Jump to content


Photo

Sugestie resetare gifts si adaugare premii gifts in POTM si marire targets


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ALEAX15

ALEAX15

    Member

  • Posts
    286
  • Topics
    102
  • Reputation
    86
  • Online
    34 days

Sugestia / Observatia ta: Sa se reseteze toate gift urile de la jucatori si sa se adauge prize urile de la gifts si la playeri la POTM.
De ce consideri ca va fi folositoare: Pentru ca deja putini mai deschid gift uri, nu mai are asa mare importanta pentru jucatori, asta poate va spori sansele tuturor cu mult si va fi mult mai mare activitatea si pe site/forum.
Alte informatii pe care le poti oferi:

Am cerut si resetearea tuturor gift urilor pentru ca daca e sa fie acceptata nu ar fi ok ca unii sa aiba 1000 gifts si sa le deschida atunci, sa se anunte intai ca peste o saptamana se vor reseta gift urile, deschideti gift urile cat aveti timp ( exemplu)

Cu ocazia asta, sa se mareasca si target urile la fiecare chestie(kills, drift, ore etc)


  • 0

#2
Scott

Scott

    a?

  • Posts
    4,243
  • Topics
    214
  • Reputation
    4174
  • Online
    48 days

Păi si eu dacă am 1000 gifts făcute de mine si nu stau 5 ore ca tine pe server? Si cum adică nu au gifturile importantă? De unde stii tu ? Multi cersesc status sau nu l pot face  pentru că , pentru ei este foarte greu. Așa cu gift putin cate putin se adună.

Contra


  • 1

#3
ALEAX15

ALEAX15

    Member

  • Posts
    286
  • Topics
    102
  • Reputation
    86
  • Online
    34 days

Păi si eu dacă am 1000 gifts făcute de mine si nu stau 5 ore ca tine pe server? Si cum adică nu au gifturile importantă? De unde stii tu ? Multi cersesc status sau nu l pot face  pentru că , pentru ei este foarte greu. Așa cu gift putin cate putin se adună.

Contra

Va trebui sa le deschizi inainte ca sa se aplice asta, de asta am zis, in caz ca se aplica sugestia sa puna ceva pe website " deschideti va gift urile cat mai curand posibil, se va da restart la gifts" sau ceva de genul. Din moment ce ai 1000 de gift uri e clar ca nu au importanta si le lasi acolo sa fie.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users