Jump to content


Photo

cerere helper


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
soraison

soraison

    Newbie

  • Posts
    1
  • Topics
    1
  • Reputation
    1
  • Online
    0 hours

-Ești un jucător care accesează regulat serverul acesta de minecraft?Pai cam da ca de 3-4 zile intru mereu
-Ești în stare să încarci videoclipuri clare, de calitate bună, astfel încat să se observe atunci când cineva foloseste cheat-uri?Da adica doar trebuie sa imi iau obs.
-Ai reclamat și încărcat pe forum o reclamație în care APROXIMATIV 1 Jucător folosește cheat-uri?Nu
-IGN:soraison
-Cât de activ poți fii pe server pe săptamâna?Destul de activ zic eu
-Ai experiențe antecedente în care ți s-a oferit grad pe alte servere? Dacă da, descrie cum te-ai descurcat.Nu nu am avut dar stiu cu ce se mananca.
-Care sunt cunoștințele tale despre serverul MC.XSS-SERVER.COM? (Detaliat)Stalker,calu_roz CALUVERDE si putin pe anet pentru ca a venit la noi pe plot ca a vazut ca m-am jucat nu mai stiu cate ore si am vorbit cu el.
-Ai experiența cu anti-cheatul? Știi cum se folosește și poți să-ți dai seama dacă un jucător te păcălește?Da pentru ca imi dau seama si multi fac sa se observe
-Trimite link-ul cu CEL PUȚIN un jucător reclamat de tine care foloseste hackuri.Nu am vazut pana acum.
-Trimite link-ul cu poza în care se vede cât timp ai jucat pe server (comanda /playtime) https://imgur.com/L8zgVwp
-Arată contribuția ta pe acest server, de la început.Asta o sa incerc sa fac daca nu o fac deja :)
-Care este cea mai mare putere a ta?De a face fericit pe cineva.
-Comentează abilitățile tale de muncă în echipă.Pai sa lucram impreuna sa ne ajutam unul pe altul etc.
-Care este experiența ta în cunoașterea hack-urilor? (Detaliat, cu listă a tuturor hack-urilor pentru minecraft pe care le cunoașteți)xray fly speed hack killaura etc.
-Alte amănunte Nu.


  • 1

#2
stalker.  

stalker.

    Spammer

  • Posts
    2,327
  • Topics
    514
  • Reputation
    3013

+1

mereu ca fratii intr-un loc



#3
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Acceptat.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users