Jump to content


Photo

Sugestie comanda noua VIP 5


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Weed.

Weed.

    King Of Girls

  • Posts
    29
  • Topics
    21
  • Reputation
    9
  • Online
    13 hours

Sugestia / Observatia ta: Comanda nou pentru VIP 5 /vrocket
De ce consideri ca va fi folositoare:Pt a putea avansa clanurile in capture
Alte informatii pe care le poti oferi:pai ca /vrocket sa apara doar 10 rocket


  • 1

#2
Cristi_TD

Cristi_TD

    Newbie

  • Posts
    89
  • Topics
    40
  • Reputation
    24
  • Online
    2 days

Contra. Cat de op vrei sa fim? E mult mai fain daca te risti tu sa iei cu coins sa mori sa te oftici.Lasati oamenilor samp-u clasic.


  • 1

#3
NoLife

NoLife

    ★Always look forward!★

  • Posts
    2,388
  • Topics
    46
  • Reputation
    2204
  • Online
    14 days
Contra, ai deja rocket la /barme și /vminigun cu prea multe gloanțe după părerea mea deci putem pune /vrocket cu 10 gloanțe și scădem la /vminigun decât cu 50 .
  • 0

#4
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Contra, ai deja rocket la /barme și /vminigun cu prea multe gloanțe după părerea mea deci putem pune /vrocket cu 10 gloanțe și scădem la /vminigun decât cu 50 .

sunt de acord cu tine. am facut si eu o sugestie asemanatoare la care max inca nu a raspuns.


  • 0

#5
Maq.

Maq.

    el capo di tutti frutti


  • Posts
    371
  • Topics
    116
  • Reputation
    245
  • Online
    14 days

E si PRO e si CONTRA, pro fiindca beneficiezi de ceva nou la VIP 5, ce te va face sa il cumperi, CONTRA 50/50, ar putea fi scazut minigun la 100 gloante si rocket la 10.


  • 0

#6
TuBy.Razvan

TuBy.Razvan

    Founder The OuTlawz

  • Posts
    43
  • Topics
    10
  • Reputation
    20
  • Online
    6 days

CONTRA.png Daca ar fi dupa mine as scoate si /vminigun..Sa fie dm clasic, este mult mai inervant asa si mai fain (Parerea me-a)


  • 0

#7
Cristi_TD

Cristi_TD

    Newbie

  • Posts
    89
  • Topics
    40
  • Reputation
    24
  • Online
    2 days

CONTRA.png Daca ar fi dupa mine as scoate si /vminigun..Sa fie dm clasic, este mult mai inervant asa si mai fain (Parerea me-a)

Parerea ta e cam proasta, de ce sa scoti minigun? Lasa dm-u clasic ca nici pe ala nu il stii.

 

sunt de acord cu tine. am facut si eu o sugestie asemanatoare la care max inca nu a raspuns.

 

Contra, ai deja rocket la /barme și /vminigun cu prea multe gloanțe după părerea mea deci putem pune /vrocket cu 10 gloanțe și scădem la /vminigun decât cu 50 .

Nu ati face nimic daca vei scoate minigun sau sa il pui la 50 gloante.Cei mai multi jucatorii au luat vip 5 pentru minigun.


  • 0

#8
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Parerea ta e cam proasta, de ce sa scoti minigun? Lasa dm-u clasic ca nici pe ala nu il stii.

 

 

Nu ati face nimic daca vei scoate minigun sau sa il pui la 50 gloante.Cei mai multi jucatorii au luat vip 5 pentru minigun.

Si tot o sa fie minigun, dar cu gloante mai reduse. Daca nu stiai, 4 persoane pot captura un teritoriu foarte usor daca au /vminigun de 150 de gloante. Citeste aici mai multe: http://www.xss-serve...estie-vminigun/


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users