Jump to content


Photo

sugestie /spec


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days

Numele tau de pe server: [XSS]xShulky
Sugestia / ideea ta: Sa nu iti mai arate VIRTUAL WORLD-ul (VW) in care este cineva cand esti /spec pe el
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: -
De ce consideri ca ar trebuii aplicata: pentru ca unii poate vor sa se joace in vw ...si vin unii cu vip / admin etc... si dau /spec pe ei,vad in ce vw se afla acei jucatori,si apoi se duc in vw-ul respectiv si ii omoara sau altceva...


Edited by xShulky, 14 January 2019 - 17:39.

  • 0

#2
Springul

Springul

    VIP

  • Posts
    75
  • Topics
    39
  • Reputation
    43
  • Online
    18 days

Chestia cu vw-ul e foarte bine gandita, deoarece daca sunt spec pe un player si el are fly hack, trebuie sa vad in ce virtual world se afla. Daca e in vw 0 ia ban, iar daca e in alt vw nu ia, deci cred ca e un lucru destul de important si de folos pentru admini.


  • 0

#3
xShulky

xShulky

    Jr. Member

  • Posts
    220
  • Topics
    74
  • Reputation
    130
  • Online
    8 days

Chestia cu vw-ul e foarte bine gandita, deoarece daca sunt spec pe un player si el are fly hack, trebuie sa vad in ce virtual world se afla. Daca e in vw 0 ia ban, iar daca e in alt vw nu ia, deci cred ca e un lucru destul de important si de folos pentru admini.

Atunci sa fie pus doar pentru admini,vip-ii n-au ce face cu asta. Si plus ca se poate vedea pe harta daca e intr-un vw sau nu.


  • 0

#4
WolfeNsteiN.

WolfeNsteiN.

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    2,544
  • Topics
    188
  • Reputation
    1882
  • Online
    85 days

Si daca eu sunt vip si dau spec pe unu trebuie sa il rog pe admin sa vada in ce /vw ii playerul respectiv. 


  • 0

#5
Ruben_

Ruben_

    DriftKing

  • Posts
    174
  • Topics
    43
  • Reputation
    50
  • Online
    1 days

Este foarte bine sa fie vw la /spec . :CONTRA: !


  • 0

#6
eLtRaCk

eLtRaCk

    Marele BM

  • Posts
    1,055
  • Topics
    191
  • Reputation
    1423
  • Online
    137 days

 

Numele tau de pe server: [XSS]xShulky
Sugestia / ideea ta: Sa nu iti mai arate VIRTUAL WORLD-ul (VW) in care este cineva cand esti /spec pe el
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: -
De ce consideri ca ar trebuii aplicata: pentru ca unii poate vor sa se joace in vw ...si vin unii cu vip / admin etc... si dau /spec pe ei,vad in ce vw se afla acei jucatori,si apoi se duc in vw-ul respectiv si ii omoara sau altceva...

 

Pff,exista /ignore spec.

:CONTRA:


  • 0

#7
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

daca vrei sa nu vada vipii unde esti, dai /ignore spec. oricum si daca nu ar aparea la /spec, ar aparea la /getinfo, deci nu e mare chestie.

:CONTRA:


  • 0

#8
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

Ca administrator, cand rezolvi un report pentru surfly sau mai stiu eu ce, trebuie sa vezi in ce VW se afla playerul

 

Sugestia nu va fi aplicata, poate pe viitor o sa fie scoasa comanda /spec de la VIP, ramane de vazut


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users