Jump to content


Photo

Reclamatie Wolfenstein


  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
Cristi_TD

Cristi_TD

    Newbie

  • Posts
    89
  • Topics
    40
  • Reputation
    24
  • Online
    2 days

Numele tau exact de pe server:[sP]Ding
Numele exact al celui reclamat:Wolfenstein.
Motivul reclamatiei, abuzul sau:auto-aim dintr-o dovada pentru cerere unban.
Dovezi (imagini sau clipuri video):
Adminul respectiv este RCON pe server:da
Daca da, acesta a abuzat de o functie RCON la care are acces:da
De ce i-ai facut reclamatie:aim,se vede clar la minutul 1:10 incolo  cum ii sare tinta incontinuu pe jucator.
Consideri ca e un abuz grav:da
Cum l-ai sanctiona:demote, de cand a luat bl alex.. a inceput sa dea ban la tot clanul.

 

Daca eu am fost banat pentru aim si cu dovada asta care se vede clar ca are auto-aim nu ia rwp inseamna ca nu stiti sa verificati un videoclip cap coada.

Numai auto aim-ul se tintteste pe corp. Sau alt cod de genu. Respectivul abuzeaza de aim / cod-uri sau ce are el pentru ca e RCON si crede ca nu o sa vada nimeni ce face.


Edited by Cristi_TD, 07 February 2019 - 17:41.

  • 0

#2
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Hmm, imi face asa ecranul si tinta oare pentru ca nici nu ma puteam misca din cauza rachetelor de la rocket ? 

Stai linistit, atunci cand ai un grad mai mare sau o functie mai mare se vad cel mai des greselile :))

Nu am niciun auto-aim sau ce cacat ai zis tu acolo ca am, ti-am spus ca se tragea cu rocket in patratul ala unde avea spawn-ul la clan si de-aia facea asa ecranul.

Daca tot v-ati pus pe reclamatii, as putea sa fac si eu. 


  • 0

#3
Cristi_TD

Cristi_TD

    Newbie

  • Posts
    89
  • Topics
    40
  • Reputation
    24
  • Online
    2 days

De ce incerci sa faci pe gica contra si sa te scoti?
S-a vazut clar, am mai incasat si eu rachete cadn trageam si nu face in niciun caz asa ecranul se poate testa.

Cat timp incerci sa distrugi server-ul iti fac reclamatii pana te  vad out 


  • 0

#4
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

In 5 ani de zile nu am primit niciodata reclamatie pentru aimbot si nu mi-a zis aproape nimeni ca joc cu aimbot spre deosebire de tine care esti pe 2 luni de comunitate si injuri ca un taran si ai luat atatea ban-uri pentru aimbot/limaj grav + ca inca ai 4/5 warn pentru limbaj. Deci nu stiu zau care este acela care distruge serverul. Crezi ca m-as risca sa pierd rcon pentru care am dat o suma de bani ca sa folosesc aim-ul pe un cacat de drujba. 

 

Am primit o data de cand sunt aici ban pentru ca s-a ofticat DarkReturn la /mrf ca il bateam si eram cu el pe confa pe skype. Iti fac poza la ce vrei tu si filmez cand vrei tu sa vezi ca nu am "auto-aim". 


  • 0

#5
Cristi_TD

Cristi_TD

    Newbie

  • Posts
    89
  • Topics
    40
  • Reputation
    24
  • Online
    2 days

Nu injur absolut deloc daca nu sunt provocat,intelegi tu ? Am 0/5 daca te-ai straduit sa te uiti pe profilul meu. Ban-ul acela a fost acordat gresit, adina nu-si da interesu din ce vad. La randul meu pot sa filmez oriunde. Nu am nevoie sa-mi filmezi. Nu,nu sunt ofticat


  • 0

#6
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Nu injur absolut deloc daca nu sunt provocat,intelegi tu ? Am 0/5 daca te-ai straduit sa te uiti pe profilul meu. Ban-ul acela a fost acordat gresit, adina nu-si da interesu din ce vad. La randul meu pot sa filmez oriunde. Nu am nevoie sa-mi filmezi. Nu,nu sunt ofticat

Intreaba-l pe Alpha sa vezi, nu ti-a scos toate warn-urile chiar daca nu le ai pe cont. Inca ai 4/5 warn. 


  • 0

#7
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

adina nu-si da interesu din ce vad

Daca eu am fost banat pentru aim si cu dovada asta care se vede clar ca are auto-aim nu ia rwp inseamna ca nu stiti sa verificati un videoclip cap coada.

Sa verific un clip cap coada cand a avut o singura faza cand a apasat clic dreapta, la inceput unde abia putea sa faca ceva... Bravo...
Nu e niciun aim acolo. No warn.

Si... cauta in DEX definitia expresiei "Gica Contra" daca tot te dai ala bun pe care le stie pe toate.
  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users