Jump to content


Photo

SUGESTIE FOARTE IMPORTANTA


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#21
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Nu am zis sa se interzică apăsarea Tastei 2!
Am zis sa se scoată de tot accesul de a repara hunteru:)
Mai clar: când apeși 2 sa nu se repare

da, hai sa se adauge si /vhunter la vip 5 ca sa ne cacam pe el de rcon, nu-i asa? daca s-ar scoate repararea hunterului, ar fi egal cu zero, mai ales ca se misca foarte greu si ai putea sa-l dai jos in primele 5 secunde cu un m4. daca vrei, poti sa faci sugestie pentru a avea acces sa repari si vheli si vtank, cu astea sunt de acord.


  • 2

#22
NituAndrei

NituAndrei

    NITU THA BEST

  • Posts
    126
  • Topics
    34
  • Reputation
    84
  • Online
    52 days

eu zic macar sa fie o peioada la hunter nu  ca si la heli.Faceti ceva supporterii...


  • 0

#23
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days

cu heli cum ramane ?lasa hunteru ca oricum wolf e asa de nab  incat nu stie care e comanda pt hunter


Ce sa ramana ma cu heli ? E ok asa cum e
  • 0

#24
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

eu zic macar sa fie o peioada la hunter nu  ca si la heli.Faceti ceva supporterii...

este perioada la hunter, n-ai voie sa folosesti hunteru de doua ori la un atac, iar daca ai dovezi si reclami un rcon ca a folosit mai mult de o data hunteru la atac ii poti face reclamatie.

la heli mie mi se pare ok cum e acum fara limita, adica heli-ul e cam degeaba sincer )) adica din 20 gloante m4 deja e in flacari si nu mai poti face nimic cu el ca nu-l poti repara


  • 0

#25
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

da, hai sa se adauge si /vhunter la vip 5 ca sa ne cacam pe el de rcon, nu-i asa? daca s-ar scoate repararea hunterului, ar fi egal cu zero, mai ales ca se misca foarte greu si ai putea sa-l dai jos in primele 5 secunde cu un m4. daca vrei, poti sa faci sugestie pentru a avea acces sa repari si vheli si vtank, cu astea sunt de acord.

Exact ce spuneam si eu, se misca greu, bubuie repede. Daca nu s-ar putea repara ar fi 0 hunter-ul. 

Abuz este cand iau de 3-4-5 ori hunter la atac dupa ce l-am pierdut. Daca il iau o data, fac 3-4 kills cu el si dupa ma explodeaza unu, nu-l mai iau a doua oara. Folosesc un hunter la un atac cum fac si restul de rconi sau support sau cine mai are acces la hunter si ii place sa joace cu el. 

 

Vali, spune-mi tu te rog cand am luat de 2 sau mai multe ori hunter ? Exceptand momentele in care il spawnez undeva si ma da jumatate intr-o cladire sau sunt vreo 2 stalpi langa si nu pot zbura, atunci da, merg in alt loc si il iau din nou. 


  • 1

#26
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331

Exact ce spuneam si eu, se misca greu, bubuie repede. Daca nu s-ar putea repara ar fi 0 hunter-ul. 

Abuz este cand iau de 3-4-5 ori hunter la atac dupa ce l-am pierdut. Daca il iau o data, fac 3-4 kills cu el si dupa ma explodeaza unu, nu-l mai iau a doua oara. Folosesc un hunter la un atac cum fac si restul de rconi sau support sau cine mai are acces la hunter si ii place sa joace cu el. 

 

Vali, spune-mi tu te rog cand am luat de 2 sau mai multe ori hunter ? Exceptand momentele in care il spawnez undeva si ma da jumatate intr-o cladire sau sunt vreo 2 stalpi langa si nu pot zbura, atunci da, merg in alt loc si il iau din nou. 

Mereu ti-l iei de mai multe ori :)) nu minti



#27
Scott

Scott

    a?

  • Posts
    4,243
  • Topics
    214
  • Reputation
    4174
  • Online
    48 days

Mereu ti-l iei de mai multe ori :)) nu minti


Isi ia hunter după ce au trecut 10 minute, timp în care poti apăra/captura un teritoriu.
  • 0

#28
NituAndrei

NituAndrei

    NITU THA BEST

  • Posts
    126
  • Topics
    34
  • Reputation
    84
  • Online
    52 days

este perioada la hunter, n-ai voie sa folosesti hunteru de doua ori la un atac, iar daca ai dovezi si reclami un rcon ca a folosit mai mult de o data hunteru la atac ii poti face reclamatie.

la heli mie mi se pare ok cum e acum fara limita, adica heli-ul e cam degeaba sincer )) adica din 20 gloante m4 deja e in flacari si nu mai poti face nimic cu el ca nu-l poti repara

tu vezi cum joaca aia cu vheli? Nu ma refer la astia bun si la astia mai noobii care au abuzat de bugu pt vip ....


  • 0

#29
santos_

santos_

    BERZERK.EXE

  • Posts
    130
  • Topics
    87
  • Reputation
    60
  • Online
    23 days

tu vezi cum joaca aia cu vheli? Nu ma refer la astia bun si la astia mai noobii care au abuzat de bugu pt vip ....

sa stii ca lui trexbogdan a fost primit vipul nu-l acuza


  • 0

#30
xDzakky

xDzakky

    Still Alive?

  • Posts
    292
  • Topics
    62
  • Reputation
    164
  • Online
    11 days

Hmm, I think this suggestion will be like a complaint to RCON Admins but this is not intended/directed to anyone else. According to me, If anyone abuse with that system, just report them and they will be punished. In my opinion, the existence of that system is a freedom and profit for those who have purchased RCON. But, they should know the rules for using that system, It's not for abuse and disturb other players, that is consciousness.


Edited by xDzakky™, 24 February 2019 - 12:09.

  • 1

#31
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Hmm, I think this suggestion will be like a complaint to RCON Admins but this is not intended/directed to anyone else. According to me, If anyone abuse with that system, just report them and they will be punished. In my opinion, the existence of that system is a freedom and profit for those who have purchased RCON. But, they should know the rules for using that system, It's not for abuse and disturb other players, that is consciousness.


Exactly, but they don t understand and cry all time.
  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users