Jump to content


Photo

Cerere Helper


  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
stalker.  

stalker.

    Spammer

  • Posts
    2,327
  • Topics
    514
  • Reputation
    3013

-Ești un jucător care accesează regulat serverul acesta de minecraft? Dap doar ce am intrat sunt singur pe minecraft si am inceput sa imi fac un pat si o casa . Odata ce m-am apucat sa ma joc pe acest server normal ca o sa il accesez in fiecare zi.
-Ești în stare să încarci videoclipuri clare, de calitate bună, astfel încat să se observe atunci când cineva foloseste cheat-uri? Da am pc foarte bun acum doar as imi iau ceva obs , imi recomandati ceva mai jos @#ANET.
-Ai reclamat și încărcat pe forum o reclamație în care APROXIMATIV 1 Jucător folosește cheat-uri? Pe minecraft nu.
-IGN: daniel08og
-Cât de activ poți fii pe server pe săptamâna? in fiecare zi  4 5 ore iar in timpu scolii 1 ora 2.
-Ai experiențe antecedente în care ți s-a oferit grad pe alte servere? Dacă da, descrie cum te-ai descurcat.- Da , am ajutat un baiat cu comunitatea mi-a dat grad si dupa a vazut ca ma descurc cu playerii si mi-a dat grad up.
-Care sunt cunoștințele tale despre serverul MC.XSS-SERVER.COM? (Detaliat)-#ANET si cam atat
-Ai experiența cu anti-cheatul? Știi cum se folosește și poți să-ți dai seama dacă un jucător te păcălește?- Imi dau seama daca un player foloseste cheat dupa ce are craftat casa sau sabii , se observa.
-Trimite link-ul cu CEL PUȚIN un jucător reclamat de tine care foloseste hackuri.- Nu am vazut
-Trimite link-ul cu poza în care se vede cât timp ai jucat pe server (comanda /playtime) - https://imgur.com/a/gQrC71u plus ca mai am un pat si un pickaxe si am dat de un village.
-Arată contribuția ta pe acest server, de la început. Acum nu , dar o sa ajut pe parcurs.
-Care este cea mai mare putere a ta? De a face un player fericit.
-Comentează abilitățile tale de muncă în echipă. - Eu pot sa ma joc si singur dar cine vrea sa jucam vedem. Adica eu vreau dar sa gasesc intai un partener.
-Care este experiența ta în cunoașterea hack-urilor? (Detaliat, cu listă a tuturor hack-urilor pentru minecraft pe care le cunoașteți)- autoblock,killaura,fly ,fastheal,aimbot si speedmine cunoscute de mine dar sunt si altele.(care se observa asupra unui player)
-Alte amănunte- Sper sa fim multi pe server si sa ne ajutam! :)

 



#2
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

Pari un tip de treaba si descurcaret, o sa vedem pe viitor.

 

Votul meu este de +0,7 !!! Succes !


  • 1

#3
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

+1


  • 1

#4
#AN3T.

#AN3T.

    Stay strong!

  • Posts
    8,917
  • Topics
    413
  • Reputation
    7116
  • Online
    127 days

Ok, o sa-ti acordam o sansa.

Cand te voi vedea pe server iti voi da gradul de Helper. :)


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users