Jump to content


Photo

[Sugestie] Ruben_


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Ruben_

Ruben_

    DriftKing

  • Posts
    174
  • Topics
    43
  • Reputation
    50
  • Online
    1 days
Numele tau de pe server: Ruben_
Sugestia / ideea ta: Nu stiu daca stiti sau ati vazut servere de drift legends (sunt inchise deci nu e reclama) dar acolo e un sistem de drift foarte frumos: la orice curba in drift, peste tot, primesti puncte drift in baza la cat de lung e driftu, stil cat de lunga e curba sau asa, infine.. (cine stie la ce ma refer si stie sa explice, il rog sa explice..) sugestia mea este sa existe acest sistem si pe XSS. Poate unii vor zice inutil sau fara sens sau ba chiar ca s-ar pierde players, dar din contra, players s-ar aduna pentru face puncte drift in mod frumos si ne plictisitor (ca atunci cand faci drift 1 de 10 ori). Rog pe cei pasionati de drift sa raspunda aici.
De unde ti-a venit ideea / ce te-a inspirat: YouTube
De ce consideri ca ar trebuii aplicata: Ar atrage players (eu primu) si nu ar mai fi atata ura, adica multi n-ar mai face dm pe la ls lv ci ar drifta, si in acest mod ar lasa impace pe aia care vor sa faca rpg si acestia n-ar iesii de pe server la rage/nervi.

Ganditi-va de doua ori inainte de a zice Contra

Edited by Ruben_, 10 January 2019 - 09:33.

  • 0

#2
styx

styx

    yikes

  • Posts
    814
  • Topics
    197
  • Reputation
    1164
  • Online
    91 days
Contra, exista moduri ce te pot ajuta la drift, deci o sa ai avantaj fata de ceilalti.
  • 0

#3
WeLL

WeLL

    Full Member

  • Posts
    358
  • Topics
    156
  • Reputation
    1121
  • Online
    48 days
Zic contra deoarece la fiecare curbă o să faci drift, nu poți să mergi frumos pe drum că o să-ți fugă mașina într-o parte
  • 0

#4
Ruben_

Ruben_

    DriftKing

  • Posts
    174
  • Topics
    43
  • Reputation
    50
  • Online
    1 days

Zic contra deoarece la fiecare curbă o să faci drift, nu poți să mergi frumos pe drum că o să-ți fugă mașina într-o parte


Eu fac drift oricum.. nici nu stiu sa conduc bine :))))
  • 0

#5
halfffffff.bb

halfffffff.bb

    Newbie

  • Posts
    73
  • Topics
    19
  • Reputation
    44
  • Online
    5 days

/drift and /start,ez

contra


  • 0

#6
JaW

JaW

    ★ Staff Member ★

  • Posts
    306
  • Topics
    69
  • Reputation
    126
  • Online
    15 days
/drift and start exact cum ziceea Half dar totusi vazusem asta si pe FIVE M deci ar fi frumos :PRO:
  • 0

#7
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Sistemul actual este ok, ai destule curbe, mi se pare ca e "prea de tot" ce propui tu. Legat de DM, el asa o sa ramana mereu, toata lumea va face DM la /ls, /lv, /sf, etc., iar cei care se joaca RP au /vw, nu e nevoie sa-si faca nervi degeaba.


  • 0

#8
Ruben_

Ruben_

    DriftKing

  • Posts
    174
  • Topics
    43
  • Reputation
    50
  • Online
    1 days

Sistemul actual este ok, ai destule curbe, mi se pare ca e "prea de tot" ce propui tu. Legat de DM, el asa o sa ramana mereu, toata lumea va face DM la /ls, /lv, /sf, etc., iar cei care se joaca RP au /vw, nu e nevoie sa-si faca nervi degeaba.

Nu am spus ca sistemu actual nu e bun, dar e plictisitor si monton.
Ps: am clicat mark solved din greseala
  • 0

#9
Baby Rasta

Baby Rasta

    #CarbonFibreMusic

  • Posts
    4,723
  • Topics
    421
  • Reputation
    3081
  • Online
    44 days

Zic contra deoarece la fiecare curbă o să faci drift, nu poți să mergi frumos pe drum că o să-ți fugă mașina într-o parte

Nu ai inteles la ce se refera el ... cum e sistemul acum "intrii in cp in "drift" si gata, primesti un tot de puncte" la asta se refera si el, dar sa nu mai te mai omori sa-ti alegi un loc de drift ca sa faci status, ci sa faci drift in timp ce mergi pe strada, nicidecum nu-ti aluneca masina daca s-ar baga un asa sistem...


  • 0

#10
Ruben_

Ruben_

    DriftKing

  • Posts
    174
  • Topics
    43
  • Reputation
    50
  • Online
    1 days

Nu ai inteles la ce se refera el ... cum e sistemul acum "intrii in cp in "drift" si gata, primesti un tot de puncte" la asta se refera si el, dar sa nu mai te mai omori sa-ti alegi un loc de drift ca sa faci status, ci sa faci drift in timp ce mergi pe strada, nicidecum nu-ti aluneca masina daca s-ar baga un asa sistem...


Cred ca pe well in deranjaza faptu ca o sa vada doar drift in loc de mers civilizat :))))))
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users