online
    2 days

Numele tau de pe server:[sP]Ding

 

Aka:Cristi_TD, [XSS]Gam3Full, Gamerul_furios
Varsta reala: 16 ani
Ce abilitati consideri ca trebuie sa aiba un administrator bun?:Rabdarea, seriozitatea si gandirea concreta mi se par unele dintre cele mai bune abilitati pentru un administrator. Inclusiv limbajul coerent, si pasiv.
De ce ai aplicat pentru aceasta functie?:Vreau sa arat ca sunt in stare sa adminez, comportamentul meu fiind regulat de alte dati, chiar mult.
Trebuie sa fii constient ca obstacolele din drumul tau sunt acolo doar pentru a te ajuta, ce parere ai?:Orice obstacol este trecut cu bine cu munca si gandire.
Descrie, cu sinceritate maxima, personalitatea ta:Sunt putin enervant, ma enervez repede, imi plac glumele dar pana ajung la familie. Am simtul umorului si nu sunt chiar "inapt" cum s-ar zice.
Nimeni nu se naste invatat, consideri ca acest lucru se aplica si unui administrator?:Regula aceasta se aplica pentru fiecare om in parte, nu te nasti invatat, inveti pe parcursul vietii.
Pe o scara de la 1 la 10, ce nota iti dai ca administrator al serverului?:Nu sunt perfect, nimeni nu este dar mi-as da un 7.

Edited by Cristi_TD, 08 March 2019 - 21:45.

  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users