Jump to content


Photo

Trei poziții disponibile: Moderator!


  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days
Salut tuturor,
Deoarece în primul și primul rând, avem nevoie de-un staff eficient, activ, capabil și totodată inovativ, care să vină în ajutorul comunității, în vederea dezvoltării proiectului, avem o nouă poziție deschisă pentru toți doritorii care se încadrează în cerințele noastre!
 
 
Poziția deschisă pentru aplicare se numește 'Community Moderator' și este disponibilă ca urmare a nevoii unor noi  membrii entuziasmati, dornici de implicare și schimbare în echipa și comunitatea noastră! Precizez faptul că va avea o durabilitate de 60 de zile, în aceste 60 de zile aveți posibilitatea de a primii rank-up la gradul 'Global Moderator'.
 
 
 
Cerințe:
- Un membru cu o vechime de minim trei luni pe comunitatea noastră.
- O persoană matură care să înțeleagă responsabilitatea poziției de Moderator.
- Aplicantul ideal va fi cel care posedă răbdare, entuziasm și dorință de implicare în sarcinile ce-i vor revenii!
- Persoana ideală trebuie să fie activă, și să își poată dedica din timpul liber în vederea ocupării acestei poziții!
- Un plus îl reprezintă experiența în administrare / moderare, și înțelegerea nevoilor comunității.
- O persoană care să nu aibă o mentalitate toxică, sau care să fi avut numeroase conflicte cu jucători sau alți membrii ai staff-ului, și care bineînțeles, să nu fi cauzat probleme serioase comunității prin comportamentul său!
- O activitate mare pe forum, deoarece acest grad este pe forum, un minim de 250 posturi(mici exceptii la membrii mai vechi de 3 ani, adica 2011-2015 sau in cazuri mai speciale, depinde).
 
 
Această poziție este deschisă pentru oricare dintre cei care cred că se încadrează în criteriile de mai sus, doresc să se implice, prezintă entuziasm, și vor să facă o treabă bună în vederea continuării acestui proiect mult timp de-acum înainte! 
 
Cine dorește să aplice, rog să lase un post în acest topic pe baza următorului model:
 
MODEL:
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:
Vârsta ta reală:
Pe câte comunități ești membru:
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție:
Ai deținut rank pe XSS ?:
Dacă da, cum l-ai obținut:
De ce ai aplicat:
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor:
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:
 
 
 
 
Aplicațiile se vor închide în aproximativ o săptămână, în funcție de interesul și numărul celor ce vor aplica!
După aceea, voi alege și voi avea o discuție personală cu Staff Team-ul, urmând ca la final să fie aleși finaliștii.
 

  • 7

#2
Vali.  

Vali.

    »▬▬▬▬▬▬»⛧«▬▬▬▬▬▬«

  • Posts
    532
  • Topics
    203
  • Reputation
    331
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Din septembrie 2016, Am niste conturi de atunci.
Vârsta ta reală: Acum pe 25.04 fac 18.
Pe câte comunități ești membru: aici si mai 1
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție: pai momentan nu am pe niciuna
Ai deținut rank pe XSS ?: Am avut admin de 5 ori
Dacă da, cum l-ai obținut: complicat, niste afaceri potm cu credite, primit de la manager/etc
De ce ai aplicat: Mi-as dori aceasta functie deoarce imi doresc sa ajut membri de pe forum cu tot ce pot :)
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor: Eu cred ca daca as avea un rank suficent de bun, as putea ajuta orice jucator care si-a pierdut contu. Dar desigur ca si fara acest rank o fac in prezent!
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Momentan nu-mi place ca-s cam multi toxicii, Si desigur ca as vrea sa schimb asta dandu-le niste amenintari!
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nimic.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: Este foarte bine cum a evoluat. Sistemu de clanuri e la fel ca sistemu de gangs deci nu e o problema :)!


#3
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: 'Member Since 11 Nov 2014'
Vârsta ta reală: 17
Pe câte comunități ești membru: aici
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție: niciuna
Ai deținut rank pe XSS ?: da, admin pe server, vip pe forum
Dacă da, cum l-ai obținut: Rocket Event cred
De ce ai aplicat: Sa-mi incerc norocul
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor: anihilez pe cei ce incalca sfantu' regulament
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: sunt de acord cu tot ce-i aici
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: inactivitatea cred, habar n am
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: am avut zile rele si zile proaste, da' inca o ducem bine

  • 6

#4
Cristi_TD

Cristi_TD

    Newbie

  • Posts
    89
  • Topics
    40
  • Reputation
    24
  • Online
    2 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:Se poate spune ca pe comunitate sunt din 2014-2015 cu pauze lungi in timpul in care nu am mai jucat pe calculator. Se poate verifica pe server primul meu cont facut prin comanda /aka.
Vârsta ta reală:16 ani.
Pe câte comunități ești membru:Pot sa spun ca am destule cont-uri pe multe comunitatii datorita faptului ca sunt forumist.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție:Momentan pe niciuna.
Ai deținut rank pe XSS ?:Nu am detinut absolut niciun rank pe XSS.
Dacă da, cum l-ai obținut:-
De ce ai aplicat:Mi-ar placea sa-mi dati o sansa sa vedeti ca mentalitatea mea nu ajunge pana la nivelul de toxic, excluzand faptul ca am mai avut cateva certuri cu adminii. Dar problemele cu acestia s-au rezolvat sau se vor rezolva pe parcurs.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor:Cu post-uri utile, sa ajut oamenii care au o mica speranta intr-o problema sau orice.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:Totul arata extraordinar de bine, sunt recunoscator ca stau pe o comunitate ca asta.
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:Scoala in special, pe primul loc este viata, dar nu poti sa inveti non-stop deci as fi dedicat pentru aceasra functie.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:In ciuda comunitati rivale, aceasta este una unita. Aceea este pop shot. Eu nu prea stiam cu forumurile cand m-am apucat de samp, dar acuma sunt interesat de forumuri.
 
P.S:Post-urile se fac repede,mentalitatea conteaza! Bafta si succes tuturor.

  • 3

#5
Weed.

Weed.

    King Of Girls

  • Posts
    29
  • Topics
    21
  • Reputation
    9
  • Online
    13 hours
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:Joc de 9 luni pe server.
Vârsta ta reală:13 ani
Pe câte comunități ești membru:Doar pe aceasta
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție:Pe niciuna
Ai deținut rank pe XSS ?:Da
Dacă da, cum l-ai obținut:L-am obtinut la /clantest
De ce ai aplicat:Pai vreau sa fiu cineva pe server
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor:O pot imbunatatii scapand de toti hackerii
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:Sunt de acord cu tot! :D
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:Lipsa de respect pe care o au playerii 
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:fac parte din comunitate inca de prin 2017.Comunitatea este foarte bine facuta si chiar imi place! :D
Edit: P.S. : Eu am scris aici tot ce aveam pe suflet. Bafta tuturor!

Edited by Deadly Mortalu, 05 February 2019 - 14:41.

  • 1

#6
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Am inceput sa joc in 2016.
Vârsta ta reală:15
Pe câte comunități ești membru: Una singură.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție:-
Ai deținut rank pe XSS ?: Da, si inca detin Admin 5 pe server, VIP pe forum.
Dacă da, cum l-ai obținut: Adminul prin implicare si activitate, VIP cumparat din credite
De ce ai aplicat: Deoarece doresc sa am grija de forum, sa incerc ceva nou, sa imi duc capabilitatea la un alt nivel.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor: Prin implicare, interes fata de playeri, eventual donatii.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: In momentul actual, nimic, totul este asezat la locul lui, unde trebuie, cum trebuie
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nimic, in general, am grija de ce primesc, chiar daca fac eu anumite greseli pe server, nu o sa ma las asa usor, mergem inainte, nu este capat de tara :)
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: Singura comunitate pe care am fost, sa vad ca in 2 luni a reusit sa se schimbe radical in ceva placut.

(Stiu, am doar 104 posts, dar se pot face in timp, daca nu, nu :) )

SUCCES TUTUROR!
  • 7

#7
Ruben_

Ruben_

    DriftKing

  • Posts
    174
  • Topics
    43
  • Reputation
    50
  • Online
    1 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Am jucat in septembrie-octombrie cam o luna si joc pe xss de la jumatatea lu decembrie pana acum. Nu am idee de cum pot dovedi dat fiind ca unicele persoane care ar fi putut dovedii, au blacklist.
Vârsta ta reală: hai sa zicem 9
Pe câte comunități ești membru: actual doar una [XSS]
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție: am avut functie Admin rank avansat pe 2 comunitati. "Am avut" pentru ca aceste servere s-a inchis din lipsa de jucatori.
Ai deținut rank pe XSS ?: Nu
Dacă da, cum l-ai obținut: /
De ce ai aplicat: Pentru ca cred ca pot ajuta cumva Xss prin experienta mea ca Administrator.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor: La cearta imediat /mute si /reports intruna.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Nu sunt deacord cu faptu ca se accepta determinate cuvinte in limbaj, dar unele mult mai simple sunt sanctionate.
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Daca Moderator este pe server, ci nu pe forum, n-am de ce sa pierd interesul.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: Unica problema ce-am observat au fost aceste evente de weekend care au cauzat, din pacate, numai cearta.

  • 1

#8
Sadboy

Sadboy

    Old School

  • Posts
    3,579
  • Topics
    172
  • Reputation
    447
  • Online
    78 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:de 2 ani, member since
Vârsta ta reală:15 peste 6 zile 16
Pe câte comunități ești membru:pe 1.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție:1
Ai deținut rank pe XSS ?:Da
Dacă da, cum l-ai obținut:Tot prin cerere, moderator
De ce ai aplicat:Pentru ca vreau sa ajut comunitatea in momentul actual.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor:Scapand de toxicitatea si limbajul de pe aceasta comunitate.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:Schimba background-ul Max.
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:Nimic poate doar daca as ramane din nou fara hdd.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:Comunitatea a avut coborari si urcari de cand sunt eu aici si as spera ca de acum incolo sa urce doar. :)

  • 14

#9
кαη∂αℓғ

кαη∂αℓғ

    blessed.

  • Posts
    389
  • Topics
    104
  • Reputation
    184
  • Online
    34 days
- Întrebare: De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:
Răspuns: Joc de 8 luni aici.
 
-Întrebare: Vârsta ta reală:
Răspuns: Am vârsta de 14 ani merg spre 15.
 
- Întrebare: Pe câte comunități ești membru:
Răspuns: Sunt membru pe 2 comunități.
 
- Întrebare: Pe câte din comunitățile respective deții o funcție:
Răspuns: Dețin pe o comunitate funcția de Designer.
 
- Întrebare: Ai deținut rank pe XSS ?:
Răspuns: Nu am deţinut niciun rank, pot spune doar că am admin.
 
- Întrebare: Dacă da, cum l-ai obținut:
Răspuns: Admin-ul l-am cumpărat cu credite căștigate la un giveaway.
 
- Întrebare: De ce ai aplicat:
Răspuns: Am aplicat deoarece vreau şi eu să am o şansă la gradul de moderator, de fiecare dată am încercat să ies în evidență să am și eu o șansă la moderator, dar de fiecare dată au fost alții mult mai buni decăt mine.
 
- Întrebare: Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor:
Răspuns: Cu activitatea pe care o dedic.
 
- Întrebare: Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:
Răspuns: Ar trebuii schimbaţi admini, prea mulţi admini cu figuri. Părerea mea.
 
- Întrebare: Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:
Răspuns: Nimic.
 
- Întrebare: Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:
Răspuns: Am o părere foarte bună.

  • 3

#10
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days
Rog cei cu drept de moderare sa nu mai ascunda postarile din acest topic decat in cazurile urmatoare:
- aplicatia nu respecta modelul dat;
- postarea nu constituie o aplicatie pentru pozitia de Moderator.
  • 0

#11
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: 5 ani, mai am un cont secundar ShakeY.=)) care are toata vechimea
Vârsta ta reală: 18 ani.
Pe câte comunități ești membru: doar asta.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție: nici una.
Ai deținut rank pe XSS ?: da, de 5 ori.
Dacă da, cum l-ai obținut: odata donatie si restul din partea membrilor superiori.
De ce ai aplicat: deoarece este un an nou, consider ca este un nou inceput si vreau sa arat ca nu mai sunt ce a fost odata.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor: nu cred ca pot face asta de unu singur, dar ma voi inplica daca mi se va oferi sansa.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Dupa atata timp, totul e stabil , deci nimic deocamdata.
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nimic, niciodata nu mi am pierdut interesul cand am detinut un asemenea rank.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: Au fost suisuri si coborîsuri, lucruri bune si rele , insa nu a contat cine si cati au plecat, XSS ul mereu a ramas la un stagiu medium si niciodata nu s a inclinat spre un sfarsit.
  • 3

#12
JaW

JaW

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    306
  • Topics
    69
  • Reputation
    126
  • Online
    15 days
Question : De cat timp joci , si cum poti dovedi asta ?
Answer : Joc din 2015 dar contul =PAUL= de pe forum este facut in 2016. Si da am acces asupra lui.

 

Question : Varsta ta  reala ?

Answer : 16ani.

 

Question : Pe cate comunitati esti membru ?

Answer : Pe 2 dar joc doar pe XSS.

 

Question : Pe cate din comunitatile respective detii o functie ?

Answer : Doar pe aceasta 

 

Question : Ai detinut rank pe XSS?

Answer : Da am detinut rank-ul de "Admin level 5 " de 2 ori . Si rank-ul de "Comunity Moderator" de 2 ori.

 

Question : Daca da , cum l-ai obtinut?

Answer : Pai Admin Level 1 l-am obtinut prin donatie prima data pana la admin level 5 iar Admin-ul a 2 oara am luat prin donatie la Level 1 si am avansat prin activitate si implicare.

 

Question : De ce ai aplicat? 

Answer: Si acum sa incep sa povestesc -> Stiu si sunt constient ca detin si in momentul de fata rankul de Moderator dar pentru 'haterii' de pe comunitate am vorbit cu un support acesta fiind : @ adina care mi-a dat voie sa aplic pentru prelungirea acestui rank.

 

Question : Cum crezi ca poti imbunatati comunitatea pe viitor ?

Answer :  Poate prin a face sugetii fiind sau nu adaugate si poate prin raportatrea bgurilor pentru a avea playeri un joc mai bun pe XSS si fara niciun bug. Si prin diferite alte metode dar eu cred ca momentan XSS se tine foarte bine , poate ce nu ca inainte dar se tine si asta ma face sa joc cat mai mult pe acesta.

 

Question : Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu esti de acord in momentul actual ? 

Answer : Momentan nu ar trebuii nimic adaguat pe server , pe forum o noua versiune a indexului pentru a fi mai inoit sau ceva :) , In momentul actual nu am nicio 'suparare' pe server sau ceva cum am zis doar pe forum o  schimbare a indexului dar in rest totul arata foarte bine este la locul lui nu insist sa adaugati cine stie ce sisteme deoarece jocul este invechit si nu poti face cine stie ce dar eu ma bucur ca xss a reusit sa faca ce este in prezent.

 

Question : Daca ai fi ales Moderator , ce te-ar putea face sa iti pierzi interesul fata de acest rank

Answer : Nimic , deoarece eu am numai 16 ani nu am examene de dat nu am bac sau altceva deci eu cred si sper ca nimic.

 

Question : Parerea ta despre evolutia comunitatii de cand faci parte din ea, si pana in prezent 

Answer : Parerea mea sincera si personala este ca xss a fost mereu acolo unde trebuie si ca a avut suisuri si coborasiuri dar eu cred ca o sa o mai duca mult si bine asa deoarece playeri nu 'inceteaza' de a frecventa serverul si sunt momente frumoase alaturi de acest server multe aminitiri aici razi , glumesti , ajuti si esti liber si sper ca eXtreme Super Stunt sa o duca tot asa.

 

 

                             eXtreme Super Stunt

          


  • 3

#13
[XSS]CannabiS

[XSS]CannabiS

    i'm the Best FucK The ResT.

  • Posts
    615
  • Topics
    108
  • Reputation
    88
  • Online
    12 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: m-am reapucat acum la sfirsit de decembrie 2018, dar joc pe acest server din 2014 ,am mai jucat si in anii precedenti.
Vârsta ta reală: 20
Pe câte comunități ești membru: De cind m-am reapucat sa joc xss,doar pe xss sunt activ,nu am timp sa ma mai joc in vrio joaca sau pe alt server.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție: Pe xss detin functia de admin lvl4
Ai deținut rank pe XSS ?: am detinut admin lvl 5 in 2014-2015
Dacă da, cum l-ai obținut: atunci eram foarte activ deoarece inca eram clasele a 8-9 , iar acum cind m-am reapucat aveam 30 credite in cont de la un concurs fifa 11 si am cumparat admin
De ce ai aplicat: Sa ma apuc si sa ma invat de ceva nou pentru mine
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor: Sigur ca pot
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Sunt o multime de chestii ce ar trebui schimbate pe server dar si unele chestii si pe forum
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: -
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:  comunitatea a evoluat foarte mult si pozitiv din 2014, iar din decembrie tot s-a schimbat niste lucruri pe server spre bine,si asta stiu ca va continua doar cind MaxXx o sa aiba timp liber.

  • 1

#14
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:2016
Vârsta ta reală:15
Pe câte comunități ești membru:Aceasta.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție:Am detinut aici.
Ai deținut rank pe XSS ?:Yes.
Dacă da, cum l-ai obținut:Adminul prin donatie ( lvl 1 ) si am luat up pe parcurs.Moderator  prin cerere.
De ce ai aplicat:Sa-mi arat potentialul ajutandu-va.Sa va arat ca mi-am schimbat comportamentul  fata de ultima data,sa scap de toxicitatea care se raspandeste pe aici,sa duc playerii pe un drum mai bun.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea pe viitor:Prin moderarea forumului cu cea mai mare seriozitate,cu sugestii noi ,evente pe server cat si pe forum,activitate si implicare.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:Tema forumului.
Dacă ai fi ales Moderator, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:Nimic.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:Din 2016 pana acum usor,usor a evoluat pe parcurs.Pe scurt,una buna.A intrecut nivelul  mai mult fata de acum 2 ani.
 
Vreau sa-mi cer scuze pentru toxicitatea mea pe care am avut-o cat timp am avut rankul.Intr-adevar,saream pe topicuri si le dadeam T/C aiurea..inca odata,imi pare rau.Eram la inceput,nu stiam sa-l stapanesc in totalitate.Daca va fii sa-l reprimesc inapoi nu voi mai fii asa de agitat sa dau lock aiurea,si voi incerca sa fiu cat mai calm avand grija de el.
 
:anim_25: !

Edited by eLtRaCk, 08 February 2019 - 01:13.

  • 14

#15
AdrianaC. 🖤  

AdrianaC. 🖤

    Newbie

  • Posts
    60
  • Topics
    29
  • Reputation
    16

De cat timp joci ,si cum poti dovedi asta: Din vara 2018 nu mai stiu data:)) 

Varsta reala : 15 

Pe cate comunitati esti membru: Pe asta:)) 

Pe cate din comunitatile  respective detii o functie: Pe niciuna 

Ai detinut rank pe XSS?: Nu 

Daca da, cum l-ai obtinut: Nu am obtinut inca dar sper sa am;)) 

De ce ai aplicat: De v-a ajuta cu comunitatea:)) 

Cum crezi ca poti imbunatatii comunitatea pe viitor: Prin a sta activa toata ziua (Da ,normal ca am si liceu si teme de ma rup) 

Ce ar trebuii schimbat,cu ce nu esti de-acord in momentul actual: Paii... nu ar trebuii nimic sa fie schimbat dupa parerea mea.. 

Daca ai fi ales Moderator,ce te-ar putea face sa-ti pierzi interesul fata de acest rank: Am cateodata fite:)) si mna mi le controlez in rest nimica.

Pararea  ta despre evolutia comunitatii de cand faci parte din ea,si pana in prezent:  Pai eu imi aduc aminte ca primul meu server de stunt care am inceput sa joc samp a fost XSS dar nu mi mai stiu anul cred ca sfarsitul lui 2017 dar serverul e destul de bun <3 


Edited by ..Ruxandra._, 07 February 2019 - 16:00.


#16
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days

Hello all,

 

Mulțumim pentru interesul acordat acestei aplicații.

 
În principiu aplicațiile voastre au fost foarte bune, și-a fost destul de dificil să ne hotărâm cine ar fi persoana potrivită.
 
Am avut un proces de selecție pe baza celor mai bune aplicații, pentru a decide la final care sunt persoanele cele mai potrivite.
 
Vă rog să felicitați pe @ @ Ruben_ și @ Sadboy aceștia au demonstrat prin aplicația lor că merită o șansă la funcția de "Community Moderator".
Felicitări și succes cu funcția.

  • 5




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users