Jump to content


Photo

Banat pentru cica "abuz"


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
bdbxXSS

bdbxXSS

    Newbie

  • Posts
    3
  • Topics
    3
  • Reputation
    1
  • Online
    6 hours

Numele exact scris pe care ai primit ban: [XSS]bdbx
Adresa IP exacta pe care ai primit ban: 79.113.75.101
Numele exact al admin-ului care ti-a dat ban: [XSS]CannabiS
Motivul pentru care ai primit ban: abuz
Daca recunosti ca esti vinovat, promiti ca nu se va mai intampla: - nu sunt vinovat,acei copii tot dadeau in mine dar eu vroiam sa ma joc in zona aia (faceam rp) si am dat god ca plm sa nu mai ma omoara in secunda in secunda (puteam da /vw dar restu playerilor de rp nu vroiau sa dea) si copii au dat rpd report pt ca mi-am dat god si ca cica omor playeri,si am primit ban de la cannabiS pt abuz la el,eu stiu ca godmode e o comanda de VIP si am voie sa o folosesc.
Dovezi (imagini / clip video):  https://imgur.com/a/gVs35KK am primit si bug de render de la asi loader daca va intrebati dc arata asa.

 

 

Edit: CannabiS Eu te respect dar intai uitate la cauza si dupa fa ceva te rog eu. <3


Edited by bdbxXSS, 08 January 2019 - 21:43.

  • 1

#2
[XSS]CannabiS

[XSS]CannabiS

    i'm the Best FucK The ResT.

  • Posts
    615
  • Topics
    108
  • Reputation
    88
  • Online
    12 days

2. Nu ai voie sa folosesti /godmode | /godcar cand esti intr-un Death Match, fie el intr-o zona speciala, de gang, sau altundeva! Poti folosii comanda doar pentru auto-aparare, pentru a face un film sau pentru a te plimba fara a fi deranjat de cineva. In cazul in care abuzezi de aceasta functie in mod repetat, vei fi sanctionat cu demote (pierderea nivelului de vip detinut)!

4. Comanda /fw o puteti folosi in alte virtual world-uri, pentru filme sau in alte zone fara a face Death Match exagerat! In caz contrar, veti primii ban 3 zile pentru abuz.


  • 1

#3
NoLife

NoLife

    ★Always look forward!★

  • Posts
    2,388
  • Topics
    46
  • Reputation
    2204
  • Online
    14 days
No unban
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users