Jump to content


Photo

Welcome Home (2018)


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Trailer:

 

Despre film:

Cu scopul de de a aprinde din nou scânteia iubirii din relația lor care merge foarte rău, Brian și Cassie închiriază o vilă romantică într-un mic orășel din Italia. La scurt timp după stabilirea în vilă, Cassie devine prietenă cu Federico, un vecin bun și frumos care provoacă gelozia lui Brian. Federico folosește această gelozie pentru a manipula cuplul. Jocul pervers și periculos care pune în mișcare va face pe Brian și Cassie să se confrunte și să descopere în cele din urmă că persoana pe care o iubește numai inspiră deloc încredere.
 
Categorii: Thriller
Link vizionare:
https://pefilme.net/welcome-home-2018/ - Alegi unul dintre playerele disponibile pentru a viziona filmul.

  • 1

#2
adina

adina

    Visătoare

  • Posts
    768
  • Topics
    75
  • Reputation
    1570
  • Online
    42 days

emily e prea superba, ma jur ❤❤❤

 

ai vazut filmul, mi-l recomanzi? ma bate un gand sa-l urmaresc in weekendul asta


  • 0

#3
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

emily e prea superba, ma jur ❤❤❤

 

ai vazut filmul, mi-l recomanzi? ma bate un gand sa-l urmaresc in weekendul asta

ma sincer nu l-am vazut, urmeaza sa vad toate filmele pe care le postez aici, asta (forumul) e singurul loc in care stau impacat cu gandul ca raman salvate gen, mereu pe unde mi le notez nu le mai gasesc  :lol:  :) .


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users