Jump to content


Photo

Parere Casti audio in-ear JVC HA-FX102-R


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Salut, am creat acest topic pentru a ma lamuri cu aceste casti.

 

https://www.emag.ro/...r/pd/D79RX3BBM/

 

Am stat si am studiat si recenziile, 39 de recenzii care m-au pus pe ganduri..deci ce parere aveti, se merita sa le cumpar la 50 de lei cat sunt acum?

Tinand cont ca din cate bine stiu firma JVC e chiar buna, din cate am auzit si pe la alte persoane care au detinut aparaturi de la aceasta firma precum subwoofere pentru masini, le-as cumpara dar prefer sa mai cer si alte pareri.

 

V-as ruga sa comentati doar cei care va pricepeti, nu sa veniti sa lasati reply cu 'da, se merita' pentru +1 post, altfel veti primii hide la post si wp.


  • 0

#2
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

nu stau sa studiez ce-i in linku' ala, am vazut ca nu cunosc nimic din titlu si-am dat X

 

https://altex.ro/cas...5apli-albastru/

am avut asa ceva

super super super bune.

3 perechi de capace la diferite dimensiuni, capacele cele mai mici sunt cele mai perfecte pentru bass

melodiile cu bass, precum cele de la vibrant bass te izoleaza perfect de restu' lumii, recomand 100% sa-ti iei asa ceva

gasesti acelasi model si fara microfon, mai ieftin, aceleasi chestii, doar ca n-au microfon

la cat sunt de bune, sunt si putin pretentioase, gen, adica, nu le poti tine in buzunar daca vrei sa aiba o durata de viata mai lunga..

eu le tineam in ghiozdan, fara sa le impachetez sau ceva, le aruncam direct intr-un buzunar d'ala pe acolo pe langa tigarile electronice si ce mai aveam si n-am avut probleme cu ele

 

 

 

edit:ce ai tu pe emag acolo am vazut pe aliexpress daca nu ma insel, sau pe alt site d'asta din afara, nu-mi vine in minte acum

erau printre cele mai ieftine de acolo.


Edited by SainT., 12 August 2018 - 14:49.

  • 0

#3
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days
De ce va luati toti in-ear? Eu intodeauna am optat pentru casti on-ear. Stiu ca dezavantajul lor este ca sunt mai mari, dar le poti impacheta si mie imi incap si in buzunar. Nu te dor urechile fata de celelalta in-ear la care daca le folosesti prea mult te dor urechile sau chiar capul. JVC, meh. Eu zic sa te duci pe un sony, si neaparat sa iti cauti optiunea turbo bass daca vezi pe acolo, deoarece bass ul te satisface :) Si du-te pe cele bluetooth ca sa nu plangi dupa ca ti s-a dus o casca deoarece tu le ingramadesti prin ghiozdan sau buzunar, au aceleasi calitate cu cele pe fir

Edited by KUURO, 12 August 2018 - 15:03.

  • 0

#4
Jonathan.

Jonathan.

    Ghost's Never Die

  • Posts
    10,004
  • Topics
    257
  • Reputation
    10013
  • Online
    60 days

Îţi recomand ,cu încredere marca de căşti Ivery.

Am avut şi sunt extrem de bune ,calitate la muzică ,bass super frumos.

Este foarte bun.

Brand-Ivery-IS-1-In-Ear-Earphone-Noise-C


  • 0

#5
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Multumesc frumos pentru pareri, chiar daca unele nu m-au ajutat.

:locked:


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users