Jump to content


Photo

Cerere unban Under_Taker_


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
UNDERTAKERALEX

UNDERTAKERALEX

    Newbie

  • Posts
    10
  • Topics
    5
  • Reputation
    0
  • Online
    6 hours

Numele exact scris pe care ai primit ban: UnderTaker_
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 79.119.186.84
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: Wolfenstein.
Motivul pentru care ai primit ban: "Parca aveai bl de la cristy"
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: Nu sunt vinovat cu nimic, pana acum mi-am pastrat calmul dar in pnm vreau dovezi pentru acel bl, vreau dovezi pentru acest ban pentru tot, si pentru suspend pe contul Under-Takker, gata daca sunteti mai sus in grad va bateti pl de noi sau ce? @MaxXx @NoLife
Dovezi (imagini / clip video):

jUVYka4.png


Edited by UNDERTAKERALEX, 09 February 2019 - 01:09.

  • 0

#2
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Numele exact scris pe care ai primit ban: UnderTaker_
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 79.119.186.84
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: Wolfenstein.
Motivul pentru care ai primit ban: "Parca aveai bl de la cristy"
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: Nu sunt vinovat cu nimic, pana acum mi-am pastrat calmul dar in pnm vreau dovezi pentru acel bl, vreau dovezi pentru acest ban pentru tot, si pentru suspend pe contul Under-Takker, gata daca sunteti mai sus in grad va bateti pl de noi sau ce? @MaxXx @NoLife
Dovezi (imagini / clip video):

jUVYka4.png

Dupa injuriile pe care i le-ai adresat lui Adina nici nu stiu cum nu tii rusine sa vi sa faci cerere un-ban. 

Daca iti raspunde Adina la cererea asta de un-ban ce ii zici ? Mersi Adina :)))) si tu cu 2 zile in urme ii bagai si ii scoateai toate cele.


  • 0

#3
UNDERTAKERALEX

UNDERTAKERALEX

    Newbie

  • Posts
    10
  • Topics
    5
  • Reputation
    0
  • Online
    6 hours

Nu adauga frate faza cu Adina, ce am eu cu ea am rezolvat, nu trebuie sa te bagi tu, daca esti lingusitor fii in secret nu te mai afisa ca toti observa asta, asta ti-e motiv si tie ca si lui cristi pt banul acela? nu are nici o treaba faza cu adina aici, am lamurit cu adina.

e adevarat @adina nu?

Tu pune dovada de blacklist, si pentru suspend pe forum pe contul principal Under-Takker, asta astept.


Edited by Dey, 09 February 2019 - 10:28.
Pe contul principal ai SUSPEND de la Adina pe 5 zile pentru ca postezi la reclamatii in care nu esti implicat!

  • 0

#4
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Nu adauga frate faza cu Adina, ce am eu cu ea am rezolvat, nu trebuie sa te bagi tu, daca esti lingusitor fii in secret nu te mai afisa ca toti observa asta, asta ti-e motiv si tie ca si lui cristi pt banul acela? nu are nici o treaba faza cu adina aici, am lamurit cu adina.

e adevarat @adina nu?

Tu pune dovada de blacklist, si pentru suspend pe forum pe contul principal Under-Takker, asta astept.

N-am nicio treaba cu suspend-ul tau de pe forum. Am vazut acolo ca ai linie, asta inseamna ca ai blacklist.

 

Stii macar ce inseamna lingusitor ? Ce rost are in contextul asta cuvantul "lingusitor" ?


  • 0

#5
UNDERTAKERALEX

UNDERTAKERALEX

    Newbie

  • Posts
    10
  • Topics
    5
  • Reputation
    0
  • Online
    6 hours

Ce rost are? Are.

Fiindca pentru ca tu mi-ai dat ban aiurea si nu ai dovezi vrei sa se enerveze Adina pentru acele ss-uri si sa nu imi mai dea unban si sa nu te sanctioneze, la fel cum i le-ai dat lu' xss.neacristy sa le puna la reclamatie tot pentru acceasi treaba.


  • 0

#6
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

QUEHcmO.png

uitase joe sa-ti dea unban sorry


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users